چینی غذای آماده: SA صادرات افزایش می یابد با وجود تنش

  • هیچ رایگان قرنطینه برای بازگشت مسافران

استرالیا تجارت با چین پررونق است با افزایش صادرات $2.1 میلیارد دلار در پنج ماه اول سال 2020 با وجود پکن را تهدید به تحریم.

SA-صادرات به چین افزایش 15 درصد یا $165 میلیون دلار از ژانویه تا مارس نسبت به زمان مشابه گذشته سال است.

گوشت گاو, گوسفند, میوه و مهره-صادرات به چین رفته اند gangbusters وزارت امور خارجه و تجارت آمار و ارقام نشان می دهد.

شراب فروش نیز شروع به دوباره بجای اول برگشتن پس از ضربه توسط COVID-19 مستندات.

کشاورزان می گویند مصرف کنندگان چینی هنوز هم گرسنه برای حق بیمه SA و استرالیا کالا با وجود سیاسی جنگ لفظی بین پکن و کانبرا.

سفیر جمهوری مردم چین چنگ Jingye هشدار داد در ماه آوریل که استرالیا فشار برای COVID-19 پرس و جو می تواند به علت مصرف کنندگان چینی برای تحریم محصولات خود را.

“شاید مردم عادی را می گویند” چرا ما باید نوشیدن شراب استرالیا, خوردن گوشت گاو استرالیا?” او گفت:.

اما دام SA مدیر اجرایی اندرو کورتیس گفت: چینی ها هنوز می خواستم محصولات ما است.

“ممکن است یک بیت از بحث در سطوح بالاتر از دولت است اما مصرف کنندگان هنوز هم علاقه مند در آنچه ما و آنها تشخیص دهند که ما قابل اعتماد و با کیفیت تامین کننده,” او گفت:.

تازه منجمد و سرد صادرات گوشت گاو افزایش یافته است 26.9 درصد و یا توسط $216 میلیون دلار به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار در سراسر کشور برای پنج ماه دوره است. SA صادرات گوشت گاو دو برابر شد و به $47 میلیون نفر است. که با وجود چین تعلیق واردات از چهار استرالیا کشتارگاهها است.

استرالیا تا کنون صادر شده چهار بار به عنوان بسیاری از ماهی ها را به چین در این سال در مقایسه با ژانویه تا مارس 2019, گوسفند, گوشت صادرات شد تا 10 درصد و پنیر و کشک صادرات بودند تا 14.5 درصد است. در حالی که استرالیا شراب صادرات به چین به پایین تقریبا 13 درصد و SA صادرات پایین تقریبا 9 درصد DFAT آمار نشان می دهد فروش بهبود یافته در آوریل و مه.

به طور کلی استرالیا-صادرات به چین برای دوره افزایش یافته است از $57.2 میلیارد دلار در سال 2019 به $59.4 میلیارد دلار در این سال است.

تجارت فدرال وزیر سیمون بیرمنگام قبلا ابراز نا امیدی در چین سیلی 80 درصد مالیات بر واردات در استرالیا جو در ماه مه.

آن را همزمان با استرالیا تماس برای پرس و جو به COVID-19 شیوع اما پکن تکذیب افزایش تعرفه بود تلافی.

سناتور بیرمنگام گفت: افزایش تجارت در این سال نشان داد SA تولید “در ادامه به یک شهرت قوی”. “این اعتبار به ما کشاورزان زحمتکش که حتی در این زمان به چالش کشیدن خود را با کیفیت بالا و امن و قابل اعتماد تولید باقی می ماند در تقاضا در سراسر جهان,” او گفت:.

حمل و نقل پرواز به مراکز عمده از سنگاپور و هنگ کنگ کمک نگه داشتن محصول و رفتن به خارج از کشور.

کسب و کار SA اجرایی مارتین Haese گفت: رشد صادرات نشان داد اساسی قدرت از جنوب استرالیا و چین همچنان یک شریک تجاری قابل توجهی.

Lochert Bros مدیر عامل رابرت Lochert گفت: بسیاری از Riverland تولید کنندگان صادر شده به چین در حالی که بازار در سنگاپور و مالزی نیز انجام می شود بسیار خوب است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de