چین به اخراج خبرنگاران آمریکایی پس از ما محدودیت رسانه ای خود را

پکن-چین روز چهارشنبه گفت آن را لغو رسانه اعتبار از همه روزنامه نگاران آمریکایی در سه عمده ایالات متحده, اخبار سازمان های, در اثر, اخراج آنها از این کشور در پاسخ به آمریکا محدودیت های چینی تحت کنترل دولت رسانه ها.

وزارت امور خارجه گفت: شهروندان آمریکایی کار برای نیویورک تایمز وال استریت ژورنال و واشنگتن پست با اعتبار انقضای قبل از پایان سال باید خود را تسلیم پرس کارت در عرض 10 روز.

                                                                                                                                                                                                                       

این آخرین در یک سری از tit-for-tat اقدامات این دو دولت به عنوان برگ برنده دولت طول می کشد بیشتر مقابله موضع در برخورد با چین از پیشینیان خود. کشورهای باقی می ماند ادغام در یک جنگ تجاری با وجود اخیر آتش بس و معامله عصبانی کلمات بیش از coronavirus همه گیر است که برای اولین بار پدید آمده در چین و در سراسر جهان گسترش.

‘œThe تاثیر ایالات متحده حرکت می کند را نمی توان محدود به حوزه رسانه را ایجاد منفی به طور کلی اثرات و جدید از عدم قطعیت به رابطه,’� حزب حاکم کمونیست را روزانه مردم روزنامه در سرمقاله خود پس از اعلام.

چینی حرکت در می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعیین شده پنج چینی رسانه های خارجی به عنوان ماموریت و محدود تعدادی از چینی است که می تواند کار را برای آنها عملا اخراج حدود یک سوم از کارکنان چینی.

چین توصیف مراحل آن را به عنوان ‘œnecessary و متقابل اقدامات متقابل که چین مجبور است به را در پاسخ به دلیل ظلم و ستم چینی رسانه ها سازمان ها تجربه در ایالات متحده”

                                                                                                                                                                                                                       

از روزنامه نگاران آمریکایی به احتمال زیاد مجبور به ترک چین به دلیل ویزا به مطبوعات خود اعتبار. آنها همچنین قادر به کار در نیمه خودمختار سرزمین های هنگ کنگ و ماکائو وزارت امور خارجه گفت: در یک نسخه نوشته شده بر روی وب سایت خود را.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo مورد مناقشه مقایسه بین چین و ایالات متحده اقدامات گفتن خبرنگاران در واشنگتن که آنها لذت بردن از آزادی مطبوعات که وجود ندارد در چین است.

‘œThe افراد که ما شناسایی چند هفته به عقب نمی شد و رسانه ها بودند که اقدام به اینجا آزادانه” او گفت:. ‘œThey شد و بخشی از تبلیغات رسانه ها. ما شناسایی کرده ایم این به عنوان ماموریت خارجی آمریکا تحت قانون است. این نیست سیب به سیب و من پشیمان چین تصمیم امروز بیشتر به سلب جهان توانایی برای انجام رایگان مطبوعات عملیات.”

مردم روزانه سرمقاله گفت: چینی خبرنگاران در امریکا ‘œalways رعایت ایالات متحده قوانین و مقررات روزنامه نگاری و اخلاق و اصول بی طرفی و انصاف و حقیقت و دقت است.’�

                                                                                                                                                                                                                       

ویراستاران از هر سه آمریکایی سازمان اقدام را محکوم کرد.

‘œThe چینی تصمیم دولت است به خصوص تاسف به دلیل آن می آید در این میان بی سابقه بحران جهانی زمانی که روشن و قابل اعتماد اطلاعات در مورد واکنش بین المللی به covid-19 ضروری است,’� گفت: مارتی بارون اجرایی سردبیر واشنگتن پست. ‘œSeverely محدود کردن جریان اطلاعات است که چین در حال حاضر به دنبال انجام تنها به تشدید وضعیت.’�

دین Baquet اجرایی سردبیر نیویورک تایمز آن را به نام ‘œgrave اشتباه’� برای چین به برش خود را از برخی از جهان بالا سازمان های خبری از سوی آمریکا و دولت ها به سرعت حرکت می کند به حل و فصل اختلاف.

‘œThe سلامت و ایمنی مردم در سراسر جهان بستگی دارد بی طرفانه گزارش در مورد آن دو اقتصاد هر دو آنها را در حال حاضر مبارزه مشترک اپیدمی’� Baquet گفت.

مت موری سردبیر وال استریت ژورنال آن را به نام یک حمله بی سابقه در آزادی مطبوعات در زمان بحران و گفت: مجله تعهد به گزارش کاملا و عمیقا در چین تغییر کرده است.

آمریکا اوایل این ماه اعلام کرد که پنج تحت کنترل دولت چین رسانه خواهد بود محدود به 100 ویزا. آن ذکر شده به طور فزاینده ای سخت نظارت آزار و اذیت و ارعاب از آمریکا و دیگر خبرنگاران خارجی مشغول به کار در چین است.

چینی ها در رسانه های, که, استخدام حدود 160 شهروندان چینی در ایالات متحده شامل رسمی شین هوا خبرگزاری چین و جهانی شبکه تلویزیونی در خارج از کشور بازوی دولت در پخش دوربین مدار بسته.

با تعیین پنج چینی شرکت های رسانه ای به عنوان ماموریت خارجی دولت ایالات متحده آنها را ملزم به ثبت نام خود خواص و کارکنان در ایالات متحده است. وزارت امور خارجه گفت که به رسمیت شناختن ‘œthey به طور موثر کنترل می شود’� توسط دولت چین.

به زودی پس از چین لغو اعتبار سه وال استریت ژورنال روزنامه نگاران گفت: آن بود که در پاسخ به یک تیتر در یک قطعه نظر در این روزنامه است که در آن در نظر گرفته موهن. ایالات متحده آمریکا پس از آن اعلام کرد که ویزای محدود برای پنج چینی رسانه ها.

در آن اطلاعیه روز شنبه, چین گفت: پنج ایالات متحده آمریکا رسانه – سه روزنامه های صدای امریکا و زمان مورد نیاز خواهد بود برای اعلام اطلاعات در نوشتن در مورد کارکنان خود سرمایه گذاری, بهره برداری و املاک و مستغلات در چین است.

آن همچنین گفت چین را به اقدامات متقابل در برابر روزنامه نگاران آمریکایی به طور کلی در ویزا اداری بررسی و گزارش بدون ارائه جزئیات.

___

آسوشیتد پرس دیپلماتیک نویسنده متی لی در واشنگتن و رسانه نویسنده دیوید Bauder در نیویورک کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>