آشپز کری بیرد راه اندازی رز کلاسیک آمریکا

کسانی که از دست رفته آشپز کری بیرد فانتزی toasts و استقبال رفتار از او در سمت چپ نوار خمیر ماه گذشته هم اکنون می توانید تجربه هر دو در رز کلاسیک آمریکا است که در حال حاضر باز در داخل رشيد سالن در 1109 گردو خیابان در بولدر.

بیرد فقط نیروهای با Natascha هس آشپز/صاحب زنجبیل خوک ساخته شده است که جهش از کامیون مواد غذایی به آجر و ملات زمانی که روزتا سالن باز پاییز گذشته. دو, دوستان, پس قبل از بیرد بخشی از فصل 15 از سرآشپز بالاتشکیل شده است که او چه گفت رستوران که نظارت بر عملیات رز و زنجبیل خوک.

Huevos rancheros with pork green chile.گسترش

Huevos rancheros با گوشت خوک سبز شیلی.

چاق, لیس زدن کاوینگتن

Whipped ricotta tops this fancy toast.گسترش

شلاق ریکوتا تاپ این فانتزی نان تست.

علامت Antonation

This spicy bean stew is a great breakfast alternative and also carries through to the lunch menu.گسترش

این ادویه خورش لوبیا یک صبحانه جایگزین و همچنین حمل از طریق منوی ناهار.

علامت Antonation

A breakfast sandwich on a rectangular English muffin.گسترش

یک ساندویچ صبحانه در یک مستطیل بشقاب سفالی کوچک انگلیسی.

علامت Antonation

رز باز این هفته با صبحانه و ناهار گزینه های در رشيد از حافظه سالن که قبلا Folsom مواد غذایی. صبحانه آغاز هنگامی که به سالن باز می شود در ساعت 8 صبح با toasts ساخته شده با نان از پزشکی و صدر با امثال شلاق ریکوتا با زغال اخته حفظ یا نوتلا با انواع توت ها و نم نم دانه. دلچسب صبحانه مانند بیرد را huevos rancheros (که ضرب و شتم Bobby Flay) و ادویه خورشتی لوبیا با یک تخم مرغ آب پز در حال خدمت در کنار ساندویچ صبحانه در مستطیل کلوچه انگلیسی. برای ناهار وجود دارد یک کلاسیک برگر سرخ شده-ساندویچ مرغ (هر دو همراه با دست برش سیب زمینی سرخ کرده) و یک زن و شوهر از بزرگ سالاد از جمله یک کوه یخ گوه فرو برد و در بیرد نسخه از معروف (اگر مثل آشپز شما از پوکاتلو آیداهو) سس سالاد از دوستان ایتالیایی رستوران.

پس بیرد و هس در حال نظارت رز و زنجبیل خوک با هم, شما ممکن است برخی از آشپزخانه مبادله; هس می گوید: او قطعا می خواهد کمک کردن چند روز در هفته به عنوان رز رفتن می شود. “این اولین بار در سه سال من و بعد فورا رفت واز به طبخ با کره!” او اشاره می کند.

دو ملاقات کرد زمانی که بیرد شد سرآشپز اجرایی در بی پروایی نشان دادن و هس فقط کنار هم قرار دادن یک طرح کسب و کار برای زنجبیل خوک. او صحنه تحت بیرد برای به دست آوردن تجربه رستوران و بیرد به او کمک کرد تا تدوین دستور العمل ها و حتی کار روی کامیون مواد غذایی هنگامی که آن را برای اولین بار راه اندازی شد. بیایید امیدوار باشیم که آنها مقدار زیادی از دیگر ایده های مشترک در فروشگاه برای آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im