پکن-مقامات چینی روز دوشنبه گزارش ترقی اندکی در ویروس جدید موارد و 105 مرگ و میر بیشتر به عنوان نظامی اعزام صدها اضافی کارگران پزشکی و لوازم اضافی به ووهان مرکزی شهرستان شده است که سخت ترین ضربه از 2-ماه-پیر شیوع.

این 2,048 موارد جدید به دنبال سه روز ریزش بود اما تا فقط 39 از روز قبلی ، یکی دیگر از 10,844 مردم از بهبود COVID-19 یک بیماری ناشی از کروناویروس جدید و مرخص شده از بیمارستان و با توجه به روز دوشنبه آمار و ارقام. مرگ و میر است 1,770.

                                                                                                                                                                                                                       

به روز رسانی به دنبال انتشار اواخر روز شنبه در چین رسانه های رسمی اخیر رئیس جمهور چین که در آن او نشان داد برای اولین بار است که او رهبری پاسخ به شیوع بیماری از اوایل بحران است. در حالی که گزارش شد یک تلاش آشکار برای نشان دادن حزب کمونیست رهبری عمل کرده و قاطعانه از شروع آن نیز باز یازدهم به نقد و ایمان مردم بود نه هشدار داده هر چه زودتر.

او در سخنرانی خود, یازدهم گفت: او به دستورالعمل در مبارزه با این ویروس در Jan. 7 و دستور shutdown از مهمترین متاثر از شهرستانها آغاز شد که در ژانویه. 23.

افشای سخنان خود را نشان می دهد رهبران دانست و در مورد شیوع بالقوه شدت حداقل دو هفته قبل از این خطرات ساخته شد شناخته شده است. آن را تا اواخر ماه ژانویه که به گفته مقامات این ویروس گسترش می تواند بین انسان و زنگ شروع به افزایش است.

یکی دیگر از 1200 نظامی پزشکان و پرستاران در آغاز ورود در ووهان در صبح روز دوشنبه, آخرین مشروط به ارسال کمک به ساحل تا شهر را غرق در سیستم مراقبت های بهداشتی. این شهر به سرعت در حال ساخته پیش ساخته دو بیمارستان و تبدیل سالن ها و فضاهای دیگر به بخش برای کسانی که به نشان دادن علائم خفیف اما ساکنان هنوز هم می گویند که آنها در حال انتظار-ذکر شده به صورت تخت و حتی آمبولانس ،

                                                                                                                                                                                                                       

ووهان است اختصاص اکثریت قریب به اتفاق چین 70,548 موارد است. برخی از 60 میلیون نفر در این منطقه و دیگر نقاط چین تحت مستند در یک پیشنهاد برای جلوگیری از این ویروس از گسترش بیشتر.

موارد جدید در کشورهای دیگر در حال افزایش نگرانی در مورد مهار این ویروس اگر چه تعداد باقی مانده نسبتا کم است.

تایوان روز یکشنبه گزارش داد که اولین مرگ ناشی از COVID-19 پنجم مرگ و میر در خارج از سرزمین اصلی چین است. تایوان مرکزی خبر به نقل از وزیر بهداشت چن Shih-چانگ گفت: مردی که مرده بود در دهه 60 و تا به حال سفر خارج از کشور به تازگی و تا به حال شناخته شده در تماس با بیماران مبتلا به ویروس.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد تشکیل یک نشست کارشناسان به بحث مهار اقدامات در کشور خود که در آن بیش از یک دوجین موارد پدید آمده در چند روز گذشته بدون هیچ گونه آشکار لینک به چین است.

‘œThe وضعیت اطراف این ویروس تغییر لحظه به لحظه,’� آبه گفت.

ژاپنی, وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: کشور شد ‘œentering به یک فاز است که متفاوت از قبل’� نیاز به گام های جدید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

ژاپن 415 تایید موارد از جمله 355 از یک قرنطینه کشتی کروز و یک مرگ از ویروس. ژاپن دارای بیشترین تعداد از موارد در میان حدود دو دوجین از کشورها در خارج از چین که بیماری گسترش یافته است.

صدها نفر از آمریکایی ها از کشتی کروز در زمان پرواز چارتر به عنوان ژاپن اعلام کرد یکی دیگر از 70 عفونت شده بود تایید کرد در الماس شاهزاده خانم. کانادا و هنگ کنگ و ایتالیا برنامه ریزی شد شبیه پرواز.

300 یا بیشتر آمریکایی ها پرواز ایالات متحده-دولت اجاره هواپیما به ایالات متحده آمریکا روبرو خواهد شد یکی دیگر از 14 روز قرنطینه در پایگاه نیروی هوایی تراویس در ایالت کالیفرنیا و در لککلند ایر فورس بس در تگزاس است. سفارت آمریکا گفت: خروج ارائه شد چرا که مردم در کشتی بودند در معرض خطر قرار گرفتن در معرض ویروس. مردم با علايم ممنوع از پرواز.

حدود 255 کانادایی و 330 دلار هنگ کنگ ساکنان در هیئت مدیره کشتی و یا تحت درمان در بیمارستان است. نیز وجود دارد که 35 ایتالیایی ها که 25 خدمه از جمله کاپیتان.

در چین هوبئی که در آن شیوع شروع در ماه دسامبر تمام ترافیک وسیله نقلیه ممنوع خواهد شد در یکی دیگر از مهار اندازه گیری. آن را گسترش می دهد یک وسیله نقلیه ممنوعیت در ووهان مرکز استان که در آن حمل و نقل عمومی و قطار و هواپیما متوقف شده است برای هفته ها.

استثنا بودند ساخته شده است برای وسایل نقلیه درگیر در بیماری پیشگیری و حمل و نقل نیازهای روزانه.

در روز پنج شنبه, Hubei تغییر چگونه آن را به رسمیت شناخته COVID-19 مورد پذیرش به تشخیص پزشک به جای انتظار برای تایید نتایج تست آزمایشگاهی به منظور درمان بیماران سریع تر است. شمارش مشخصی با بیش از 15000 موارد در یک روز تحت روش جدید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im