موسسات خیریه صورت نیاز رو به رشد در همه گیر بدون داوطلبان

برای بیش از یک هفته ایلین مردم که پخته شده برای یک شرکت-توقیف مرکز مراقبت روزانه شده است ، در 68 او را نیز در معرض خطر بالاتری برای ابتلا به کروناویروس جدید. با این وجود او تا چهار روز در هفته برای او داوطلب تغییر در به طور فزاینده ای شلوغ بروکلین سوپ آشپزخانه و شربت خانه مواد غذایی.

‘œVolunteering حیاتی است” گفت: مردم که خودش را در حال تجربه فشار مالی. ‘œEverything من می رود به صورتحساب. بودجه من کشیده است به حد. هیچ اضافی.’�

                                                                                                                                                                                                                       

این روزها خانواده های کم درآمد هنوز هم نیاز به مواد غذایی است. افراد بی خانمان هنوز هم نیاز به تخت. و کسانی که توله سگ در پناهگاه حیوانات هنوز هم نیاز به پیاده روی.

برای چند دهه آمریکا سازمان های غیر انتفاعی باید با اتکا بر کادر داوطلبان که کاملا به طور ناگهانی – قادر به نشان می دهد تا. با میلیون ها نفر ماندن در منزل و در طول همه گیر سازمان های خیریه که کمک به این کشور نیازمندترین افراد در حال پیدا کردن خود را در نیاز.

‘œThis زمانی است که ما باید همه با هم کشیدن به ما کمک کند,’� گفت: Leslie Bacho مدیر عامل برداشت دوم از دره سیلیکون یک ملت بزرگترین بانک های مواد غذایی.

بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر دستور داده شده است به ماندن در داخل خانه های خود را هر چند استثنا وجود دارد برای مردم ارائه خدمات ضروری و در دستور بررسی توسط آسوشیتد پرس که شامل داوطلبانه در بانک های مواد غذایی.

با اینحال Bacho گفت: نیمی از این بانک داوطلبان – معادل 107 تمام وقت کارکنان – نشان داده نمیشود ، این بدان معنی است که بیشتر مردم نیاز به مواد غذایی وجود دارد کمتر توانایی دریافت آن را به آنها.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œVolunteers هستند بیشتر مورد نیاز در زمان بحران’� گفت: دکتر استیفن گراور گیلمور دین مورد غربی دانشکده علوم اجتماعی است. ‘œThis است که به سادگی یکی دیگر از مثال و یک نمونه افراطی از همه نیاز به کمک به عنوان بهترین آنها می توانند.’�

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم. اما برای برخی از افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید.

یکی از چهار آمریکایی داوطلبان انجام برآورد 8 میلیارد ساعت از یک سال از خدمات. رایج ترین کار ؟ جمع آوری, آماده سازی و توزیع و یا سرو غذا با توجه به اداره آمار نیروی کار.

کاترین Strickland رئیس شبکه افسر در تغذیه امریکا این کشور بزرگترین سازمان غذا بانک ها با برخی از 200 گفت: این گروه دیده می شود ‘œsharp کاهش’� در داوطلبان در سراسر کشور و درخواست داوطلبان و تقلا برای استخدام کارکنان اضافی برای پرداخت.

                                                                                                                                                                                                                       

شیلا ویلیامز معمولا 25 داوطلب برای تغذیه حدود 100 نفر در روز در سنت استفان توسعه در بروکلین.

در حال حاضر او را به فقط 10, از جمله مردم با خطوط از در بیرون, بیشتر مردم از او تا کنون دیده ام.

‘œFolks که به طور معمول نمی آیند می آیند,’� او گفت: پس از dishing از صفحات بی شماری از فرانکها و برنج و حبوبات و میوه است. ‘œThey از دست داده ایم کار خود را وجود دارد هیچ چیز در سوپر مارکت.’�

خوزه رزا, 63, می آید به آشپزخانه سوپ یک بار در هفته. او زندگی در یک پناهگاه بی خانمان و می گوید که او نمی به اندازه کافی به غذا خوردن وجود دارد.

‘œIt سالم نگه می دارد من آن را نگه می دارد غذا را در معده او گفت:” از سفرهای خود به سنت استفان. بدون آن, او گفت:, ‘œI می خواهم گرسنه.”

در دره سیلیکون برخی از 10,000 افراد بی خانمان ها در یک وحشتناکی آسیب پذیر وضعیت, گفت, جنیفر, دوست داشتن, مدیر عامل شرکت مقصد:خانه مشارکت عمومی-خصوصی است که آدرس خانه بدوشی. کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که مردم در چادر زندگی می کنند و یا در زیر برزنت کمتر دسترسی به آب و صابون و بیشتر در معرض بیماری و خشونت است.

‘œFurther بسیاری دیگر مانند مصرف و پناهگاه کارگران و تحویل مواد غذایی کارگران برخی از ما کمترین پرداخت ساکنان و در حال حاضر به خط مقدم به نام” او گفت:. ‘œWe باید همه چیز را ما می توانیم برای محافظت از این قهرمانان از بیشتر اقتصادی و سلامت خطر است.”

مواد غذایی بانک ها نیز تا حد زیادی لغو آشپزخانه سوپ برای جلوگیری از تماس نزدیک است که می تواند گسترش ویروس. آنها در حال برنامه ریزی برای رها کردن جعبه از مواد غذایی به مردم تنه در درایو را از طریق ایستگاه های.

در سیاتل اولیه کانون ایالات متحده شیوع مواد غذایی و تاسیسات در تلاش است. آن متکی در حدود 18,000 داوطلبان در هر سال به جمع آوری و مرتب کردن کمک های غذایی, بسته بندی جعبه و تحویل کالا. این سازمان در حال حاضر گفتن همه اما یک هسته کوچک گروه از داوطلبان به ماندن در خانه.

‘œWe نمی تواند آن دسته از مواد غذایی و کمک های مالی از آنجا که ما نمی تواند مرتب کردن بر اساس و آنها repack,’� مارک کلمن گفت. آنها در حال خرید مواد غذایی آماده که نیازی به مرتب سازی در حدود 30 دلار در هر جعبه. همه این اتفاق می افتد که آنها انتظار می رود تقاضا برای خدمات خود را به دو Coleman گفت. قبل از بحران آنها بسته بندی شده 72,000 جعبه یک ماه.

‘œIt واقعا دشوار است. سقوط بازار سهام در سال 2008 سخت بود اما چیزی شبیه به این,’� او گفت:.

جو برنز 69 است میان فقط 20 داوطلبان هنوز هم تبادل در در مواد غذایی و تاسیسات. برای چهار سال گذشته او چهار روز در هفته به مرتب سازی سیب و پرتقال و سایر میوه های تازه و سبزیجات است. که تغییر نمی دهد, او گفت:.

‘œPeople در حال گذاشته شدن چپ و راست و رفتن بیکاری و خیلی زود نیست برای رفتن به هر وسیله ای برای خرید مواد غذایی,” او گفت:. ‘œThere نیاز در حال حاضر بنابراین شما فقط باید گام تا بشقاب.”

آن را فقط به مواد غذایی بانک که داوطلب نیروی کار کاهش یافته است.

لورا Condouris, 38, یک طراح گرافیک ادامه داد: به نشان می دهد تا برای او و هفتگی تغییر در مریلند جامعه برای پیشگیری از ظلم به حیوانات در بالتیمور تا زمانی که آن را بسته در روز دوشنبه. اما حتی پس از آن او کار نبود بیش از آن شب Condouris آورده mutt به نام Roxie, که شده است می خواهم به ماندن در پناهگاه به پرورشگاه.

‘œThe داوطلبان که معمولا وجود دارد در روزهای هفته در حال بازنشستگان و افراد مسن” Condouris گفت. “برخی از مردم من به طور معمول وجود دارد می تواند و باید به ماندن در خانه پس از من به انتخاب کنید تا شل.’�

در حالی که انسان ها بودند hustling, Roxie که پوزه سفید است و که گوش چپ sags به نظر می رسید unperturbed با او حرکت می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im