تعداد مرگ و میر در چین هوبئی استان مرکزی از شیوع کروناویروس افزایش یافته است 69 به 618 به عنوان پنج شنبه, چینی تلویزیون دولتی گزارش کرده است.

وجود داشته است بیشتر 2447 موارد شناسایی شده در هوبئی این کانون شیوع مصرف کل در استان به 22,112.

مجموع موارد در سرزمین اصلی چین در حال حاضر ایستاده در 30,818. شیوع گسترش یافته است به 27 کشور دیگر از جمله 14 موارد تایید شده در استرالیا.

بسیاری از جدید و میر در هوبئی را در استان ووهان که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته است.

ووهان گزارش 64 جدید مرگ و میر در روز پنج شنبه از 52 روز چهارشنبه. در مجموع 478 نفر در ووهان در حال حاضر از درگذشت ویروس. جدید تایید موارد در ووهان افزایش 1501 در روز پنج شنبه.

کل مرگ و میر در حال حاضر در 634. تنها دو نفر از کسانی که مرگ و میر رخ داده در خارج از سرزمین اصلی چین در فیلیپین و هنگ کنگ است.

آن را به عنوان آمد مقامات در ووهان دستور داده شد تا بلافاصله دور تا همه coronavirus آلوده برای توده قرنطینه اردوگاه با یک مقام ارشد چینی توصیف شیوع بیماری مرگبار به عنوان “زمان جنگ شرایط”.

Medical staff wearing protective clothing disinfect a residential area in Ruichang, part of Jiujiang in China’s central Jiangxi province next to Hubei province. Picture: STR/AFP
media_cameraکارکنان پزشکی با پوشیدن لباس های محافظ ضد عفونی کردن یک منطقه مسکونی در Ruichang بخشی از جیوجینگ در چین مرکزی استان جیانگشی در کنار هوبئی استان است. تصویر: STR/AFP

خورشید Chunlan, معاون نخست وزیر مسئول در دولت در واکنش به شیوع به منظور دور تا آلوده و محل آنها را در انزوا قرنطینه و یا تعیین شده بیمارستان نیویورک تایمز گزارش.

مقامات در شهر از 11 میلیون نفر را درهم برای دیدار با کسانی که دستورالعمل راه اندازی موقت توده قرنطینه پناهگاه های این هفته از جمله در ورزش, ورزشگاه در مرکز نمایشگاه و یک ساختمان پیچیده است.

Ms خورشید گفت: محققان باید به هر خانه و چک کردن درجه حرارت هر ساکن و مصاحبه با تماس نزدیک از بیماران آلوده. “راه اندازی 24 ساعته وظیفه سیستم. در طول این زمان جنگ شرایط باید وجود داشته باشد هیچ فراریان یا آنها را میخ به ستون تاریخی شرم forever,” او گفت:.

هنگامی که بازرسی Hongshan ورزشگاه پناه در روز سه شنبه او گفت: هر کسی که باید پذیرفته شود باید گرد. “آن را باید قطع از منبع!” او گفت: این ویروس با توجه به اخبار خروجی مدرن اکسپرس. “شما باید نگه داشتن چشم و نزدیک! آن را از دست ندهید!”

نوشته های با گردش در رسانه های اجتماعی را برجسته کرده اند فقیر در شرایط موقت امکانات با بسیاری از شکایت از انجماد در شرایط کمبود کادر پزشکی و کمبود منابع.

The hospital staff could be seen wearing protective masks and body suits. Picture: Twitter
media_cameraکارکنان بیمارستان می تواند دیده می شود پوشیدن ماسک محافظ بدن و لباس. تصویر: توییتر
Several doctors and nurses can be seen sleeping on the floor here. Picture: Twitter
media_cameraتعدادی از پزشکان و پرستاران دیده می شود خواب بر روی زمین در اینجا. تصویر: توییتر
This medic was spotted sleeping at their desk. Picture: Twitter
media_cameraاین طبیب کشف شد و در میز خود را. تصویر: توییتر
A medical worker in a protective suit collects a sample for testing from a suspected virus patient at a hotel in Wuhan. Picture: Chinatopix via AP
media_cameraپزشکی کارگر در یک دست کت و شلوار محافظ جمع آوری نمونه برای آزمایش از یک مشکوک به ویروس بیمار در یک هتل در ووهان. تصویر: Chinatopix از طریق AP

در ضمن عکس از خسته پزشکان و پرستاران به اشتراک گذاشته آنلاین در چین به عنوان کشور ادای احترام به هزاران نفر از کارگران در خط مقدم مرگبار شیوع کروناویروس.

