ارائه دهندگان مراقبت از کودکان می خواهیم کمتر محدودیت به دولت نزدیک 130,000 موارد

به عنوان ایلینوی بسته در 130,000 موارد COVID-19, ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در حال اصرار دولت برای نرم کردن نیروی انسانی و ظرفیت محدودیت های است که آنها مانع از بازگشایی و یا گسترش خدمات غیر ضروری کارگران است.

مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد 78 بیشتر ساکنان مرده بود از COVID-19 و دیگری 625 نفر مبتلا به این بیماری است.

                                                                                                                                                                                                                       

در همین حال رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر سفر دولت یکشنبه شعار جدید اعطای برنامه با استفاده از فدرال مراقبت در عمل دلار برای کمک به جبران بار مالی امکانات مراقبت از کودک در سراسر کشور را تجربه کرده اند در طول شیوع بیماری است. دولت در حال برنامه ریزی به موضوع $270 میلیون دلار کمک مالی به مقدماتی امکانات پریتزکر گفت.

برخی از ارائه دهندگان شکایت دولت قرار می گیرد سختگیرانه تر ظرفیت و نیروی انسانی دستورالعمل در صنعت فقط به عنوان آنها و دیگر کسب و کار تعیین شد به بازگشایی در فاز 3 در اواخر ماه گذشته بسیاری مجبور به بسته باقی می ماند. و اعطای برنامه ممکن است ارائه بودجه به اندازه کافی سریع به نگه داشتن آنها را در کسب و کار.

“من برای پیدا کردن آن بسیار جالب است که ما باز مانده کارگران ضروری برای 12 هفته و پس از آن چیزی که بعد از ما می دانیم که ما در حال آماده برای اضافه کردن بیشتر کودکان ما اطلاع رسانی است که ما حتی قوانین سختگیرانه تر از قبل گفت:” Casindra Mladenoff صاحب المهرست برتر مرکز مراقبت از کودکان. “آنها می خواهند ما را به کاهش اندازه کلاس و اضافه کردن بیشتر کارکنان است که کمی ضد تولیدی است.”

تسهیلات باقی مانده است باز برای کارگران ضروری اما Mladenoff برنامه برای اضافه کردن کودکان به صورت غیر ضروری کارگران به رهبری بازگشت به شغل خود قرار داده بودند را برای حداقل یک ماه دیگر.

                                                                                                                                                                                                                       

“چگونه می تواند شما را بازگشایی ایلینوی اگر شما نمی مراقبت از کودک?” سارا Stoliker رئیس ایلینوی مدیران و صاحب مهد کودک مراکز بمب. “ما می دانیم که چگونه به ایمن نگه داشتن کودکان, اما این دولت نگه می دارد گفت: یک چیز و دیگری انجام می دهند.”

دستورالعمل در جای خود قرار داده و در اواخر ماه مه محدود تعداد دانش آموزان در کلاس درس به 10 و نیاز به آموزش اضافی کارکنان در اتاق در تمام زمانها.

در چهارشنبه پریتزکر پرده برداری از برنامه کمک هزینه و ارائه دهندگان خواست به دیدار ایلینوی شبکه کودک مراقبت از منابع و ارجاع به سازمان های سایت inccrra.org برای پر کردن یک نظرسنجی در ماه ژوئن 19 است که به کمک راهنمای دولت در نحوه اعطای بودجه اختصاص داده است.

“تقویت مراقبت از کودک است که بسیار در مورد ساختمان یک اقتصاد قوی به عنوان آن است که سرمایه گذاری در جوان ما مردم” پریتزکر گفت. “قبل از این بیماری همه گیر ضربه من وعده داده است که در ایلینوی را تبدیل به بهترین دولت در کشور برای بالا بردن فرزندان جوان است. مسیر رو به جلو است و قطعا تبدیل شدن به پیچیده تر است-اما ما تعهد قوی تر از همیشه است.”

                                                                                                                                                                                                                       

Stoliker ستایش grant program اما خواست دولت برای بررسی مجدد این محدودیت ها قرار می گیرد مراقبان.

“این هیچ حادثه ای است که مراکز که مجاز به کار در طول مراحل اولیه بحران را ثبت نکرده هر COVID-19 موارد,” او گفت:. “مهدکودکها در حال اجرا توسط افراد حرفه ای که در طول سال در عادات سالم بهسازی و تشخیص و کنترل بیماری است.”

ایلینوی وزارت بهداشت مقامات بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد موارد در مراقبت از کودک, امکانات, اما دولت هرگز گزارش هر گونه موارد.

وقتی پرسیده شد که بیش از یک هفته پیش در مورد محدودیت های اضافی قرار داده شده در مراقبت از کودک ارائه دهندگان پریتزکر گفت که او باز به کار با صاحبان و مدیران بود اما نگران افشای کودکان به دیگر بیماری های مرتبط با COVID-19 عفونت اغلب به عنوان Multisystem التهابی سندرم در کودکان است. MIS-C می تواند باعث ارگان التهاب و سایر علائم کودکان مبتلا به COVID-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

IDPH مقامات گزارش داد که از 129,837 موارد COVID-19 تشخیص داده شده در ایلینوی 8,828 افراد با سن کمتر از 20. در میان کسانی که افراد جوان مبتلا به این بیماری هفت قرارداد MIS-C. هیچ یک از کودکان درگذشت از سندرم IDPH مقامات گزارش شده است.

تنها چهار نفر از دولت 6,095 COVID-19 میلادی به ساکنان کمتر از 20 با توجه به IDPH داده ها پورتال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de