اتریشی و آلمانی رستوران را تجربه نکرده همان جزر و مد رو به افزایش است که برداشته شده کل ناهارخوری صحنه در دنور در طول چند سال گذشته. شاید دلیلش این است که سبک آشپزی نکردم در سالن آبجو میانه و eateries در اینجا در ایالات متحده آمریکا رنج می برد, از شهرت برای غنی, سنگین, قدیمی ظروف. اما Chinook میخانه مبارزه بود که شهرت و حتی 25 سال پیش هنگامی که آن را شروع به خدمت خلاق, آشپزی با متمایز تزریق غرب آمریکا در دکور و همچنین در منو است.

تاسیس شده توسط Manfred و Lieselotte گئورگ با پسر مارکوس و کلمنس به عنوان سرآشپز اجرایی و مدیر کل به ترتیب Chinook میخانه به نام 265 دیترویت در خیابان گیلاس نهر از سال 1995 تا 2008. سپس خانواده بسته تا مغازه با یک طرح به بازگشایی در این نقطه عطفی در توسعه گرینوود. سه سال سپری شده قبل از Chinook میخانه در نهایت reemerged تنها در 6380 جنوبی Fiddlers Green دایره در انگلوود.

آفتابی مدرن فضای جدید در خدمت دنور فناوری مرکز ساکنان و کارگران باقی مانده از دهه اما که همه به پایان رسید که این رستوران به تازگی ضبط شده توسط ایالت کلرادو برای عدم پرداخت مالیات است. رستوران و بار در تجهیزات در حال حاضر برنامه ریزی شده به حراج گذاشته شده در مارس 3.

مجلل, آلمانی, آشپزی با دانش سطحی از نفوذ بین المللی هرگز واقعا در دنور در خارج از Chinook میخانه. سالن آبجو و housemade سوسیس را شانس بهتر در مقصد محبوب مانند اقلیدس سالن در نظر گرفتن یک رویکرد مدرن و راین Haus رفتن کامل oompah اما دنور پشتیبانی از تنها تعداد انگشت شماری از سنتی آلمانی eateries صاحب جمله طلایی اروپا هلگا آلمانی رستوران و اغذیه فروشی و Gabys, آلمانی, Eatery — که در آن sauerbraten, schnitzel و spätzle هنوز هم حکومت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im