پکن-چین گزارش 1,886 جدید ویروس موارد و 98 بیشتر مرگ و میر در آن به روز رسانی سه شنبه در یک شیوع بیماری است که باعث, بیماری خفیف در اکثر افراد یک ارزیابی که ترویج اسیر از جهانی بهداشت مقامات.

به روز رسانی افزایش تعداد مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,868 و تعداد موارد تایید شده به 72,436.

                                                                                                                                                                                                                       

روز دوشنبه چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری منتشر شده مطالعه مورد زودتر از این بیماری و پیدا کردن که بیش از 80 درصد از افراد آلوده تا به حال بیماری خفیف و تعدادی از عفونت های جدید به نظر می رسد در حال سقوط از اوایل این ماه.

روز دوشنبه گزارش می دهد سازمان بهداشت جهانی یک تصویر واضح تر از جایی که شیوع رهبری است که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری.

اما او اضافه کرد که خیلی زود به می دانم که اگر این گزارش کاهش ادامه خواهد داد. “هر سناریو هنوز روی میز است,” او گفت:.

ظاهری کاهش در تعداد موارد زیر زیادی سنبله هفته گذشته پس از سخت ضربه هوبئی استان آغاز شد شمارش موارد توسط پزشکان تشخیص داده و بدون انتظار برای نتایج تست آزمایشگاهی. مقامات بهداشتی وجود دارد گفت: این تغییر به معنای به بیماران تحت درمان سریعتر.

این بیماری به نام COVID-19 پدید آمده در ماه دسامبر در ووهان هوبئی پایتخت و اطراف آن منطقه قرار داده شده است تحت مستند سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است. حمل و نقل متوقف شده است هزاران نفر از تخت بیمارستان اضافه شده است و نظامی پزشکان و پرستاران مستقر شده اند به کارکنان امکانات در غرق محلی سیستم مراقبت های بهداشتی.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش داد که مدیر ووهان را هاربین بیمارستان Liu Zhiming مرده بود از COVID-19 روز سه شنبه با استناد به یک پکن تیم پزشکی فرستاده شده به کمک. هیچ مقام رسمی اطلاع داده شد و جزئیات دیگر نمی شد فورا در دسترس است.

قبلا خشم عمومی هم زده شد با مرگ از ویروس ووهان دکتر لی Wenliang که دارند تهدید شده بود توسط پلیس پس از انتشار کلمه از شیوع غیر معمول بیماری تنفسی در ماه ژانویه قبل از شهرستان بود و در زیر قرار داده شده شده است.

چین ممکن است به تعویق انداختن آن آینده سالانه خود در کنگره این کشور بزرگترین نشست سیاسی از سال است. ایستاده کمیته ملی دیدار خواهد کرد Feb. 24 به تعویق انداختن عمدی صورتی که برنامه ریزی شده است برای شروع 5 مارس.

چین دوسالانه خودکار نشان می دهد یکی از این صنعت بزرگترین رویدادهای بین المللی شده است به تعویق افتاد و بسیاری از ورزش ها و سرگرمی حوادث بوده است با تاخیر و یا لغو برای جلوگیری از سفر که ممکن است گسترش ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

چینی CDC مطالعه مورد بررسی قرار 44,672 مورد از این بیماری که مورد تایید در چین از فوریه. 11. علائم شدید مانند پنومونی رخ داده در 14 درصد از آنها و بحرانی در 5 درصد است. از مرگ و میر بود 2.3% – 2.8 درصد برای مردان در مقابل 1.7% برای زنان است.

میزان مرگ و میر پایین تر از سارس و MERS بیماری ناشی از coronaviruses مربوط به یک است که باعث COVID-19. اما این ویروس جدید در نهایت می تواند کشنده تر اگر آن را به مراتب بیش از دیگران بود. آنفلوآنزای معمولی است مرگ و میر 0.1% و در عین حال کشته شدن صدها نفر از هزاران نفر از آنجا که آن را آلوده میلیون ها نفر در هر سال.

این COVID-19 موارد شامل تعداد نسبتا کمی از کودکان و خطر مرگ با افزایش سن. از آن بالاتر در میان کسانی که مبتلا به مشکلات سلامتی دیگر — بیش از 10 ٪ برای کسانی که با بیماری های قلبی به عنوان مثال و بالاتر در میان کسانی که در هوبئی استان در مقابل در جای دیگر در چین است.

این مطالعه هشدار داد که در حالی که موارد به نظر می رسد به کاهش بوده است پس از Feb. 1, که می تواند تغییر به عنوان مردم بازگشت به کار و مدرسه پس از تعطیلات سال جدید قمری. پکن به دنبال ممانعت از آن با گسترش تعطیلات به محدود کردن سفر و خواستار 14-روز خود قرنطينه برای هر کسی از بازگشت از خارج خود را فوری منطقه است.

سفر به و از بدترین ضربه مرکزی چین در منطقه شد و در ارتباط با موارد اولیه از COVID-19 تایید خارج از کشور. اما ژاپن و کره جنوبی از شناسایی موارد جدید بدون پاک کردن روابط با چین و یا قبلا شناخته شده بیماران افزایش نگرانی از گسترش ویروس از محلی.

بیشترین تعداد موارد خارج از چین است که در میان مسافران و خدمه از الماس شاهزاده کشتی کروز در قرنطینه یک بندر در نزدیکی توکیو. ژاپنی ها وزارت بهداشت مورد آزمایش قرار 1,723 مردم در میان 3,700 در ابتدا در هیئت مدیره و 454 آزمایش مثبت است.

ایالات متحده تخلیه 338 آمریکایی مسافران با بسیاری از آنها قرار داده شده در 14 روز قرنطینه در پایگاه نظامی در کالیفرنیا و تگزاس. سیزده که تست مثبت برای ویروس گرفته شد و به بیمارستان های کالیفرنیا و نبراسکا.

هر قرنطینه مسافران که نشان می دهد علائم عفونت خواهد شد و به بیمارستان منتقل کردن پایه ‘œfor مهار و مراقبت های تخصصی,’� با توجه به بیانیه ای از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سخنگوی اسکات Pauley. CDC به جای وزارت دفاع مسئول تمام نقاط قرنطینه عملیات.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ماریا چنگ در لندن و Marilynn Marchione دیوید پیت اولگا R. رودریگز و کن میلر در ایالات متحده کمک به این گزارش.

این داستان که تصحیح خودکار نشان می دهد شش ماهه و نه سالانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im