لندن (CBS محلی) — اقدامات برای جلوگیری از گسترش ووهان شیوع کروناویروس — تعطیل کارخانه ها و نگه داشتن کارگران در صفحه اصلی در حال کاهش تعداد seaborne عروق و تهدید به اخلال جهانی زنجیره تامین.

حدود 80 درصد از کالاها تجارت حجم است که توسط دریای چین و در منزل برای هفت جهان 10 شلوغ ترین بنادر ظرف با توجه به کنفرانس سازمان ملل درباره تجارت و توسعه است.

همه چیز را از اتومبیل و ماشین آلات به پوشاک و دیگر کالاهای اساسی در مصرف کننده هستند در حمل ظروف و کارشناسان می گویند اختلال در صنعت می تواند طنین انداز فراتر از چین است.

“یک بسته از جهان را تولید hub اثرات حمل و نقل کانتینر در بزرگ آن را به عنوان حیاتی تسهیل کننده از داخل آسیایی و جهانی زنجیره تامین” گفت: پیتر شن و ماسه ارشد حمل و نقل تحلیلگر در BIMCO بین المللی حمل و نقل در ارتباط است.

“این باعث می شود بسیاری از صنایع و محدود کردن تقاضا برای کالاهای کانتینری حمل و نقل گفت:” سی ان ان کسب و کار.

یک اختلال در عرضه قطعات در حال حاضر مجبور خودروساز هیوندای به تعلیق تولید در آن گیاهان در کره جنوبی این شرکت در بیانیه ای گفت.

اشکال دیگر حمل و نقل را نیز تحت تاثیر قرار شده است. IAG و نقل هوایی محموله بازوی بریتیش ایرویز پدر و مادر IAG لغو همه خدمات و از سرزمین اصلی چین در فوریه. 3 برای حداقل باقی مانده از ماه با استناد به یک دولت بریتانیا سفر مشورتی.

Coronavirus شیوع کشته شدن بیش از 900 نفر و آلوده حداقل 40,000 — به طور عمده در چین که در آن نزدیک به 60 میلیون نفر از مردم در حال زندگی در شهرستانها در مستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im