چین به تشکیل کنگره نشان دادن اعتماد به نفس در مبارزه با ویروس

پکن-چین تصمیم به برگزاری نشست سالانه خود را تشریفاتی مجلس در اواخر ماه آینده و پس از به تعویق انداختن آن برای هفته ها به دلیل شیوع کروناویروس.

رسمی شین هوا اخبار آژانس روز چهارشنبه گفت کنگره خلق ملی خواهد باز در پکن در 22 مه با توجه به تصمیم گیری ساخته شده توسط آن کمیته دائمی که دستگیره ترین امور قانونگذاری خارج سالانه دو هفته جلسه کامل بدن.

                                                                                                                                                                                                                       

تدویر جلسه کامل که شامل حدود 3000 عضو نشان می دهد چین در حال رشد اعتماد به نفس است که آن را تا حد زیادی غلبه بر این بیماری همه گیر است که برای اولین بار شناسایی شده در چین در اواخر سال گذشته.

در این جلسه به طور معمول برگزار شد در مارس شامل آوردن نمایندگان از سراسر کشور با هواپیما و قطار به پکن جایی که آنها برای اولین بار ملاقات به گوش دولت این کشور نشانی از برتر لی کچیانگ نشسته شانه به شانه در سالن اجتماعات عظیم در تالار بزرگ مردم است.

آن روشن نیست از این گزارش که آیا نمایندگان خواهد بود در ملاقات با فرد یا عملا و وجود دارد هیچ کلمه ای در هر جلسه کنگره نهاد مشورتی است که در حدود همان زمان.

چین روز چهارشنبه گزارش داد یک پرش در وارداتی موارد coronavirus اما هیچ جدید و میر ناشی از این بیماری را باعث می شود.

از 22 مورد جدید, 21 آورده بودند از خارج از کشور و یک نتیجه از انتقال محلی در جنوب صنعتی استان گوانگدونگ ملی کمیسیون بهداشت گفت. چین که در آن همه گیر شروع ثبت نام 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس در میان 82,858 موارد است.

مقامات آرامش اجتماعی فاصله محدودیت اما باید نگهداری سخت قرنطینه قوانین در کسانی که از خارج یا سایر نقاط کشور به دفع موج دوم ویروس موارد به عنوان تابستان روش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر