دوربین: مشکوک Carjacking خنثی خوب سامریان

لس آنجلس (CBSLA) — آن لحظات ترور محض برای مادر و کودک خود را تا زمانی که خوب سامریان شروع به پریدن کرد و به عمل و خنثی مشکوک carjacker در Fairfax منطقه در این هفته.

تلفن همراه ویدئو نشان می دهد که ماموران در تلاش برای دستبند مردی که آنها می گویند تا به حال فقط شروع به پریدن کرد به یک زن ماشین که متوقف شد در تقاطع بنت قنسول محل و Willoughby خیابان چهار شنبه بعد از ظهر.

Rishi Chitkara راه رفتن به یک جلسه قبل از آن اتفاق افتاد و با عجله بیش از زمانی که او شنیده ام فریاد می زند برای کمک به.

“او برای رسیدن به چرخ برای رسیدن به آن انتقال — عیار — و فشار بر روی پای راننده در تلاش برای گرفتن او را به شتاب و او قرار دادن ماشین در پارک خوشبختانه” Chitkara گفت.

پس از این راننده در زمان کلید و قفل درب Chitkara و یک گروه از دیگران سعی در کشیدن مرد مسافر صندلی.

“او از لحاظ جسمی بود در خلیج برگزار شد در حالی که راننده خود کودک از عقب. که ترسناکترین چیزی که. او تا به حال سه ساله بسته در پشت ندبه و گریه قاه,” او اضافه شده است.

Chitkara و گروه خوب سامریان موفق به کشیدن مرد. افسران پلیس لس آنجلس به زودی آمد و در زمان بیش از. زن و دختر او را به وضوح متزلزل کردن.

پلیس لس آنجلس می گوید: مردی را بازداشت گرفته شد و بعد از آن منتشر شد.

Chitkara می گوید: کارآگاه گفت او را قربانی احساس نمی شد این جنایت و نمی خواهید به اتهامات مطبوعاتی.

“اگر این است که بیماری های روانی, اگر این سوء مصرف مواد من واقعا امیدوارم که او به کمک” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>