شارژر GM Telesco خوش بینانه اما با احتیاط به عنوان rookies گزارش

کوستا مسا کالیفرنیا. — تام Telesco شد, خوش بینانه, پس از لس آنجلس شارژر rookies های گزارش شده به اردوگاه های آموزشی در طول تعطیلات آخر هفته بدون هیچ گونه آزمون مثبت برای coronavirus.

حتی اگر شارژر باقی می ماند ویروس رایگان تا کنون خبر از 13 Florida Marlins و وایکینگها مینه سوتا مربی/کنترل عفونت افسر تست مثبت تصریح کرد: به این تیم مدیر کل چگونه به سرعت همه چیز می تواند به نوبه خود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe واقعیت است که شما نمی توانید اجازه گارد خود را پایین در هر زمان,’� Telesco گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز دوشنبه. ‘œWe احساس مسئولیت واقعی به نگه داشتن هر کس امن است. طرح شده است کارآمد و ما در حال کار را از طریق آن در هر روز است.

‘œI خوشبین هستم به عنوان یک لیگ ما می تواند آن را انجام دهد. ما دو مخالفان – مبارزه با این ویروس و هر کس حریف ما در روز یکشنبه. … ما در حال رفتن به از بین بردن ویروس, ما می دانیم که. ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن خطر تا آنجا که ما می توانیم.”

لس آنجلس’ 33 rookies و سال اول بازیکنان رو در این زمینه برای شروع مطبوع دریل در روز دوشنبه. جانبازان آغاز خواهد شد گزارش برای تست و physicals در روز سه شنبه.

‘œThese دو هفته اول ما نیاز به آرامی شیب دار آنها را و آنها را آماده برای بازی. هر کس که از مناطق مختلف و با محدودیت های مختلف,’� Telesco گفت. ‘œWe در حال رفتن به مجبور به انجام کارهای مختلف. بدون پیش فصل بازی ها و یا ترکیب شیوه های تیم ما را مجبور به تغییر برنامه های ما. باید به قرار دادن آنها را در شرایط رقابتی و انجام بهترین ما می توانیم.’�

                                                                                                                                                                                                                       

Telesco است که ورود خود را هشتم فصل به عنوان مدیر کل اضافه شده است که او نبوده است تماس گرفته و در مورد هر بازیکن انتخاب نه به بازی بازی های فصل آینده. او همچنین تا به حال برای اضافه کردن هر کسی که هنوز به لیگ برتر را به تازگی ایجاد شده COVID-19 لیست ذخیره.

‘œSpeaking از یک GM دیدگاه آنها داده اند که تیم های زیادی از انعطاف پذیری در مورد دست زدن به COVID-19 و مجروح رزرو همراه با gameday فهرست اسامی اگر شرایط اضطراری می آیند تا,” او گفت:. ‘œI احساس خوبی در مورد قوانین بازی رفتن به دلیل آن است که نمی تواند حل و فصل در ماه سپتامبر یا اکتبر.’�

یکی از فشار دادن فهرستی از مسائل این است که اگر پرکار تصویب متهور جوی Bosa خواهد شد گزارش ؟ پایان دفاعی – که سوم بود کلی انتخاب در سال 2016 – در حال ورود به پنجمین و آخرین فصل از خود rookie قرارداد و مطرح شده است و امکان برگزاری بدون یک معامله جدید است.

در نور از هر چیز دیگری Telesco دوست دارم برای جلوگیری از یک فصل بدون holdout اما او گفت که او شنیده نشده چیزی از Bosa و یا عوامل خود را. در حال اجرا پشت Melvin Gordon از دست رفته همه اردوگاه های آموزشی و نمی گزارش تا هفته چهارم از فصل به طور منظم در سال گذشته است.

                                                                                                                                                                                                                       

Telesco فلسفه در پسوند این است که سعی کنید به آنها را به مذاکره قبل از روز کارگر, اما او فاش نمی, اگر در این سال شرایط در offseason تغییر خواهد کرد که. او اضافه کنید که حتی با کاهش به درپوش حقوق زن و شوهر بعد از فصل این تیم باقی مانده است در یک وضعیت خوب به امضای بازیکنان.

مربی آنتونی لین مطرح شده امکان یک زن و شوهر از سال پیش از آوردن khezri در یک ازمایش اگر وجود دارد یک آسیب است. Telesco گفت: نبود هر گونه به روز رسانی در که پایان است و او راحت با quarterbacks آنها باید در حال حاضر در این فهرست هستند.

“اگر چیزی تغییرات در برخی از نقطه در پایین جاده آره ما را نگاه در او و او را درمان هیچ متفاوت از هر عامل رایگان کارفرمایی که در دسترس’� Telesco گفت.

جاستین هربرت است که در حال حاضر در کمپ بود و در این زمینه پنج شنبه. سابق اورگان standout که ششم بود انتخاب کنید در ماه آوریل پیش نویس به احتمال زیاد نمی توانید به عنوان بسیاری از فرصت ها برای نشان دادن آنچه که او می تواند انجام دهد به عنوان بازیکنان جوان در حال انتظار برای دریافت فرصت کمتری. Tyrod تیلور می رود به اردوگاه انتظار برای موفقیت فیلیپ رودخانه ها تحت مرکز که فصل برنامه ریزی شده است برای باز کردن سپتامبر. 13 در سینسیناتی.

___

بیشتر AP NFL پوشش: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر