سان دیماس (CBSLA) — کمک به مورد نیاز است روز شنبه برای شناسایی مردی که نه تنها به سرقت برده بلیط بخت آزمایی اما لوسیون صورت از نمایش های حاوی آنها را در دو سان دیماس فروشگاه.

لس آنجلس کلانتر مقامات می گویند بلیط قرعه کشی دزدی اتفاق افتاده در دو جدا سان دیماس مکان های, فقط ساعت از هم جدا on Jan. 22.

(اعتبار: لس آنجلس کلانتر)

اولین حادثه اتفاق افتاده است قبل از 10:30 صبح هنگامی که یک مرد در یک hoodie خاکستری و کلاه سیاه و سفید راه می رفت به یک سان دیماس فروشگاه در 1400 بلوک غرب پیکان بزرگراه رفت و به طور مستقیم به قرعه کشی صفحه نمایش و لوسیون صورت آن را از جای خود و فرار کردن با آن است.

چند ساعت بعد در حدود 6:20 p. m., مقامات می گویند که همان مرد – هنوز هم با پوشیدن همان لباس – راه می رفت به یک فروشگاه doughnut و به همان چیزی که برداشت بلیط قرعه کشی نمایش لوسیون صورت آن را از آن محل شده بود متصل به مقابله و فرار از آن.

تعداد کل بلیط بخت آزمایی به سرقت رفته بود در دست نیست و ارزش بلیط و آسیب به فروشگاه ها هنوز به تعیین خواهد شد.

مظنون بود به عنوان یک مرد سیاه و سفید در اواخر 20s اولیه 30s حدود 6 فوت قد 180 تا 200 پوند با یک برش سبیل و ریش بزی. او عینک سیاه Cabala کلاه با حروف سفید یک hoodie خاکستری با شلوار تیره و تاریک کفش های تنیس.

او دیده رانندگی کردن در یک مدل جدیدتر و نقره و 4-درب کرایسلر 300C با صفحات مقاله.

هر کسی با اطلاعات در مورد هویت مرد یا جنایت می توانید تماس بگیرید کارآگاه ریشتر در (909) 450-2700.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im