پکن-چین گزارش 2,641 جدید ویروس موارد شنبه آن را به عنوان تشدید اقدامات برای جلوگیری از شیوع و اطمینان اضطراب عمومی است.

این رقم کاهش عمده از شماره های بالاتر در روزهای اخیر پس از گسترده تر تشخیصی روش اجرا شد. تعداد مرگ و میر افزایش کمی به 143 آوردن مجموع مرگ و میر در سرزمین اصلی چین به 1,523. تعداد موارد تایید شده در کشور در حال حاضر در 66,492 با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت.

                                                                                                                                                                                                                       

COVID-19 یک بیماری ناشی از یک شکل جدید از coronavirus گسترش به بیش از بیست کشور از دسامبر زمانی که اولین عفونت به نظر می رسد در مرکز چین است. مصر روز جمعه شمارش اولین عفونت در قاره آفریقا.

شنبه, علائم روز دوم تعداد موارد جدید کاهش یافت و پس از یک سنبله سه شنبه هنگامی که سخت ترین ضربه استان هوبئی آغاز شد از جمله تشخيصهای بالينی در رسمی خود را شمارش. با استفاده از محدوده وسیع تری از طبقه بندی های چینی مرکزی استان گزارش 15,152 موارد از جمله 13,332 که تشخیص داده شد با استفاده از پزشکان و تحلیل و ریه تصویربرداری مخالف قبل از استاندارد آزمایشگاهی تست.

هوبئی مقامات بهداشت گفت: در این توجه کنید که این روش جدید به تصویب رسید به منظور تسهیل در اوایل درمان برای کسانی که مشکوک به عفونت است.

سردرگمی بیشتر ظاهر در اطراف یک اختلاف بیش از 1 ، 000 موارد بین پنج شنبه و جمعه ، ملی سلامت سخنگوی کمیسیون Mi فنگ روز جمعه گفت که “œdecrease’� اعداد بود و با توجه به تنظیم های ساخته شده در هوبئی تعداد پس از تکراری شمارش کشف شد.

حزب حاکم کمونیست به دنبال ترمیم اعتماد عمومی شکسته در سال 2002 و 2003 در طول شیوع بیماری سارس است که دولت تحت پوشش برای ماه.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThe زمان مبارزه با رمان coronavirus بیماری همه گیر است که یک آزمون بزرگ چین سیستم و ظرفیت برای حکومت” رئیس جمهور چین گفت: در طول یک حزب کمونیست کمیته مرکزی در جلسه روز شنبه, به گزارش رسانه های دولتی.

‘œIn پاسخ به کاستی و کمبود در معرض این بیماری همه گیر (دولت) باید برای تقویت نقاط ضعف و نزدیک کردن نقاط ضعف” Xi گفت.

چین تحمیل کرده است اقدامات بی سابقه در یک, فراگیر, کمپین حاوی ویروس است. شهرستانها در هوبئی با یک ترکیب جمعیت بیش از 60 میلیون که قرار است تحت مستند با خروجی حمل و نقل متوقف و تقریبا تمام فعالیتهای عمومی به حالت تعلیق درآمد.

مردم از بازگشت به پکن خواهد شد در حال حاضر به منزوی کردن خود یا در خانه یا در یک متمرکز منطقه برای مشاهدات پزشکی گفت: اطلاع از چینی پایتخت پیشگیری و کنترل کار گروه منتشر شده توسط رسانه های دولتی در اواخر جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

متوجه هشدار وجود خواهد داشت عواقب حقوقی برای کسانی که نمی مطابق با 14 روز در قرنطینه. آن را نداد در مورد نحوه جداسازی به اجرا گذاشته خواهد شد. در حالی که پکن عودت قبلا به دستور ‘œself-قرنطینه’� دو هفته است که اندازه گیری مجاز برای گاه به گاه گردش و اجرای متنوع در سراسر محله.

مقامات چینی هشدار داده اند که COVID-19 ممکن است گسترش یافته و به عنوان مهاجران بازگشت به شغل خود را در شهرستانها و یا استانهای دیگر بعد از یک مدت طولانی قمری تعطیلات سال جدید.

