دنور پیت بول بان زندگی می کند. دو هفته پس از دنور شورای شهر اکثریت رای به طور موثر لغو ممنوعیت در سه گاو نر گودال مربوط به نژاد است که از سال 1989 (و منجر به هزاران سگ بودن معدوم) اعضای شورا موفق به نادیده گرفتن حق وتو توسط شهردار مایکل Hancock — اول خود را در دو-به علاوه شرایط ، رای گیری نهایی در فوریه 24 بود 8-5 به نفع Councilmember کریس هرندون پیشنهاد یکی خجالتی و نه مورد نیاز است.

واکنش از لایحه حامیان و مخالفان در رسانه های اجتماعی متنوع شدید با سابق ابراز ناامیدی و خشم در برابر اندازه گیری و دومی مبارزه نتیجه را به عنوان یک پیروزی است که صرفه جویی در زندگی می کند.

Shira Hereld از جای دنور BSL (حروف ایستاده برای “breed-قانون خاص”) یکی از اصلی ترین گروه های تروریستی برای تغییر نمی کند نرم-پدال نتیجه. “ما تو را دیدم از ترس پیروزی بیش از واقعیت و توهم ایمنی برنده شدن بیش از یک طرح واقعی برای ایمنی” او را حفظ می کند از طریق ایمیل. “ما شنیده ام بسیاری از اعضای شورا که رای هیچ وضوح دولت که BSL کار نمی کند برای دنور — اما بیش از حد ترس را امتحان کنید اولین پیشنهاد در سه دهه است که در واقع می تواند به حل این مسائل است.”

در ضمن پل Vranas که رهبری یک طومار و نامه نوشتن کمپین بود که ابزاری در تشدید فشار افکار عمومی در Hancock و سستی اعضای شورای مقاومت در برابر وسوسه به اعلام نتایج یک آلیاژی پیروزی. “این است که با ترکیبی از احساسات است که من و دیگر مخالفان این لایحه جشن شورای شهر شکست باطل شهردار Hancock وتو,” او می نویسد. “از یک طرف خوشحالم که این لایحه تصویب نشده. از سوی دیگر من نا امید است که لایحه ای شبیه به این ساخته شده از این راه دور در دنور شورای شهر تا کنون که بدون درگیر شدن مردم از دنور و ما ثبت نام محله سازمان است.”

فوریه 10 رای به نفع هرندون طرح شد 7-4 با نویسنده آن پیوست و بر روی “بله” بخشی از معادله کون, سیاه, Amanda Sandoval, جیمی تورس Jolon, Clark, رابین Kneich و کریس Hinds در حالی که دبی Ortega, Amanda سایر کوین فلین و پل Kashmann تبدیل thumbs-down. دو عضو غایب بودند که شب: Stacie گیلمور یکی از هنکاک نزدیک ترین متحدان در شورا و کاندی CdeBaca که غالبا تحت فشار قرار دادند در برابر سیاست های خود.

چرا که گیلمور رای داده بودند در برابر این لایحه در مرحله قبل و CdeBaca حمایت کرده بود آن را جایگزین دنور BSL نیروهای می دانستند که آنها نیاز به تلنگر یک رای و خود را از بالا هدف, Amanda Sawyer.

“Councilwoman ساویر گفت: روشن بود که نژاد-قانون خاص کار نمی کند” Hereld گفت: ما پس از هنکاک فوریه 14 وتو. “او نگرانی بود که دنور حمایت از حیوانات نیست باید از این ظرفیت به درستی اجرا فرمان. اما دنور حمایت از حیوانات گفت: آنها بر این باورند که آنها می تواند اجرای آن است. بنابراین ما در حال تشویق او و دیگر councilmembers به صحبت کردن دنور حمایت از حیوانات به طوری که آنها می توانید که نگرانی خود صفحات.”

ساویر بود که به زودی هولناک با استدلال و طرفدار. در فوریه 20, او در توییتی که او می خواهم دریافت “بیش از 800 ایمیل و صدها رسانه های اجتماعی پست” و در یکی دیگر از پست او به اشتراک گذاشته شده نمونه هایی از دو پیت بول مدافعان. یکی به عنوان خوانده شده در قسمت: “شما یک فروش را دوست داشت هیچ کس و دنور می خواهد شما را از دفتر ASAP!!!! من تعجب می کنم که چگونه شما احساس می کنید اگر کسی تبعیض & قانونى خود بچه ها مثلا!! و یا یک عضو خانواده برای شما عزیزان از صمیم قلب!!!??? شما احتمالا نمی خواهد مراقبت پس شما هیچ قلب!!!!!!!!!” یکی دیگر از اعلام نمود: “خون این گناه بی دفاع حیوانات است در دست شما. شما فقط ساخته شده جرم قتل حقوقی!!!!!!!”

An image from our "Parade of Pit Bulls 2013" slide show.

عکس Darian سیمون

“ما دریافت کرده است مقدار زیادی از آنچه من می خواهم به تشخیص نامناسب توسعه از هر دو طرف از پیت بول لابی این هفته” Sawer آشکار در پیام دیگری. “و هیچ یک از آن نفوذی من هر دو راه. همانطور که گفتم تنها چیزی که تغییر رای من خواهد بود یک تغییر در حقایق است.”

جای دنور BSL در پاسخ شعار مقدار زیادی از مطالعات که در آن گفت و نشان داد که چگونه ممنوعیت کمتر موثر از نژاد خنثی اساسنامه که تمرکز بر صاحب مسئولیت — داده های مقابله با ضد پیت بول مشروط با گزارش های ضد و نقیض و توده از تلویزیون اخبار به تصویر کشیدن سگ به عنوان پتانسیل کشتن ماشین آلات.

در پایان سایر شرکت برگزار شد و به همین ترتیب دیگر شورای شک آب بندی گزاره سرنوشت.

پس از آن هرالد ابراز قدردانی خود را “به اعضای شورا صحبت کرد که در حمایت از, با استناد به متخصص شواهد علمی واقعیت و یک چشم انداز مثبت برای دنور آینده” قبل از طرح سوال کلیدی: “گام بعدی چیست؟”

پاسخ او: “ما برنامه ریزی برای حرکت رو به جلو برای پایان دادن به BSL در دنور به احتمال زیاد با یک رای گیری, رای, هر چند که ما هنوز هم بحث در مورد گزینه های ما. ما در حال حاضر برنامه ریزی شده به نوبه خود جای دنور BSL به یک غیر انتفاعی و تمرکز بر گسترش آموزش در سراسر زندگی با خیال راحت با سگ — ما هنوز برنامه ای برای انجام این کار خواهد بود مطمئن شوید که شامل تعامل جامعه/ورودی و آموزش و پرورش در کنار ما فشار. ما در حال انجام نیست و ما نمی خواهد تا زمانی که BSL چیزی از دنور گذشته است.”

Vranas نیز با نگاه به آینده. “مردم از دنور که به من پیوست و در مخالفت با این لایحه تنها قبول قانونی از گودال گاو اگر آن را انجام داده است در رابطه با یک طرح جامع است که نشان میدهد این شهر توانایی ارائه آموزش مناسب و سطح حیوان خانگی, ثبت نام مسئول مالکیت و انطباق با دسته سه تایی قوانین” او می گوید.

به عنوان یک پتانسیل های رای گیری Vranas وعده داده است که “ما را به مبارزه علیه آن را با همان شور است که ما از ابتدا. ما با اعتماد به نفس است که رای دهندگان از دنور را قبول نمی کند این نیمه پخته طرح است.”

در همان زمان او معتقد است که “مردم دنور نمی خواهید به توان کشیده و همراه در مبارزه با این شکست لایحه برای آینده نه ماه. وجود دارد بیش از حد بسیاری دیگر از مسائل که نیاز به جلب توجه شهروندان دنور. l بر این باورند که بهترین روش برای حرکت رو به جلو از اینجا است که مذاکره برای رسیدن به یک راه حل مشترک با ورودی از سراسر شهر به آمده تا با راه حل های جامع به چالش هایی که ما داریم مربوط به حیوان خانگی قوانین مؤثر بر تمام حیوانات خانگی و ارائه افزایشی مسیر رو به جلو برای قانونی کردن گودال گاو. ما فکر می کنیم که مردم از دنور خسته از سخت پوشش و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا که ما قرار گرفته اند در بسیاری از سطوح از دولت ما. ما معتقدیم مذاکره سازش خواهد بود که بهترین راه برای در واقع حل چالش هایی که مردم از دنور باید در این زمینه است.”

سپس او اضافه می کند: “ما امیدواریم که طرفداران از جای دنور BSL احساس همان راه بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im