بیش از 28000 نفر آلوده شده اند با رمان 2019-nCoV ویروس در سراسر جهان, اما اکثریت قریب به اتفاق موارد متمرکز در ووهان در کشور هوبئی که این بیماری برای اولین بار شناسایی شده است.

از دسامبر بیمارستان شده اند هولناک با بيماران بد حال و پزشکی منابع کشیده شده است.

عکس های به اشتراک گذاشته شده در دولت متعلق به رسانه ها نشان داد خسته پزشکان سقوط بیش از میز و خواب در طبقه unnamed بیمارستان هنوز هم در لباس پوشیدن در لباس های محافظ.

در رسانه های اجتماعی مردم لقب کارگران “قهرمانان” و “رزمندگان سفید”.

“آنها مبارزه شده است برای ما. بوده و برای مبارزه با ویروس. آنها پدر و مادر آنها نیز دختران و پسران” حزب کمونیست, روزنامه, روزانه مردم نوشت.

در اوایل این هفته, عکس, همچنین ظهور از علائم و زخم های سمت چپ بر روی پرستاران چهره پس از ساعت از پوشیدن ماسک.

دردناک, فیلم همچنین نشان داد که کارگران در ووهان شکستن جیغ و گریه بیش از یک کمبود خواب.

Doctors have been stretched as hospitals are inundated with ill patients. Picture: Twitter
media_cameraپزشکان کشیده شده است به عنوان بیمارستان های هولناک با بيماران بد حال. تصویر: توییتر
China has built two new hospitals over last month, hoping to ease the strain. Picture: Twitter
media_cameraچین ساخته شده است دو بیمارستان ها بیش از ماه گذشته امید به کاهش فشار. تصویر: توییتر

خشم بیش از ‘سرقت’ ماسک

این می آید به عنوان یک دوم بیمارستان جدید با 1500 تخت ساخته شده است به خصوص برای درمان بیماران مبتلا به ویروس باز در چین در روز پنج شنبه.

آزمایش های بالینی جدید ضد ویروسی داروی Remdesivir شد همچنین انتظار می رود برای شروع.

اما شهرها و شهرستانها هنوز در حال تقلا برای لوازم پزشکی به ویژه ماسک محافظ با یک شهر متهم یکی دیگر از جاسوسان و ‘سرقت’ حیاتی حمل و نقل در روز پنج شنبه.

حمل و نقل شده بود محدود برای چونگ کینگ – شهرداری با 400 مورد بود اما گرفته شده توسط دولت دالی – یک شهر با تنها هشت مورد تأیید در جنوب غربی استان یوننان – به گزارش رسانه های دولتی.

A worker produces protective face masks at a factory in Qingdao in China's eastern Shandong province. Picture: STR / AFP
media_cameraیک کارگر تولید محافظ ماسک صورت در یک کارخانه در چینگدائو در چین در شرق استان شاندونگ. تصویر: STR / AFP
The number of confirmed infections in China's coronavirus outbreak has reached 28,018. Picture: STR / AFP
media_cameraتعداد تایید عفونت در چین شیوع کروناویروس رسیده 28,018. تصویر: STR / AFP

چونگ کینگ گفت دالی به آنها بدهد اما دالی دولت در آن گفت: در حال حاضر توزیع 598 جعبه ماسک و بنابراین نمی تواند آنها را بازیابی.

این شکاف باعث خشم گسترده در چین رسانه های اجتماعی با بسیاری از کاربران متهم دالی از سرقت.

ووهان در ضمن نام در پشتیبانی از تجهیزات حفاظتی مانند ماسک و لباس.

— با سیم

در اصل منتشر چین دلسرد کننده تصمیم به عنوان مرگ و میر سنبله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im