آمریکا که مژه ها در ما حرکت به عقب نشینی

پکن-چین روز چهارشنبه در دفاع از سازمان بهداشت جهانی و حمله کردن در ایالات متحده آمریکا تصمیم به خروج از U. N. بدن.

سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian گفت: حرکت بود ‘œanother تظاهرات ایالات متحده به دنبال unilateralism خروج از گروه و شکستن قرارداد.’�

                                                                                                                                                                                                                       

که ‘œthe معتبر ترین و حرفه ای به نهاد های بین المللی در زمینه سلامت عمومی جهان امنیت,’� ژائو گفت: در یک جلسه توجیهی روزانه.

آمریکا خروج از سازمان ‘œundermines بین المللی ضد اپیدمی تلاش و به طور خاص جدی تاثیر منفی بر کشورهای در حال توسعه در نیاز فوری به حمایت بین المللی,’� ژائو گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور رسمی به اطلاع سازمان ملل روز دوشنبه از خروج خود از که اگر چه خروج نمی خواهد اثر را تا سال آینده. که به معنی آن می تواند به معکوس توسط دولت جدید و یا اگر شرایط تغییر می کند.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: تصمیم گیری معکوس در روز اول خود را در صورت انتخاب شدن.

                                                                                                                                                                                                                       

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به شدت انتقاد کرد که بیش از آن پاسخ به کروناویروس همه گیر و متهم آن را از رکوع به نفوذ چینی. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید اعلام کرد که مقامات چینی ‘œignored’� گزارش خود تعهدات به چه کسانی و تحت فشار سازمان برای گمراه کردن مردم در مورد شیوع است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 130,000 آمریکایی است.

این حرکت بود بلافاصله هزینههای مقامات بهداشت و منتقدان دولت از جمله متعدد دموکرات که گفت: این امر هزینه نفوذ ایالات متحده در عرصه جهانی در حالی که تضعیف مهم موسسه است که پیشرو تولید واکسن تلاش و مواد مخدر محاکمه به آدرس coronavirus.

خروج متوجه شد فرستاده سازمان ملل دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز دوشنبه و اثر را در یک سال, در جولای 6, 2021.

این آمریکا است که بزرگترین کمک کننده فراهم می کند و آن را با بیش از $450 میلیون نفر در هر سال اما مدیون حدود 200 میلیون دلار در حال حاضر و گذشته اند. کسانی که تعهدات مالی باید قبل از آمریکا عقب نشینی می تواند نهایی شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de