کاوالیرز پایان 12-بازی صفحه اصلی ترمز ماشین ضرب و شتم شاهین 127-105

CLEVELAND — کلیولند کاوالیرز در نهایت تا به حال برخی از سرگرم کننده در خانه خود دادگاه شنبه شب.

تریستان تامپسون به ثمر رساند 27 امتیاز و برداشت 11 ریباند لری Nance جونیور تا به حال حرفه ای-بالا 23 امتیاز و شکست کاوالیرز 12-بازی خانه دست دادن رگه شکست آتلانتا هاوکز 127-105.

                                                                                                                                                                                                                       

کلیولند بود آینده در بدترین حالت از دست دادن خانه در حق رای دادن تاریخ 133-92 تار و مار توسط لس آنجلس کلیپرز در روز یکشنبه. کاوالیرز برنده در صفحه اصلی برای اولین بار پس از ضرب و شتم شاهین on Dec. 23.

“این یک مبارک رختکن دوباره” کاوالیرز مربی جان Beilein گفت. “آن بوده است مدت زمان طولانی در موشک وام مسکن FieldHouse برای ما به یک خوشحال اتاق قفل است.”

Andre Drummond 14 امتیاز به ثمر رساند و تا به حال 15 ریباند. دروموند به دست آورد و از دیترویت در تجارت مهلت تا به حال دو دو در هر دو بازی با کلیولند.

“من می دانم که این بچه ها تا به حال برنده پس از کریسمس,” او گفت: از کلیولند صفحه اصلی خط. “این خوب است ما آمد و با انرژی زیادی.”

تامپسون آمار سه 3-اشاره گر, حرفه ای, در یک بازی 6-پا-9 مرکز. او شرکت در یک محدوده عکسبرداری مسابقه با Nance و دروموند در طول این تیم صبح shootaround.

                                                                                                                                                                                                                       

“نگهبانان انجام بازی تیر اندازی در عمل پس چرا این bigs?” تامپسون گفت. “گاهی اوقات شما را گاهی اوقات شما از دست ندهید. آن را سرگرم کننده. آن را خوب مرد بزرگ رقابت است.”

کاوالیرز که از دست داده بود 13 از 14 به طور کلی رفتم جلو میدوی را از طریق سه ماهه اول و led با 23 امتیاز سوم است. آتلانتا قطع منجر به نه در چهارمین اما هیچ نزدیک تر است.

Nance, شروع در محل مجروح Kevin Love تا به حال 12 ریباند. Collin سکستون که اضافه شد به افزایش ستاره فهرستی از این هفته تا به حال 23 امتیاز.

Trae جوان 27 امتیاز به ثمر رساند و تا به حال 12 کمک برای Hawks که بسیج پس از فرار 86-63 میدوی را از طریق سه ماهه سوم.

آتلانتا در All-Star گارد بود 8 از 17 از از این زمینه است. جان کالینز به ثمر رساند 23 امتیاز و تازه کار و کم مایل به قرمز تا به حال 16.

هاوکز (15-41) در حال تلاش برای نگه کاوالیرز (14 تا 40) برای بدترین رکورد در کنفرانس شرق. هر دو تیم بازی نهایی خود را قبل از بازی همه ستاره.

                                                                                                                                                                                                                       

“همه فکر کردن در مورد جایی که آنها در حال رفتن و هنگامی که هواپیما خود را در حال رفتن به ترک (برای استراحت) پس از آن اتفاق می افتد گاهی اوقات” جوان گفت:.

کاوالیرز بود برجسته-حلقه نمایشنامه آورده است که کلیولند نیمکت بازیکنان و جمعیت به پا چندین بار.

تامپسون اضافه شده یک شخصی سراسیمگی در سه ماهه دوم. او ضربه 3-اشاره گر از بالای کلید back-to-back اموال و زد upcourt با سلاح های خود را در هوا. او سوار به خط پایان رسید و با توجهی غوطه دادن دفعه بعد پایین دادگاه.

Drummond بعد dribbled upcourt پس از گرفتن یک جهش گذشت به داریوش گارلند که فراروی lob pass به Nance برای غوطه دادن.

تامپسون دیگر اضافه شده 3-اشاره گر در اختتامیه دقیقه است. تازه کار, Kevin پورتر جونیور به ثمر رساند 18 امتیاز

شاهین مرکز Dewayne Dedmon ساخته شده خود را برای اولین بار شروع به پس از به دست آورد از ساکرامنتو در فوریه. 6 اما محدود بود به 18 دقیقه و تا به حال چهار خطا.

نکته-INS

شاهین: Dedmon بازگشت منتقل C Damian جونز به یک رزرو ، … C Clint کپلا (التهاب غلاف کف پا) و F Skal Labissiere (چپ زانو) بودند.

Cavaliers: عشق بازی نمی کند به دلیل درد سمت راست آشیل. Beilein گفت: او کمی مجروح آشیل هفته گذشته و با درد و یکشنبه. … تامپسون 7 برای 23 بر 3-اشاره گر در حرفه خود..

سالن از شهرت سلام

شاهین رو به جلو وینس کارتر به احتمال زیاد بازی خود در بازی نهایی در کلیولند داده شد تشویق طولانی در طول یک عکس ارائه تصویری از هیئت مدیره قبل از سه ماهه دوم. کارتر به جمعیت دست تکان داد و با اشاره به کلیولند نیمکت تبادل آغوش با چند بازیکن است.

توضیح ساده

شاهین مربی لوید پیرس رو راست به نقطه وقتی پرسیده شد که در مورد آنچه اتفاق افتاده است به تیم خود.

“تلاش خود را بزرگ بود و مال ما نیست,” او گفت:. “نه یک بازی. آنها فقط بازی سخت تر از ما است.”

بعدی

شاهین: میزبان میامی در فوریه. 20.

Cavaliers: بازدید از واشنگتن در فوریه. 21.

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su