پکن-به عنوان بطری های شیر و ماست و شش بسته زیپ گذشته بر روی یک تسمه نقاله در یک دولتی لبنی خبرنگاران شنیده می شود فروش زمین از یک حزب کمونیست رسمی: چین, Inc. اتحاد دوباره باز برای کسب و کار.

دولت دعوت خبرنگاران به پکن کارخانه چین Mengniu Dairy Co. Ltd. این هفته به ببینید که چگونه شرکت ها در حال بازگشت به کار پس از بی سابقه anti-virus اقدامات تعطیل بسیاری از نقاط جهان دومین اقتصاد است. آن را نیز به ارمغان آورد آنها را برای دیدن یک نیروگاه.

                                                                                                                                                                                                                       

حزب حاکم در تلاش برای بازگرداندن عمومی و کسب و کار, اعتماد به نفس و جلوگیری از عمیق تر شدن رکود اقتصادی و به لحاظ سیاسی خطرناک زیان کار پس از دو هفته وقفه به دلیل شیوع ویروسی است که بیمار بیش از 82,000 مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 2800.

Mengniu فروش کاهش یافت و 20 درصد در ماه فوریه به علت مسافرت و دیگر ضد بیماری کنترل اما فروش آن از شیر و ماست و دیگر محصولات لبنی در حال بازگشت به 80 درصد از سطح نرمال و تولید است و در 70 ٪ گفت: Meng Fanjie از Mengniu حزب کار گروه.

“نیز وجود دارد یک فرصت به ارمغان شیوع ویروس” او گفت:. ‘œPeople می خواهید برای بهبود ایمنی با خوردن بیشتر لبنی.’�

تلاش برای گرفتن اقتصاد در مسیر بازگشت می آید به عنوان اضطراب نصب است که گسترش این ویروس جدید در خارج از کشور ممکن است از خط خارج تجارت جهانی صنعت و رشد اقتصادی است. پیش بینی انتظار می رود اقتصاد به سرعت در سه ماهه جاری, هر چند, هر چند مقامات اصرار دارند حزب حاکم کمونیست را رشد سالانه اهداف هنوز هم می توان به دست آمده.

گسترده ترین ضد بیماری کنترل تا کنون اعمال شده به حالت تعلیق در اکثر دسترسی به ووهان عمده شهرستان در مرکز شیوع و گسترش قمری تعطیلات سال نو معمولا فقط یک یا دو هفته برای اکثر مردم برای حفظ کارخانه ها و دفاتر بسته شده است.

                                                                                                                                                                                                                       

گردشگری روز پس از مقامات لغو تورهای گروهی و گفت: تجار برای جلوگیری از سفر. خرید و فروش املاک و مستغلات و اتومبیل رفت.

رئیس جمهور خلق چین قرار داده های شخصی خود را با اقتدار پشت گرفتن کسب و کار در حال حرکت دوباره. او علنا دستور داد مناطق تلقی می شود در معرض خطر کم به کار در احیای کسب و کار خود را در حالی که مناطق پر خطر تمرکز بر مبارزه با شیوع. دولت امیدوار کننده است معافیت مالیاتی وام های کم بهره و کمک های دیگر.

زمانی که Mengniu این محموله بودند به حالت تعلیق در هوبئی که در آن ووهان واقع شده است و کارخانه ها در استان های همسایه از هونان و آنهویی افزایش تولید برای تامین ویروس زده شهرستانها.

در طول سفر در پکن شرکت خبرنگاران نشان داد کارگران نظارت enormous ماشین آلات پرکن کیسه و بطری با ماست و انواع مختلف شیر است.

لبنی کارکنان در حال بررسی برای تب قبل از قرار دادن در سفید لباس مو تورهای آبی و دستکش های پلاستیکی و آغاز کار است.

در زیر یک عکس از Xi بازدید لبنی بازدید کنندگان چرخش در محل بود با اسپری ضد عفونی کننده.

                                                                                                                                                                                                                       

تحویل کامیون ها ضد عفونی هر چهار ساعت. دستگاه های GPS اجازه می دهد لبنی برای پیگیری که در آن رانندگان بروید. آگهی های حلق آویز از کامیون ها گفت: ‘œThe کامیون ضد عفونی. راننده درجه حرارت بدن طبیعی است.’�

در یک کنفرانس خبری پنج شنبه مقامات ابراز اعتماد به نفس کوچک عمدتا شرکت های خصوصی که قدرت اقتصاد چین در حال نقاهت به سرعت.

این رده شامل بسیاری از متعلق به بخش خصوصی و رستوران ها و کارخانه ها و فروشگاه ها و شرکت های دیگر که تولید چین جدید شغل و ثروت است. این شامل هزاران نفر از شرکت های کوچک است که تامین قطعات از زیپ به میکروچیپ به قطعات خودرو برای کارخانه هایی که جمع آوری در جهان گوشی های هوشمند, اسباب بازی و کالاهای مصرفی است.

ژانگ Kejian رسمی چین اصلی برنامه ریزی سازمان ملی توسعه و اصلاحات کمیسیون اذعان کرد که فعالیت های کوچک و متوسط اندازه کسب و کار تنها در یک سوم از سطح نرمال است.

فعالیت به تدریج در حال افزایش است, او گفت:.

‘œMany شرکت ها می خواهند به سر کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,’� گفت: ژانگ. ‘œBut آنها همچنین نگرانی در مورد خطرات ناشی از گسترش این بیماری همه گیر. وجود یک معضل است.’�

___

AP تولید کننده ویدئو Olivia ژانگ کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im