چین بررسی های به شدت مورد انتقاد قرار هنگ کنگ امنیت لایحه

پکن-چین مقننه در روز یکشنبه شروع به بررسی بحث برانگیز امنیت ملی لایحه برای هنگ کنگ که منتقدان در سراسر جهان می گویند به شدت سازش حقوق بشر در نیمه مستقل خاک چینی.

ملی کمیته دائمی صورت گرفت تا این موضوع در آغاز از سه روز جلسه رسمی چین شین هوا اخبار آژانس گزارش شده است. چین گفته است که مصمم به تصویب این قانون و تصویب آن است که انتظار می رود روز سه شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

ایالات متحده می گوید: آن را پاسخ دهد پایان دادن به مطلوب شرایط تجارت اعطا شده به این مستعمره سابق بریتانیا پس از آن به چین در سال 1997. مجلس سنا روز سهشنبه به اتفاق آرا به تصویب لایحه اعمال تحریم بر کسب و کار و افراد – از جمله پلیس – که تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و یا محدود کردن آزادی های وعده داده شده به ساکنان شهر.

این لایحه در مجلس سنا اهداف واحدهای پلیس که ترک خورده اند را در دلار هنگ کنگ معترضان و همچنین چینی حزب کمونیست مقامات مسئول اعمال امنیت ملی قانون است. اندازه گیری نیز خواهد اعمال تحریم بر بانک ها است که انجام کسب و کار با اشخاص یافت به نقض قانون است.

هفته گذشته یک سابق حقوق بشر سازمان ملل متحد رئیس و هشت سابق U. N. ویژه نمایندگان خواست بدن دبیر کل برای تعیین یک نماینده ویژه در هنگ کنگ بیش از آنچه به آنها گفته است که در انتظار ‘œhumanitarian فاجعه است.’� بریتانیا گفت: این امر اعطای گذرنامه به عنوان بسیاری از 3 میلیون نفر از هنگ کنگ 7.8 میلیون نفر است.

پکن را محکوم کرده همه این حرکت به عنوان ناخالص دخالت در امور داخلی خود.

این قانون به جرم تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت فعالیت های تروریستی و تبانی با نیروهای خارجی به خطر انداختن امنیت ملی است. منتقدان می گویند هنگ کنگ قانونی اساسنامه در حال حاضر حساب برای چنین مسائل و پکن مصمم است تا با استفاده از قانون به دنبال مخالفان سیاسی.

                                                                                                                                                                                                                       

دولت مرکزی در پکن نیز خواهد تنظیم امنیت ملی در هنگ کنگ به جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات و مقابله با پرونده های جنایی مربوط به امنیت ملی است.

چند جزئیات منتشر شده است اما به نظر می رسد که پکن خواهد شد که قدرت نهایی بیش از انتصابات دولتی بیشتر کاهش نسبی استقلال آن وعده داده شده به هنگ کنگ در سال 1984 اعلامیه مشترک با بریتانیا در نظر گرفته است که یک معاهده بین المللی.

این اقدامات شده اند به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مهم ترین فرسایش به تاریخ هنگ کنگ انگلیسی به سبک حکومت قانون و درجه بالایی از خودمختاری که چین وعده داده شده هنگ کنگ را تحت یک ‘œone کشور دو سیستم’� اصل.

چین طولانی خواستار یک قانون برای هنگ کنگ, اما تلاش های کنار گذاشته بودند در مواجهه با تظاهرات گسترده در سال 2003. پکن به نظر می رسد از دست داده اند صبر و شکیبایی خود را در صورت گسترده و اغلب خشونت آمیز تظاهرات ضد دولتی سال گذشته در حال حرکت به دور زدن هنگ کنگ خود در شورای قانونگذاری و تصویب قانون در سطح ملی در چه منتقدان می گویند ضعیف هستند زمینه های قانونی است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de