پلیس شیکاگو: خشونت قطره بعد از 2 واحد نورد

شیکاگو — شده است وجود دارد کاهش در قتل و حوادث تیراندازی در شیکاگو از این شهر نیروی انتظامی راه اندازی دو واحد با هدف مبارزه با خشونت اسلحه و حصول اطمینان از تظاهرات ها و دیگر رویدادهای نمی محول به هرج و مرج, پلیس گفت:.

پلیس شیکاگو سرپرست دیوید براون گفت: “œtenuous پیشرفت’� شده در این بخش تلاش به ساقه تفنگ خشونت است. وجود دارد سه قتل بیش از آخر هفته در مقایسه با 12 و هشت قبلی دو تعطیلات آخر هفته و بیش از 17 ژوئیه چهارم آخر هفته براون گفت: در یک کنفرانس خبری.

                                                                                                                                                                                                                       

از 6 بعد از ظهر پنج شنبه تا نیمه شب یکشنبه اداره ثبت 39 دهیم. که در مقایسه با 41 قبلی آخر هفته 50 آخر هفته قبل از آن و 87 طولانی در طول روز استقلال آخر هفته.

‘œOur سراسر شهر بود تیم مستقر یکشنبه برای اولین بار بعد … کمک پوشش مناطق بیشتر است که باید دیده خوشه در جرایم خشونت آمیز,’� براون گفت. در حالی که تظاهرات صورت گرفت, در این شهر بیش از آخر هفته هیچ یک از آنها را به خشونت تبدیل شد, او گفت:.

جامعه ایمنی تیم از حدود 300 افسران مستقر شد به مناطقی که دیده می شود یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت خشونت آمیز در سال جاری در این شهرستان در غرب و جنوب به طرف قهوه ای گفت:. این واحد متشکل از حدود 250 افسران نامیده می شود بحرانی Incident Response Team. کسانی که افسران باید با دریافت آموزش در کنترل جمعیت و 1 اصلاح مسائل و مستقر شدند به تظاهرات و راه پیمایی در اطراف شهرستان. در آینده که واحد نیز مستقر می شود به رویدادهای مهم مانند جشنواره های موسیقی و طعم و مزه از شیکاگو که لغو شده است در این سال با توجه به همه گیر.

او گفت: توسعه این مهم Incident Response تیم است به خصوص مهم است زیرا به این معنی افسران نمی خواهد نیاز به منحرف شود از جوامع خود را به پلیس تظاهرات و راهپیمایی.

                                                                                                                                                                                                                       

“هر بار که ما را مجبور به تخلیه منابع ما برای تظاهرات مردم در سمت غرب و جنوب جانبی رنج می برند,” او گفت:.

براون گفت که او امیدوار است این مهم Incident Response تیم کمک خواهد کرد که بازگرداندن اعتماد عمومی در افسران. طولانی گرفتار یک میراث از نیروی بیش از حد و نژادپرستی پلیس شیکاگو بخش تلاش برای متقاعد کردن ساکنان به آن اعتماد کافی به جلو آمده با اطلاعات برای کمک به حل قتل و دیگر جرایم خشونت آمیز.

واحد است نه یک ” œroving strike force,’� او گفت:. از جمله واحدهای انتقاد شده است در گذشته برای اینکه بیش از حد تهاجمی و یک منحل شد پس از برخی از افسران خود را متعهد سرقت و تهاجم. اعضای این واحد جدید را به جای شرکت هر هفته در حوادث مانند نماز محافل مواد غذایی درایوهای COVID-19 منابع توزیع و سایر رویدادهای اجتماعی براون گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر