شهر اوکلاهما — کریس پل سخنرانی هم تیمی های خود بر اهمیت دست زدن به کسب و کار خود را پس از این همه ستاره و سپس او را به آنها نشان داد که چگونه به آن را انجام دهد.

پل به ثمر رساند 29 امتیاز برای کمک به شهر اوکلاهما تندر ضرب دنور ناگتس 113-101 در شب جمعه.

                                                                                                                                                                                                                       

تندر وارد شب ششم در جدول رده بندی کنفرانس غرب. پل معتقد است شهر اوکلاهما باید یک حس فوریت در مورد اتمام بالاتر است.

‘œSome تیم سعی کنید برای گرم کردن به آن” پل گفت. “ما فکر نمی کردم که بهره مند شوند. ما رو به بیرون می آیند, 20-چیزی است که بازی به سمت چپ – این اخر مسابقه.’�

استیون آدامز به حال 19 امتیاز و 17 ریباند و Shai Gilgeous-الکساندر اضافه شده 11 امتیاز نه قیمت و نه کمک برای تندر. آنها موفق به کسب 11 از 14 بازی گذشته خود.

رعد و برق تا به حال هفت بازیکن نمره در دو چهره است. یک بار دیگر گارد نقطه سه نفر از پل Gilgeous-الکساندر و دنیس شرودر مجموعه ای از تن.

‘œIf شما بچه ها تا به حال میکروفون بر ما و شما می بینید که ما همه یکدیگر را بزرگترین مشاهیر” پل گفت. “من دیده ام که در آن تیم های بچه ها لزوما ریشه برای هر یک از دیگر. آنها می خواهند شما را به انجام بد به طوری که آنها می تواند در بازی. ما نه مانند آن و آن را با طراوت و زیبا را ببینید.’�

نیکولا Jokic به ثمر رساند 32 امتیاز 12-برای-15 تیر اندازی و جمال موری تا به حال 21 امتیاز برای قطعات. آنها وارد شب دوم-بهترین رکورد در کنفرانس غرب.

                                                                                                                                                                                                                       

اکلاهما سیتی به ثمر رساند 25 امتیاز در دنور 19 گردش.

‘œWe نمی مراقبت از توپ’� دنور مربی مایکل مالون گفت. ‘œThat مسئله ی بزرگی بود که اتفاق افتاد تمام شب طولانی است. ما نمی ارزش توپ برای 48 ساعت.’�

پل banked در یک شات و خراب با 2.7 ثانیه به سمت چپ در نیمه اول به آن کراوات اما از دست رفته پرتاب آزاد و نمره باقی مانده 48-همه در حاصل کار دو تیم.

تندر را باز کرد نیمه دوم در یک 9-1 اجرا شده است که قطعات به تماس با یک فاصله. دنور پاسخ داد و 10-0 اجرا برش اوکلاهما شهر منجر به 60-59.

سرقت و غوطه دادن توسط شهر اوکلاهما را Luguentz Dort فرستاده طبقه پاکسازی خدمه تکاپوی داد و رعد و برق یک 66-61 منجر شود.

‘œI نمی توانم بگویم به اندازه کافی در مورد دریاچه ارومیه,’� پل گفت. “او باعث می شود همه نقش که هیچ کس دیگری را. که سرقت او کردم – من فقط در مورد آن فکر. و غوطه دادن.’�

                                                                                                                                                                                                                       

پل خراب شد در یک ساخته شده 3-اشاره گر و رایگان در پرتاب قرار داده و شهر اوکلاهما تا 72-65. رعد و برق در زمان 78-77 لبه به سه ماهه چهارم.

شهر اوکلاهما به عنوان آن را انجام داده است به طوری که اغلب در این فصل بیش از زمان در دوره نهایی. غوطه دادن توسط Nerlens نوئل در یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن از شرودر قرار داده و تندر تا 95-85. غوطه دادن توسط آدامز به شهر اوکلاهما یک 109-97 لبه با کمتر از دو دقیقه باقی مانده.

آدامز به ثمر رساند و 10 امتیاز در سه ماهه چهارم یکی از هشت تندر بازیکنان به نمره در این دوره است.

‘œIf شما آن را کردم رفتن ما در حال رفتن به آن را دریافت و به آنها” گفت: Paul. ‘œAnd ما فقط آنچه را باز کنید.’�

نکته-INS

قطعات: از دست رفته در تمام هفت نفر از آنها 3-نقطه تلاش در سه ماهه اول ساخته شده و فقط 6 از 27 به طور کلی. … ساخته شده 31 از 50 عکس داخل 3-نقطه خط و 21 23 پرتاب آزاد.

تندر: Dort ساخته شده برای اولین بار 3-اشاره گر هر دو تیم بیش از هشت دقیقه به بازی. … سابق دانشگاه اوکلاهما تنگ پایان بلیک بل از قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs با حضور در این بازی است. … F Danilo Gallinari نامیده می شد برای آشکار 1 در سه ماهه دوم.

کردنی

پل در ارتکاب هفت شهر اوکلاهما 12 گردش: ‘œHow بسیاری از ما داشته باشد ؟ من احتمالا تا به حال هفت یا هشت. من تا به حال بیش از نیمی از آنها. من رو به بهتر است.’�

گرانت دریافت

سابق تندر بازیکن Jerami کمک مالی دریافت خوب تشویق می کردند از جمعیت زمانی که او بررسی می شود به بازی در سه ماهه اول. شهر اوکلاهما معامله رو به جلو به دنور در تابستان گذشته.

‘œI فکر کردم عالی بود’� اعطای گفت. ‘œI عشق طرفداران در اینجا. یک دسته از خاطرات بزرگ در اینجا. من فکر می کنم آن را قطعا خوب است.’�

آمار خطوط

رعد و برق تا به حال بهترین رکورد در کنفرانس غرب پس Dec. 18. این 21-8 ثبت می آید به یک .724 درصد برنده شدن.

بعدی

قطعات: میزبان مینه سوتا در روز یکشنبه.

تندر: میزبان سن آنتونیو در روز یکشنبه.

___

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

___

دنبال صخره فشار در توییتر @CliffBruntAP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im