ارزان استروئید موفق در کاهش خطر مرگ در میان به شدت بیمار Coronavirus بیماران کارآزمایی بالینی می یابد

استروئید دگزامتازون یافت شده است به کاهش خطر مرگ به طور جدی بیمار coronavirus بیماران حدود یک سوم با توجه به نتایج کارآزمایی بالینی مورد ستایش قرار داد روز سه شنبه به عنوان “دستیابی به موفقیت بزرگ.” این دارو به نظر نمی رسد برای کمک کمتر به شدت بیمار بیماران.

محققان به رهبری یک تیم از دانشگاه آکسفورد تجویز ارزان و به طور گسترده ای در دسترس مواد مخدر به بیش از 2000 به شدت بیمار COVID-19 بيمار. در میان کسانی که تنها می تواند نفس کشیدن با کمک دستگاه تنفس مصنوعی دگزامتازون کاهش مرگ و میر 35 درصد. آن کاهش مرگ و میر حدود 20% بيماران که دریافت اکسیژن تنها با توجه به نتایج اولیه.

دگزامتازون یک داروی ضد التهاب به طور معمول استفاده می شود برای درمان طیف وسیعی از واکنش های آلرژیک و همچنین آرتریت روماتوئید و آسم.

دوز روزانه از استروئید می تواند به جلوگیری از یک در هشت تهویه بیمار مرگ و میر و نجات یک نفر از هر 25 نفر نیاز به اکسیژن به تنهایی این تیم گفت.

آزمایشی شامل گروه شاهد از 4000 بيمار که دریافت درمان.

“دگزامتازون برای اولین بار مواد مخدر نشان داده شده است برای بهبود بقا در COVID-19. این است که بسیار خوش آمدید نتیجه گفت:” پیتر Horby استاد در حال ظهور بیماری های عفونی در Nuffield گروه پزشکی دانشگاه آکسفورد. “دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است.”

بریتانیا وزیر بهداشت مت Hancock گفت: بیماران خواهد شروع به دریافت دارو بلافاصله. او گفت: دولت انگلیس آغاز شده بود انباشت دگزامتازون در ماه مارس پس از آزمایشات اولیه نشان داد که “نشانه های اولیه” از این دارو بالقوه است.

محاکمه نتایج خصوص امیدوار کننده که حدود 40 درصد از COVID-19 بیمارانی که نیاز به دستگاه تنفس مصنوعی تا پایان مرگ اغلب به دلیل از بدن در کنترل نشده پاسخ التهابی به ویروس.

“این است که عمده دستیابی به موفقیت: دگزامتازون اولین و تنها داروی ساخته شده است که تفاوت قابل توجهی به بیمار مرگ و میر برای COVID-19” گفت: نیک Cammack, COVID-19 درمان شتاب دهنده سرب در ولکام تراست سلامت موسسه خیریه.

“به طور بالقوه پیشگیری از یک مورد مرگ در هر هشت تهویه بیماران خواهد بود قابل توجه است.”

این آزمایش نشان داد که دگزامتازون به بی اثر در درمان بیماران مبتلا به انواع خفیف COVID-19 ،

تعدادی از داروهای موجود تست شده اند به عنوان درمان بالقوه در برابر رمان coronavirus با نتایج مختلط.

محاکمات ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین بودند متوقف و در چندین کشور پس از یک مطالعه در مجله پزشکی لانست پیشنهاد آن را نشان داد, هیچ سود میان COVID-19 بیماران و حتی افزایش خطر مرگ. که مطالعه شده و پس گرفتاما تحقیقات دیگر نیز یافت می شود هیچ بهره مند شوند. به FDA فسخ آن اورژانس با استفاده از مجوز از مواد مخدر در این هفته.

Remdesivir ضد ویروسی که به نظر می رسد به منظور کاهش طول درمان در برخی از بیماران در حال حاضر در حال استفاده در بریتانیا اما یک مطالعه در ماه آوریل نشان داد و آن را به حال “هیچ بالینی بهره مند شوند.”

این واقعیت است که دگزامتازون — موجود ارزان و تا حد زیادی عوارض جانبی رایگان دارو — نشان داده شده است موثر باشد در شدید COVID-19 موارد است “از اهمیت فوق العاده ای” با توجه به استفان گریفین دانشیار در دانشگاه لیدز دانشکده پزشکی.

“وجود دارد (در حال حاضر) دامنه واقع بینانه برای بهبود مدیریت بالینی از این بیماری ویرانگر” گفت: گریفین بود که نه درگیر در مطالعه است.

بیش از 8 میلیون نفر در سراسر جهان به آزمایش مثبت برای COVID-19 و بیش از 437,000 که مردم از coronavirus از جمله بیش از 116,000 در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. یک مدل که ذکر شده توسط کاخ سفید در حال حاضر پروژه هایی که بیش از 200 ، 000 نفر در ایالات متحده می تواند مرگ از coronavirus اکتبر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de