Cedars-Sinai می پیوندد کارآزمایی بالینی ممکن است Coronavirus درمان مواد مخدر

لس آنجلس (CBSLA) – با ده ها هزار نفر از مردم در سراسر جهان در حال مرگ از رمان coronavirus Cedars-Sinai Medical Center شدن آخرین بیمارستان برای شرکت در یک کارآزمایی بالینی برای تست اینکه آیا داروی ضد ویروسی remdesivir می تواند به عنوان یک درمان.

Cedars-Sinai در شنبه اعلام کرد که یکی از ده ها تن از مراکز درمانی در سراسر آمریکا در نظر گرفتن بخشی در یک دادگاه برگزار شده توسط موسسه ملی بهداشت ،

UC Irvine, مرکز پزشکی هفته گذشته گزارش آن نیز در نظر گرفتن بخشی.

Remdesivir اول توسعه شمال کالیفرنیا شرکت زیست فناوری علوم جلعاد به عنوان یک امکان درمان برای ویروس ابولا است. آن را به صورت داخل وریدی تجویز شده است.

Cedars-Sinai خواهد شد ثبت نام تا 30 بستری COVID-19 بيمار در دادگاه. یک گروه را دریافت دوز روزانه از remdesivir تا 10 روز در حالی که گروه کنترل را دریافت دارونما.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مورد تایید FDA درمان در بازار برای COVID-19. به نیا را remdesivir کارآزمایی بالینی رو در جریان بازگشت در اواخر فوریه در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا.

“اگر دادگاه در حال آمدن است به بسیار بسیار مثبت معنی که نتایج در درمان بازو در مقایسه با دارونما بازو که در آن نقطه در زمان گاهی اوقات این محاکمه در واقع می تواند متوقف شود و FDA می تواند نظر داده و تصمیم بگیرد که آیا می خواهد به آن را تایید,” UC Irvine, استاد دکتر Alpesh امین گفت CBS2 هفته گذشته است.

همانطور که از دوشنبه, L. A. شهرستان تا به حال 2,474 تایید COVID-19 موارد با 44 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>