ویدئو: سفید, زن رها نژادپرستانه سخنرانی دراز وشدیداللحن در زن آسیایی پله انجام تمرینات در تورانس

تورانس (CBSLA) — یک زن گرفتار شد در فیلم رها کردن یک نژادپرست سخنرانی دراز وشدیداللحن در ورزش در بتن پله در تورانس پارک این هفته است.

رویارویی اتفاق افتاده فقط پس از 9 صبح چهارشنبه در ویلسون پارک در تورانس با توجه به Facebook پست که شامل سه فیلم. یکی 34-ویدئو دوم نشان داد که زن رفتن به بالا و سپس به پایین پله ها در نزدیکی به زن دیگری بود که با استفاده از پله ها به ورزش است.

ورزش زن شناخته شده به عنوان Sherryann Bulseco. در فوق ویدیو Bulseco بود گفت: “عیسی مسیح” را به عنوان زن دیگر گذشت و خود را به عنوان او پایین آمد مراحل.

فیلم دیگری نشان داد زن — لباس پوشیدن و در یک ماهیگیر کلاه ماسک صورت زیر چانه آبی چاپ بالا و شورت آبی— فریاد در Bulseco ظاهرا گرفتن از پله ها بالا.

“شما نمی بازی دیگر اینجا باشه ؟ دفعه بعد شما تا به حال با من صحبت خواهم که میخوای دریافت الاغ خود را لگد توسط خانواده من. آنها میخوای f— شما!” زن می گوید از دوربین.

Bulseco سپس میدارد تا گوشی خود را برای روشن کردن دوربین در زن ناشناس.

“دریافت f– از این دنیا, دریافت f– از این دولت است. بازگشت به هر f– آسیایی, کشور, به شما تعلق, در,” او می گوید در این ویدئو. “این است که جای خود را. این است که خانه خود را. ما نمی خواهیم شما در اینجا.”

او سپس به چالش کشیده Bulseco برای قرار دادن ویدیو در Facebook: “من امیدوارم که شما انجام دهد.”

این زن ادامه داد: جمع آنها تماس Bulseco یک “نادان نوجوان” و بیشتر excoriates او را برای پوشیدن سیاه در ظاهرا آب و هوای گرم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de