شیکاگو-شیکاگو شهردار گفت: فیلم از تیراندازی پلیس و زخمی شدن یک مظنون در داخل یک شهر شیکاگو ایستگاه قطار است ‘œextremely نگران کننده’� و او پشتیبانی موقت سرپرست پلیس درخواست برای دادستان ارسال می شود به طور مستقیم به صحنه – های غیر معمول و یا شاید بی سابقه در این کشور سومین شهر.

پس از تماشای آنچه که او به نام “œwidely مشترک فیلم’� از بعد از ظهر جمعه در تیراندازی در داخل خط قرمز L ایستگاه شهردار لری Lightfoot توییتی که اگر چه ” œone چشم انداز نیست تصویر کشیدن تمامیت حادثه تصویری بسیار نگران کننده و اقدامات توسط این افسران به شدت مورد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

‘œTo اطمینان از شفافیت کامل و پاسخگویی من حمایت سرپرست (چارلی) بک تصمیم به تماس با وکیل دولت با توجه به پتانسیل جنایی طبیعت از این حادثه’� او توییتی.

معاون سرپرست باربارا غرب روز جمعه به خبرنگاران گفته است که اداره پلیس شد و انجام همزمان کیفری و اداری, تحقیق در مورد تیراندازی.

سخنگوی پلیس آنتونی Guglielmi گفت: آسوشیتد پرس در روز شنبه است که اگر چه بک ‘œdoesn نمی خواهید به عجله به قضاوت’� تلفن همراه فیلم هایی است که به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و فیلم از شیکاگو حمل و نقل دوربین را افزایش می دهد ‘œsignificant تاکتیکی نگرانی’� در مورد اقدامات دو افسر که درگیر شدند. او گفت که او نمی داند که از هر گونه تماس سرپرست دادستان به صحنه به عنوان بک انجام داد.

تیراندازی اتفاق افتاده در مدت کوتاهی پس از 4 بعد از ظهر افسران بودند و با اعزام به صحنه پس از دریافت یک تماس که افسر دیگر نیاز به کمک کشف یک مرد پریدن از یک ماشین دیگر که نقض یک شهر فرمان. ماموران تعقیب و در نهایت مرد را برداشت. سپس در طی یک مبارزه هر دو افسران استفاده می شود خود را بی حس کردن اسلحه به او را کنترل کند. غرب به خبرنگاران گفت که در برخی از نقطه یکی از افسران جیبش یک سرویس اسلحه و گلوله مرد دو برابر است.

                                                                                                                                                                                                                       

پلیس منتشر نشده به نام مرد. Guglielmi گفت که تا آنجا که او می دانست که این مرد هنوز بستری در بحرانی اما با ثبات بیماری است.

Guglielmi گفت: محققان بررسی شد ایستگاه های نظارت تصویری و شهود همراه فیلم. نه از ماموران درگیر شد و با پوشیدن دوربین بدن که صادر شده است به افسران گشت اما هنوز به افسران در اداره پلیس به جرم حمل و نقل واحد.

‘œThey اخذ خواهد شد آنها را به زودی اما در هر اینچ از فرهنگ و هنر است که تحت پوشش دوربین های مدار بسته” بنابراین این بخش را در اولویت قرار بود به دوربین بدن برای تمام افسران گشت اول, او گفت:.

غیر نظامی از پلیس پاسخگویی بررسی خواهد شد تیراندازی به عنوان نشانی از آن همه افسر-درگیر تیراندازی. افسران قرار گرفتند اداری وظیفه در انتظار نتیجه تحقیقات آن نیز معمول است.

تیراندازی آمد و در همان روز که گروه و شهردار اعلام کرد که در پاسخ به افزایش جرم و جنایت در این شهر راه آهن سیستم ده ها تن از افسران خواهد بود اختصاص داده شده به فرهنگ و هنر قطار و سیستم عامل یک تیم از کارآگاهان بررسی خواهد چیزی جز فرهنگ و هنر جنایات و یک تصمیم استراتژیک مرکز پشتیبانی خواهد شد به طوری که پلیس می تواند نظارت بر سیستم 32,000 دوربین.

بک بلافاصله تصمیم به شامل دادستان می آید میان اداره پلیس تلاش برای برنده شدن اعتماد عمومی را زیر یک سری از پلیس سوء مواردی است که باید هزینه این شهر صدها میلیون دلار در پرداخت. شاید بدنام ترین رسوایی بود که در سال 2014 کشته شدن یک سیاه نوجوان Laquan مک دونالد که به ضرب گلوله کشته شد 16 بار توسط یک افسر پلیس است که بعد محکوم به قتل است. مک دونالد مرگ و شهرستان در تلاش برای نگه داشتن مردم از دیدن ای به تصویری از آن موجب خشم است که منجر به تظاهرات و شلیک از بالا شهر cop.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im