شیکاگو محدوده مرکز شهر دسترسی پس از شب از زمان تظاهرات

شیکاگو-شیکاگو مقامات در زمان فوق العاده ای مراحل یکشنبه به گشت و محدود کردن دسترسی به این شهر مرکز شهر در امید بیشتر جلوگیری از هرج و مرج پس از یک شب از زمان تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید است که شامل درگیری های خشونت آمیز صدها نفر بازداشت و شکست پنجره ها در فروشگاه ها و بانک ها.

شهردار لری پلیسی که در حال حاضر دستور نامحدود شبانه 9 بعد از ظهر حکومت نظامی گفت: ایلینوی گارد ملی درخواست کرده برای کمک به حفظ نظم. او گفت: تنها ضروری کارگران اجازه داده می شود به منطقه کسب و کار مرکزی شهرستان قطار و اتوبوس خواهد بود به حالت تعلیق اصلی خیابان را مسدود شهرستان با بهداشت کامیون ها و رودخانه شیکاگو drawbridges اجازه می دهد پیاده و وسایل نقلیه به مرکز شهر باقی خواهد ماند برداشته.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œSeeing قتل جورج فلوید بیمار من است و آن را هنوز هم می کند,’� Lightfoot گفت: در یک کنفرانس خبری در نظر گرفتن چندین معافیت به آهنگسازی خودش. ‘œBut به جای پاسخ به مرگ خود را به عنوان ما باید تمرکز و انرژی ما نسبت به انجام کار سخت برای ایجاد تغییر است که ما نیاز داریم به جای آن مجبور شده اند به نوبه خود ما تمرکز و انرژی نسبت به جلوگیری از گستاخ خشونت و تخریب’�

او به نام برای 5 p. m. لحظه سکوت برای فلوید یک دستبند سیاه و سفید مردی که دوشنبه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن برای چند دقیقه به او التماس کرد به صورت هوایی و در نهایت متوقف شد. که افسر درک چوین و سه نفر دیگر بودند که دستگیری فلوید شلیک نشده است اما تنها چوین متهم شده است – او چهره فقره سوم-قتل عمد و قتل نفس.

فلوید مرگ و گسترده تر موضوع درمان مردم سیاه و سفید توسط پلیس الهام گرفته از تظاهرات در ده ها شهر در سراسر کشور از جمله دیگر ایلینوی جوامع مانند پیوریا و راکفورد.

بیشتر اعتراضات برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه در شیکاگو و Lightfoot گفت: مسئولان شهرستان مشغول به کار بودند با فعالان برای پیدا کردن جایگزین مکان به مرکز شهر که در آن آنها می توانند نشان دهند. رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر گفت: او را فعال 375 ایلینوی سربازان گارد ملی برای کمک به اجرای قانون محلی است.

                                                                                                                                                                                                                       

مرکز شهر شیکاگو تظاهرات به خود جلب کرد که هزاران نفر آغاز مسالمت آمیز بعد از ظهر شنبه در پلازا با معترضان خواندن نام از افرادی که فوت کرده اند در دست پلیس است. اما این راه را به خشونت و تخریب است که در ادامه یک شب جمعه در شیکاگو و در جاهای دیگر.

پلیس با استفاده از باتوم به ضرب و شتم تظاهر کنندگان به عنوان ماشین پلیس به آتش کشیده شد و ویندوز به شکست در کسب و کار اعم از محله فروشگاه رفاه به پایان میشیگان مغازه های خیابان.

حداقل شش نفر به ضرب گلوله کشته شد یک ضرب در چهار, تیراندازی در طول هرج و مرج است. یک مرد 26 ساله به ضرب گلوله کشته شد پس از وارد شدن به یک کلامی ارز با یک مظنون را که از یک ماشین.

وجود 240 دستگیری, به گفته پلیس سرپرست David Brown. او گفت: 20 افسر پلیس مجروح شدند از جمله دو خواهد شد که نیاز به عمل جراحی.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات شهر پیشنهاد کرد که خرابکاری شده بود یک تلاش هماهنگ شده که مورد نیاز این شهرستان را به گام های اضافی برای جلوگیری از تخریب بیشتر است.

‘œThis بود که متمم اول قانون اساسی اعتراض’� قهوه ای گفت:. ‘œ’This یک استراتژی هماهنگ برای غارت و سوزاندن و از بین ببرد.’�

هنوز هم برخی از معترضان مورد سوال محدودیت های خاصی گفت Lightfoot اواخر روز شنبه مقررات منع رفت و آمد اجازه نمی دهد به اندازه کافی وقت با خیال راحت به خروج از مرکز شهر به دلیل بسیاری از خیابان ها مسدود شد و حمل و نقل عمومی شده است محدود شده است. از آزادی های مدنی آمریکا از اتحادیه ایلینوی گفت: نامحدود حکومت نظامی مطرح ‘œserious قانون اساسی سوالات که نیاز به درمان’� و گفت که با توجه به در نظر گرفتن اقدام قانونی.

Lightfoot سابق فدرال دادستان در دفاع از پاسخ او به عنوان لازم برای ایمنی.

مقامات شهرستان گفت: آنها هنوز ارزیابی خسارت و نمی باید یک پولی برآورد آماده است. در میان کسب و کارهای سوخته در هرج و مرج بود مرکزی دوربین یک خانواده متعلق به فروشگاه شده است که عامل مرکز شهر از سال 1899.

‘œI قصد دارم به بازسازی و آن را فقط به عنوان خوب یا بهتر, بنابراین من افسرده نیست و در همه,’� صاحب همین Flesch گفت WBBM-تلویزیون.

داوطلبان جاروب کردن شیشه های شکسته و تمیز باقی مانده یکشنبه. در میان آنها بود میشل Eleby بود که تمیز کردن خارج از مرکز شهر میسی فروشگاه که در آن چند ویندوز شکسته شده بود.

42-سال-قدیمی سیاه و سفید زن گفت: فلوید مرگ شد ‘œenraging’� به خصوص که او زندگی می کند در ترس از دهها برای خودش و اعضای خانواده. پدر و مادر او سفید است.

‘œI نیاز به انجام کاری’� او گفت: از انگیزه برای تمیز کردن. ‘œWe نمی توانید عقب بنشینید و امیدوارم که این راه حل در حال رفتن به آمده است.’�

___

دنبال سوفیا Tareen در توییتر https://twitter.com/sophiatareen

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>