به جای بالا تعداد تایید و موارد مشکوک, Hubei ساخته شده موقت بیمارستان ها و reappropriated دیگر امکانات عمومی به خانه بیماران. در یک نشست خبری در ووهان در شنبه رئیس تازه منصوب هوبئی استانی کمیسیون بهداشت وانگ Hesheng گفت: آنها با هدف اطمینان حاصل شود که صفر بیماران رفت و بدون درمان است.

ماه گذشته اعضای, چینی, عمومی, خشم آمده بودند که ساکنان این ویروس کانون ووهان مشترک ویدئوها آنلاین نمایش بیمارستان به سر می برند و مردم در حال تبدیل به دور. برخی از نوشت در توییتر مانند Weibo پلت فرم است که اعضای خانواده شان برگزاری نمایشگاه علائم, اما آنها نمی تواند آزمایش به دلیل بيمارستان شد و در ظرفیت.

بیش از نیمی از موارد تایید شده در هوبئی درمان شده اند با استفاده از طب سنتی چینی وانگ گفت.

ویروس گرفته اقتصادی تلفات به عنوان بسیاری از کشورها قرار داده اند محدودیت های مسافرتی در آخرین بازدید کنندگان به چین و شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق در چین راه با توجه به تقاضا کم است.

Alibaba عمده شرکت چینی به گزارش درآمد سه ماهه پس از ظهور coronavirus گفت: شیوع ‘œis داشتن تاثیر قابل توجهی در اقتصاد چین … به طور بالقوه مؤثر در اقتصاد جهانی است.’�

کلی درآمد نرخ رشد در Alibaba منفی متاثر می شود در سه ماهه پایان این راهپیمایی گفت: Alibaba مدیر عامل دانیل Yong Zhang.

Tao Liang, معاون رئیس چین بانکداری و بیمه کمیسیون تنظیم مقررات گفت: در یک شنبه جلسه که بانک های چینی ارائه شده بیش از 537 میلیارد یوان ($76.9 میلیارد دلار) در حمایت های اعتباری به صنایع از جمله خرده فروشی پذیرایی و گردشگری شده اند که بیشتر به شدت تحت تاثیر شیوع.

در اوایل این هفته دولت گزارش شده است که مصرف کننده تورم مشخصی به هشت سال اخیر از 5.4 درصد در ماه ژانویه بیش از یک سال پیش از آن رانده شده توسط یک 4.4% افزایش در هزینه های مواد غذایی. اما فن Yifei معاون فرماندار از بانک خلق چین گفت که او معتقد است ‘œlarge-مقیاس تورم هرگز اتفاق می افتد” در کشور است.

یک تیم از کارشناسان به رهبری سازمان بهداشت جهانی است که میله میله به آغاز ماموریت خود را در چین در کنار همتایان چینی خود در این آخر هفته.

‘œParticular توجه خواهد شد به درک و انتقال این ویروس به شدت بیماری و تاثیر مداوم واکنش اقدامات,’� که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus در بیانیه ای گفت.

دولت ایالات متحده بود و در حال آماده شدن برای پرواز آمریکایی از روی الماس شاهزاده کشتی کروز که در قرنطینه یوکوهاما در ژاپن, وال استریت ژورنال گزارش داد.

حدود 380 آمریکایی و خانواده های آنها ارائه خواهد شد صندلی در دو وزارت خارجه پرواز هنری Walke مدیر بخش آمادگی و ظهور عفونت در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری مقاله گفت. آنها در حال ورود به ایالات متحده به عنوان اوایل به عنوان یکشنبه, او گفت:, و اضافه کرد که کسانی که با تب و سرفه و یا علائم دیگر نمی توان اجازه داد در پرواز.

تا کنون 218 نفر از کشتی را آزمایش مثبت برای ویروس. ژاپن وزارت بهداشت مجاز 11 مسافر به پیاده جمعه گفت که کسانی که بالای 80 سال سن با زمینه ای شرایط پزشکی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که ماندن در پنجره کابین در طول 14 روز قرنطینه می توانید اقامت در تعیین تسهیلات در ساحل.

___

آسوشیتد پرس پژوهشگر هنری هو در پکن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de