اسلام آباد — چین فرستاده است یک هواپیما لود شده با پرسنل پزشکی و تجهیزات برای کمک به پاکستان در مبارزه با گسترش coronavirus در یکی از پرجمعیت ترین کشورهای, وزارت امور خارجه پاکستان روز شنبه گفت.

در سراسر خاورمیانه شیوع نگرانی که سلامت سیستم بسته توسط چندین جنگ پناهندگان بحران و بی ثبات اقتصاد نمی قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به تعداد رو به رشد بوده است. ایران و مبارزه با بدترین شیوع بیماری در منطقه است. ایران تلویزیون دولتی مطرح شنبه که این ویروس مرگ و میر توسط یکی دیگر از 139 نفر هل دادن کل مرگ و میر به 2,517 میان 35,408 موارد تایید شده.

                                                                                                                                                                                                                       

چین به دنبال به تصویر کشیدن خود را به عنوان یک رهبر جهانی در مبارزه با شیوع آغاز شد که چند ماه پیش در آن ووهان استان است. این هواپیما حامل کمک به پاکستان بود و انتظار می رود برای رسیدن به بعد شنبه.

پاکستان یک لینک کلید در چین بلند پروازانه چند میلیارد دلار یکی از پروژه جاده ارتباط جنوبی و آسیای مرکزی با چین است. چین نیز یک کلید نظامی تامین کننده هسته ای مسلح پاکستان با صادرات این کشور با موشک قادر به حمل سلاح های اتمی.

پاکستان با جمعیت 220 میلیون در حال حاضر 1,321 تایید موارد ویروس از جمله 10 مرگ و میر ناشی از بیماری های آن, علل COVID-19. بسیاری از افراد آلوده وجود دارد مسافران بازگشت از همسایه ایران.

بسیاری از افراد آلوده به ویروس تنها تجربه علائم خفیف مانند تب و سرفه و بهبود در عرض چند هفته. اما این ویروس می تواند باعث بیماری شدید و مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با مشکلات اساسی.

                                                                                                                                                                                                                       

پاکستان مرزهای خود را بسته با هر دو کشور ایران و افغانستان است اما تحت انتقاد گسترده به صورت اولیه آن سهل انگاری پاسخ به این ویروس.

حتی به عنوان اپیدمی گسترش به کشور پاکستان مقامات مجاز دهها هزار نفر از اسلامی و روحانیون از سراسر جهان به جمع سه روز در خارج شهر شرقی لاهور. حدود 200 نفر از روحانیون در حال حاضر قرنطینه در محل تجمع وسیع مرکب متعلق به مبلغان اسلامی گروه Tableeghi جماعت.

بسیاری از بازدید روحانیون در کنفرانس بازگشت به کشورهای خود برخی از آنها را حمل coronavirus. این دو اولین موارد گزارش شده در غزه با حضور در سه روز جمع آوری و در پاکستان و در حال حاضر تحت قرنطینه در نوار غزه. دیگر موارد مرتبط پدید آمده در جای دیگر در شرق میانه و آسیای مرکزی است.

نخست وزیر پاکستان عمران خان حاضر به تحمیل سراسر کشور مستند گفت: این امر نابودی این کشور فقیر اما دستور غیر ضروری کسب و کار بسته از جمله رستوران ها, تعویض پول و عروسی سالن.

همانطور که از شنبه, دولت هنوز نشده بود دستور داد مساجد بسته در سراسر کشور به جای تکیه بر توصیه به نمازگزاران به جمع آوری به صورت هفتگی نماز جمعه. مقامات پاکستانی تمایلی به سرپیچی محلی, هاردکور, اسلامی, رهبران که می توانید تا شلاق زدن اوباش در اعتراض به هر گونه درک توهین به دین است. برخی از این روحانیون را حتی به رسانه های اجتماعی ترغیب مؤمنان به پر کردن مساجد و گفت آن است که تعهد دینی خود را.

                                                                                                                                                                                                                       

جنوب استان سند تحمیل شده است گسترده تر از مستند, اما بدون بسته شدن مساجد. در شرق استان پنجاب تنها مواد غذایی و داروخانه ها باز هستند.

در ایران مقامات بارها و بارها اصرار آنها شیوع تحت کنترل با وجود نگرانی های آن می تواند پایمال کشور امکانات بهداشتی است.

دولت ايران مواجه شده است و انتقاد گسترده برای اقدام سریعتر برای مهار ویروس. تنها در روزهای اخیر مقامات دستور غیر ضروری کسب و کار برای بستن و ممنوع سفر بین شهرها – طولانی پس از کشورهای دیگر در منطقه تحمیل جارو مستندات.

مقامات در غزه است که تحت اسرائیل و مصر در محاصره غزه پس از حماس و گروه های شبه نظامی قدرت را دارد در سال 2007 گزارش کرده اند نه موارد است.

غزه مراقبت های بهداشتی زیرساخت شده است به شدت فرسوده با سال جنگ و انزوا. عمده شیوع در خاک است که خانه را به بیش از 2 میلیون فلسطینی ها می تواند بسیار دشوار باشد.

یکی دیگر از مناطق عمده ای از نگرانی یمن که شورشیان حوثی شده اند در جنگ با ائتلاف به رهبری عربستان سعودی برای مدت پنج سال. این جنگ به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر آواره میلیون بیشتر و محور جهان عرب به فقیرترین کشور را در آستانه قحطی.

سودان را به وزارت بهداشت گزارش دو مورد تأیید آوردن مجموع موارد به پنج نفر از جمله یک مرگ. هر دو از موارد جدید بودند سودان مسافران بازگشت از خارج از کشور در هفته گذشته یکی که از فرانسه و دیگری از امارات متحده عربی.

سودان لرزاند بوده است توسط بیش از یک سال از بحران سیاسی و اعتراضات بودند که باعث غوطه وری در اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im