چین آمریکا را متهم به ایجاد تفرقه در دریای چین جنوبی

پکن-چین روز سه شنبه توصیف ایالات متحده رد دریایی خود را ادعا می کند در دریای چین جنوبی به طور کامل غیر قابل توجیه کرد و ایالات متحده از تلاش برای ایجاد اختلاف بین چین و کشورهای جنوب شرق آسیا که با آن دارای اختلافات ارضی.

به سفارت چین در واشنگتن گفت که بیانیه صادر شده توسط وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo عمدا تحریف حقایق و disregards تلاش های چین و دیگران برای رسیدن به صلح و ثبات در دریای چین جنوبی است.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe ایالات متحده است که یک کشور به طور مستقیم درگیر در اختلافات. اما آن را نگه داشته است از مداخله در موضوع’� سفارت گفت: در وب سایت خود را. ‘œUnder به بهانه حفظ ثبات آن خم عضلات تکان دهنده تنش و تحریک رویارویی در منطقه است.’�

Pompeo, در بیانیه منتشر شده روز شنبه گفت: ایالات متحده در حال حاضر با توجه تقریبا همه چینی دریایی ادعاهای خارج از آن شناخته شده بین المللی آب نامشروع. موقعیت جدید را شامل نمی اختلافات بر سر زمین ویژگی های است که بسیار بالاتر از سطح دریا که در نظر گرفته شود ‘œterritorial’� در طبیعت است.

قبلی سیاست ایالات متحده شده بود و به اصرار دارند که اختلافات دریایی بین چین و همسایگان کوچکتر خود حل و فصل مسالمت آمیز از طریق U. N. حمایت داوری.

Pompeo بیانیه بود و یک تغییر عمده در جنوب دریای چین سیاست گفت: Zhu فنگ مدیر یک دریای چین جنوبی مرکز مطالعات در دانشگاه نانجینگ. او گفت: کشورهای دیگر به چالش کشیدن چین ادعا می کند ممکن است تهاجمی تر به دلیل موضع آمریکا را آشکارا اعلام پشتیبانی می کند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe آمریکا به استفاده نمی شود به نظر در موضوع حاکمیت در دریای چین جنوبی به دلیل آن است مدعی,’� زو گفت. ‘œBut این هم از آن ساخته شده خود را به یک قاضی یا داور. آن را به بی ثباتی و تنش است.’�

او توصیه در برابر یک پاسخ قوی از چین گفت که زمان سیاست آمریکا نسبت به این کشور رانده شدن در راه قابل توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد ملاحظات.

‘œTrump فعلی چین سیاست مجنون’� زو گفت. ‘œHe است ساخت چین موضوع مهم ترین موضوع برای انتخابات خود را به پوشش شکست خود را در جلوگیری از این بیماری همه گیر و برای منحرف کردن توجه عمومی است. من هیچ ایده چه حد او را در به طور کامل با استفاده از چین موضوع است.’�

چو یین یک استاد دانشگاه روابط بین الملل را رد کرد و در این بیانیه به عنوان یک کمپین حرکت را می کند که شایسته توجه جدی است.

‘œI شخصا معتقدم که برنده ندارد توانایی معرفی یک رسانه به استراتژی بلند مدت است.’� چو گفت. ‘œIf دو دولت می خواهند برای شرکت در گفتگوهای استراتیژیک ما باید صبر کنید تا تکمیل آمریکا.”

___

آسوشیتد پرس محقق یو بینگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de