چین تولید را بهبود می بخشد و در ماه جولای صادرات تقویت

پکن-چین فعالیت تولید نیز در ماه جولای و سفارشات صادرات تقویت شده با وجود ضعیف آمریکا و اروپا تقاضای یک نظرسنجی نشان داد جمعه در تازه علائم جهان دومین اقتصاد است که به تدریج در دوره نقاهت بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس.

ماهانه شاخص مدیران خرید صادر شده توسط چینی ها دفتر آمار و صنعت گروه رز به 51.1 از ماه ژوئن 50.9 در یک مقیاس 100 نقطه. اعداد بالای 50 نشان می دهد فعالیت های در حال افزایش است.

                                                                                                                                                                                                                       

یک اندازه گیری از سفارشات جدید بهبود به 51.4 از 51.7 به گفته اداره ملی آمار چین فدراسیون تدارکات و خرید. جدید سفارشات صادرات افزایش 5.8 امتیاز به 48.4.

نتایج نشان می دهد ‘œChina اقتصاد همچنان به حفظ یک جهش در روند’� فدراسیون در بیانیه ای گفت.

چین که در آن همه گیر آغاز شد و در ماه دسامبر برای اولین بار بود اقتصاد را تعطیل و به مبارزه با ویروس و به تلاش برای احیای کسب و کار پس از حزب حاکم کمونیست اعلام پیروزی بر این بیماری در ماه مارس است.

اقتصاد رشد به طور غیر منتظره ای قوی 3.2 درصد بیش از یک سال پیش از آن در سه ماه منتهی به ژوئن rebounding از 6.8% گزارش سه ماهه قبلی است.

تولید نزدیک به فعالیت طبیعی اما خرده فروشی و رستوران ها و سایر خدمات صنایع در حال مبارزه.

پیش بینی هشدار صادرات هستند به احتمال زیاد به شیب بعدا دوباره در این سال هنگامی که تقاضا برای, ماسک, دستکش های جراحی و دیگر تجهیزات پزشکی را برطرف می کند. که افزایش فشار بر مصرف کنندگان چینی و دولت مخارج محرک برای حفظ بهبودی در مسیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر