چارلز شواب خواهد بود ‘تولید بر خلاف هر گلف تولید ما تا کنون انجام می شود’ می گوید: CBS Sports’ McManus

(CBS انجمنها/CBS محلی) — با چارلز شواب چالش PGA Tour بازده این هفته از اجباری سه ماه coronavirus وقفه. همه گیر تعطیل شده ترین زندگی ورزشی از اواسط ماه مارس. نسکار و UFC بازگشته اند در هفته های اخیر بدون طرفداران, و در حال حاضر PGA Tour تنظیم شده است به آنها ملحق شود.

این هفته رویداد در استعمار کشور باشگاه در اصل برنامه ریزی شده به جای سه هفته پیش. در بازسازی برنامه را جایگزین آن RBC کانادا باز این دوشنبه از طریق جمعه. آنچه پس از یک رویداد معمولی گلف در تقویم در حال حاضر بزرگترین رویداد در این هفته تقویم ورزشی. PGA Tour خواهد بود که تنها بازی موجود در شبکه تلویزیونی در یک زمان هنگامی که مشاهده عمومی است از جان گذشته برای زنده ورزشی.

این یک فرصت طلایی برای ورزش است. اما برای افزایش آن PGA Tour و پخش شرکای باید غلبه بر چالش های جدی در مرحله یک رویداد عمومی در یک زمان اجتماعی فاصله. گلف به عنوان یک رقابت است تا حدودی مناسب برای این دوران افزایش خطر از تماس شخصی. مرحله بندی و پخش آن حال چالش های قابل ملاحظه حتی در زمان عادی و عظیم الجثه آنهایی که در حال حاضر.

به حالت آشکار گلف بازی در فضاهای باز که در آن خطر انتقال ویروس بسیار کاهش می یابد. رقابت گلف بازان هرگز به لمس هر یک از دیگر در طول این دوره از رقابت آنها حتی نمی لمس تجهیزات مشابه. قوانین و مقررات در حال حاضر دیکته است که بازیکنان به یکدیگر فضا در هنگام گرفتن عکس. نگه داشتن که فاصله بین عکس و در لحظات تعامل به نظر می رسد آسان و طبیعی گام بعدی است.

تنها چالش واقعی در طول رقابت واقعی این است که چگونه بازیکنان و ویلچرهای تداخل می کنند. معمولا caddie دسته یک بازیکن تجهیزات و ارائه می دهد شات مشاوره. چگونه ممکن است که اتفاق می افتد در فاصله شش پا به خصوص رقابت با بازیکنان و ویلچرهای درون گوش رس?

>>بخوانید: استعمار باشگاه های کشور: پروفایل کوچه هوگان خانه وحشتناک نعل اسب

اقدامات احتیاطی آغاز خواهد شد و قبل از رقابت. شرکت کنندگان ممکن است ارسال به تست قبل از ورود در این مسابقات هستند و نیاز به آزمایش بر روی سایت قبل از مسابقات آغاز می شود. آنها نیز باید پاسخ یک پرسشنامه سلامت قبل از این مسابقات است. متوسط چک را قبل از هر دور. به عنوان PGA Tour قرار داده و آن را “آزمون خود را طول می کشد کمتر از پنج دقیقه به اداره و نتایج آزمون در حال بازگشت و در عرض چند ساعت. حدود 400 نفر از افراد انتظار می رود که تست شده بر روی سایت در هر هفته.”

هر دوره از مسابقات را گسترش فراتر از رقابت و بازیکنان در حال بازی در آن است. در این محیط پس از انجام این خطرات. طرفداران و خانواده را نمی خواهد حضور چارلز شواب بسیار کاهش تعداد افراد در سایت. مسابقات کارکنان در حالی که در حال حاضر خواهد شد کاهش در تعداد. (از بین بردن شرکت کنندگان از معادله کمک می کند تا در این زمینه است.) گلزنان قوانین مقامات و البته مارشال برای مثال هنوز هم لازم به ذکر است انواع پلیر-پشتیبانی از کارکنان. برخی از ShotLink پرسنل خواهد بود در دست به جمع آوری شات داده است.

