شیکاگو شعر اپرا و Joffrey, باله لغو 2020 اجرای

شعر Opera شیکاگو و Joffrey, رقص باله را لغو اجرای برنامه از طریق پایان سال 2020 است.

هر دو شرکت اشاره کرد COVID-19 pandemic به عنوان دلیل در جدا اخبار منتشر شده در روز سه شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

“مثل همه سازمانهای هنری, the Joffrey, برخورد با بی سابقه و غیر قابل پیش بینی شرایط” گفت: Joffrey, باله مدیر هنری اشلی Wheater در بیانیه ای. “بر اساس مشاوره از کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی آن است که امکان پذیر نیست به حال نیمه اول فصل ما در یک شیوه ای است که تضمین ایمنی ما مخاطبان و هنرمندان و تولید خدمه و کارکنان است. این باعث تاسف همه ما است.”

“همانطور که ما حرکت را از طریق دولت ما پنج فاز طرح بازگشایی هنرهای نمایشی شرکت ها در شعر این مقیاس هنوز هم قرار است به عنوان بخشی از مرحله نهایی گفت:” Lyric مدیر کل آنتونی فروید, در بیانیه ای. “عامل بر روی هر چیزی به صورت نرمال تا آن مرحله رسیده است که به سادگی امکان پذیر نیست.”

لغو شعر تولیدات شامل آمریکای شمالی اکران فیلم “درس عشق و خشونت” به علاوه بازده “توسکا,” “آتیلا” و یک لایحه دو از “Cavalleria rusticana” و “Pagliacci.” The Joffrey, را لغو کرده است این شرکت اولین اقا کنت مک میلان است “Podium” و تولید سالانه آن از “فندق شکن.”

“از دست دادن ‘فندق شکن’ به تنهایی — بیش از نیمی از Joffrey, سالانه درآمد به دست آورده — ترکیبات بحران مالی برای این شرکت آغاز شد که در بهار گذشته با لغو چند مهم و اجرای برنامه” گفت: گرگ Cameron, the Joffrey, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. “ما در حال حاضر قرار داده و ما تمام توجه و انرژی به سمت بحران صندوق تثبیت برای اطمینان از سلامت طولانی مدت از Joffrey,.”

این 2020-21 فصل نشانه Joffrey, مراسم تحلیف سال در شعر اپرای و 25 سال پس از ورود در شیکاگو در سال 1995. قبلا اعلام پروژه نوسازی از صندلی های جدید و بهبود یافته sightlines برای این شعر را Ardis Krainik تئاتر اقدام تحت ایمنی و سلامت پروتکل های.

فصل ticketholders هستند تماس گرفته شود توسط هر دو شرکت در مورد گزینه های برای عملکرد آینده اعتبارات کمک های مالی و یا بازپرداخت. برای اطلاعات بیشتر lyricopera.org یا joffrey.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de