وودلند هیلز (CBSLA) — اخلال تصویری به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک گروه محلی دانش آموزان دبیرستان عطف بر یک دختر 17 ساله پس از یک حزب در آخر هفته.

“من تا به حال پسر لگد زدن من تا به حال دختران لگد زدن من” Zebrina قربانی گفت. “این وحشتناک بود.”

تلفن همراه ویدئو نشان می دهد که این حمله خشونت آمیز با چندین دانش آموزان دبیرستان, حمله Zebrina.

“من تا به حال یک ضربه مغزی,” او گفت:. “چشم چپ من بیش از من ابرو کبود شد واقعا بد من تا به حال خراش بر روی صورت من عینک من شد پاره پاره شلوار جین من بودند خاکی. من تا به حال گل همه آنها را.”

Zebrina گفت که این حمله اتفاق افتاده است شنبه شب هنگامی که او ترک یک حزب در وودلند هیلز. او گفت که او بود در راه خود را برای دیدار با مادرش هنگامی که او مورد حمله قرار گرفت.

“آنها تا به حال مشکلات با دوست من, بنابراین من حدس می زنم من گناه توسط انجمن” او گفت:. “آنها فکر می کردند شاید من سزاوار این دوستان که با من بود با دوستان.”

Zebrina گفت: هر کس که در این ویدئو یک دانش آموز در El Camino Real منشور دبیرستان.

“او یک دوست داشتن, بچه, بسیار, مراقبت بچه” Zennia, Zebrina را گفت. “و من نمی توانند درک کنند که چرا آنها را به انجام این کار به او.”

Zennia گفت: او خشم از آنچه اتفاق افتاده و ثبت شده است یک پلیس گزارش و گزارش حادثه به مسئولان مدرسه.

“من می خواهم مدرسه به آدرس آن را,” او گفت:. “من می خواهم آنها را به اجازه دهید این بچه ها می دانند که شما نمی تواند انجام این کار است. شما نمی توانید در اطراف و ضرب و شتم در کودکان و نوجوانان, سوء استفاده از آنها و رفتن به مدرسه به عنوان اگر چیزی اتفاق افتاده است. وجود دارد باید به عواقب.”

Zebrina گفت: همه دانش آموزان در این ویدئو هنوز در مدرسه بودند که از این هفته.

“من فقط می خواهم آنها را به دانستن این است که چگونه همه چیز کار می کنند,” او گفت:. “شما کارها را انجام ندهید و فقط فکر می کنم شما در حال رفتن به دور با آن.”

با مسئولین مدرسه نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de