چین تولید اسلامپ به عنوان ضد ویروس کنترل نیش

پکن-چین تولید فرو در ماه فوریه به عنوان ضد ویروس کنترل تعطیل جهان و دومین اقتصاد اما شرکت ها اعتماد به نفس فعالیت خواهد احیای زیر محرک اقتصادی دولت و تلاش و با توجه به دو نظر سنجی.

داده ها اضافه کردن به رشد نشانه هایی از این بیماری را هزینه. بازارهای جهانی سهام سقوط کرده بیش از 10 ٪ از اواسط ماه فوریه به عنوان شیوع در ایران, ایتالیا و کره جنوبی موجب ترس این ویروس گسترش یافته است.

                                                                                                                                                                                                                       

کارخانه چینی فعالیت کاهش یافت و در سریع ترین نرخ, و به پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده به عنوان ضد بیماری تلاش های بسته در کارخانه ها و مختل منابع با توجه به بررسی انجام شده توسط یک مجله کسب و کار در چین-سازمان آمار و صنعت ،

ماهانه شاخص مدیران خرید در روز دوشنبه منتشر شده توسط مجله Caixin کاهش یافت و به 40.3 از ژانویه 51.1 در یک مقیاس 100 نقطه که در آن تعداد زیر 50 نشان می دهد فعالیت های پیمانکاری.

با وجود آن کسب و کار, اعتماد به نفس افزایش یافت و به پنج سال اخیر پس از حزب حاکم کمونیست راه اندازی شد و تلاش برای احیای صنعت با کاهش مالیات و دیگر کمک های Caixin گفت.

‘œManufacturers اعتماد به نفس بود که خروجی افزایش می یابد در سال آینده,’� این مجله در بیانیه ای گفت.

جداگانه PMI منتشر شد شنبه توسط اداره ملی آمار چین فدراسیون تدارکات و خرید کاهش یافت و به 35.7 از ژانویه 50.

                                                                                                                                                                                                                       

این داده ها نشان می دهد ‘œthe بدترین در حال حاضر به احتمال زیاد در پشت سر ما’� در چین گفت: Citigroup اقتصاددانان در یک گزارش.

‘œThe فقیر داده ها ممکن است سرعت بخشیدن به سیاست های مداخله برای تعمیر اقتصاد” آنها نوشت.

اما تاثیر زیان کار “را دیگر به معکوس,’� گفت: Julian Evans-Pritchard از اقتصاد سرمایه در یک گزارش.

‘œWith پرش در ویروس موارد در خارج از کشور وجود دارد در حال رشد خطر طولانی رکود در تقاضای خارجی” نوشت Evans-Pritchard. ‘œThe احتمال سریع V شکل بازیابی در ماه های آینده در حال سقوط سریع.’�

گروه شرکت های تحت پوشش Caixin بررسی, آغاز شده در سال 2004 است و بیشتر شرکت های خصوصی و صادرکنندگان. این نظرسنجی توسط صدا و تدارکات فدراسیون انجام شده از سال 2002 تا بیشتر شرکت های دولتی که در خدمت بازار داخلی چین.

هر دو نظرسنجی در آمد و زیر قبلی پایین پس از بحران جهانی سال 2008.

دولت تمدید قمری تعطیلات سال جدید به نگه داشتن کارخانه ها و دفاتر بسته شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

امواج شوک از طریق گسترش آسیا و دیگر تامین کنندگان قطعات و مواد اولیه به عنوان تقاضا از کارخانه های چینی است که جمع آوری بسیاری از جهان با گوشی های هوشمند, اسباب بازی, لوازم خانگی و دیگر کالاهای مصرفی کاهش یافت.

حزب کمونیست است که در تلاش برای احیای فعالیت های کسب و کار در برخی از قطعات از چین در حالی که سفارش در مناطق تلقی می شود در معرض خطر ابتلا به بیماری به ماندن متمرکز بر مبارزه با ویروس. پکن کاهش نرخ بهره کلیدی و وعده معافیت های مالیاتی, کم هزینه وام و کمک های دیگر. مقامات محلی باید سفارشات برای کمک به میلیون ها نفر از کارکنان بازگشت به کار در حالی که جلوگیری از بهبود عفونت.

مقامات چینی در ابراز اعتماد به نفس حزب حاکم سالانه رشد اقتصادی اهداف را می توان ملاقات کرد با وجود این اختلال.

رشد اقتصادی کاهش یافت و به چند دهه کم از 6.1 درصد در سال گذشته. پیش بینی در حال حاضر انتظار می رود این رشد در سال جاری به کاهش کمتر از 6%. آنها می گویند دیگر آن طول می کشد برای کنترل ویروس بزرگتر محرک را باید به آمار رسمی رشد اهداف. که ممکن است با فشار بالا در حال حاضر سطح بدهی بالا.

بیشتر دسترسی به ووهان تولید توپی با 11 میلیون نفر از مردم که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده بود به حالت تعلیق Jan. 23. کنترل در سفر به شهرستانها با جمعیت 60 میلیون و رستوران ها و مغازه ها و سینماها و دیگر کسب و کار در سراسر کشور دستور داده شد به نزدیک است. خرید و فروش خودرو و املاک و مستغلات کاهش یافت و نزدیک به صفر است.

برخی از صنایع از جمله دولتی فولاد و مس آسیاب عمل در سطح نرمال در طول خاموش کردن کمک به شناور رسمی فعالیت خواندن.

فعالیت های تولیدی به طور معمول دوباره بجای اول برگشتن در ماه فوریه به عنوان کارخانه بازگشایی و دوباره پر کردن مواد خام پس از سال جدید قمری زمانی که بسیاری از تعطیل برای دو هفته یا بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>