>>جریان: چارلز شواب چالش

ماسک و ضد عفونی کننده دست خواهد بود به آسانی در دسترس است. تمیز کردن پروتکل خواهد بود گذاشتم. تعداد زیادی از مردم در هر فضای محصور خواهد شد از نزدیک تحت نظارت. هر کس در سایت نخواهد بود تست شده اما.

در حالی که طرفداران نخواهد بود در دست آنها خواهد بود به طور بالقوه در اعداد بزرگ است. و است که نیاز به استعداد و خدمه به تحویل این عمل است. “این است که تولید بر خلاف هر گلف تولید ما تا کنون انجام داده در سی بی اس می گوید:” McManus, رئیس, CBS Sports.

مسابقات هفتگی پوشش در طول فصل PGA Tour است که به طور کلی تقسیم با گلف کانال پوشش پنج شنبه و جمعه اقدام و CBS Sports پوشش شنبه و یکشنبه ، برای چارلز شواب همان اعلام و تیم تولید خواهد شد کار تمام چهار روز.

اندازه در محل مسابقات تیم تولید کاهش خواهد یافت بیش از نیمی از, اضافی, تلویزیون, تلفن همراه واحد های اضافه شده به این عملیات است. “به عنوان مثال در تولید اصلی ما واحد ما به طور معمول باید 22 نفر” McManus اشاره می کند. “ما در حال حاضر نه مردم ما در یک واحد است.”

هر کامیون به طور مجدد اضافه کردن فضا و تقسیم اجازه می دهد تا اجتماعی فاصله میان کارکنان کاهش می یابد. بسیاری از توابع لازم برای پخش انجام خواهد شد از راه دور. سرمقاله پشتیبانی از راه دور, ویرایش, پخش, دستگاه, گل گرافیکی و تصویری سایه را تمام سرچشمه های سایت در نیویورک و لس آنجلس است.

در هوا به کارکنان پخش خواهد شد در این دوره و در سراسر کشور بیش از حد. جیم Nantz خواهد لنگر پخش از 18 برج در استعمار به عنوان معمول است. اما او به تنهایی خواهد بود این هفته صرفه جویی برای یک دوربین روباتیک. منجر تحلیلگر نیک Faldo که به طور معمول خواهد بود طرفین Nantz خواهد شد بازی در این نقش از گلف کانال studios در اورلاندو فلوریدا نیمی از یک کشور دور. تحلیلگران ایان بیکر-سهره و فرانک Nobilo به او ملحق خواهد شد وجود دارد. در دوره خبرنگاران Dottie فلفل و علامت Immelman خواهد بود بر روی زمین در استعمار اما آماندا Balionis گزارش از صفحه اصلی.

عناصر دیگر خواهد شد کار می کرد به پخش به منظور افزایش دسترسی به بازیکنان اجتماعی در فاصله شیوه ای. یک عنصر نامیده خواهد شد در داخل طناب.” از آن خواهد شد از ویژگی های بازیکنان — تنها در یک چادر صرفه جویی برای mic — پاسخ به سوالات در مورد خود دور و یا وقت خود را به دور از بازی. با توجه به McManus “این راه ما می توانیم امیدوارم هر بازیکن ساخت یک نظر است که ما می تواند رول در بعد از آن در روز است.”

CBS Sports نیز با PGA Tour به میکروفن بازیکنان در طول مسابقات. بعضی از آنها در حال حاضر اجازه می دهد که دسترسی به, اما بسیاری از ممکن است.

وجود دارد بسیاری از ناشناختهها رفتن به چارلز شواب به چالش بکشد. مقدار خواهد بود که در طول این آخر هفته را پخش و کاربردی به RBC میراث آخر هفته آینده. این روند را تکرار هفتگی تمام راه را از طریق یادبود مسابقات در اواسط ماه جولای. که در آن نقطه با تماشاگران اجازه داده می شود در Muirfield ایجاد کرد برای اولین بار از این سفر بازگشت این راهکار ممکن است به طور کامل نونما.

سازمان دیده بان چارلز شواب چالش شنبه, ژوئن 13 و چهار شنبه, ژوئن 14, 3:00 – 6:00 PM ET CBS.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de