CCIW لغو سقوط ورزش های نجومی

کالج کنفرانس ایلینویز و ویسکانسین که شامل شمال مرکزی ویتون و المهرست کالج ها روز دوشنبه اعلام کرد آن را به تعویق انداختن همه سقوط های ورزشی.

این تصمیم پس از یک اتفاق آراء توسط کنفرانس شورای روسای جمهور است. این CCIW به تعویق انداختن همه کنفرانس رقابت و مسابقات قهرمانی مردان و زنان کشور عبور, فوتبال زنان, گلف مردان و زنان, فوتبال زنان, تنیس و والیبال زنان.

                                                                                                                                                                                                                       

این کنفرانس را بررسی سقوط ورزش رقابت در طول فصل بهار در حالی که حفظ کنفرانس کامل رقابت در بهار ورزش است. آنها حرکت خواهد کرد و قهرمانی لیگ برای زنان گلف و تنیس زنان به بهار.

این کنفرانس نیز کار خواهد کرد با سقوط مربیان ورزشی به طراحی یک فصل به طور منظم برنامه در بهار و تعیین تاریخ برای CCIW قهرمانی رقابت است.

تصمیم گیری در ورزش های زمستانی ساخته خواهد شد در هفته های آینده.

این CCIW همچنین شامل Augustana, jan bakker شمالی پارک ایلینوی وسلی کارتاژ و کارول.

در تصمیم گیری برای به تعویق انداختن سقوط ورزش CCIW شورای اسلامی از رئیس جمهور استفاده می شود در نظر گرفتن جدید NCAA دستورالعمل ها و چالش های COVID-19 pandemic ارائه به دانشگاه ها و جوامع است.

“این تصمیم بسیار دشوار است برای هر دو CCIW کنفرانس و, ایلینوی, وسلی,” ایلینوی وسلی جمهور S. گرجستان Nugent گفت. “ما می دانیم که چگونه نا امید کننده آن خواهد بود برای دانش آموز ما ورزشکاران به رقابت کنفرانس این سقوط. اما ما باید اول ایمنی قرار دهید و CCIW رئیس جمهور پس از چند ساعت شور و مشورت این باور است که حق تصمیم گیری در نور از افزایش خطر که سفر و رقابت در حال حاضر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر