برادران کریس و غنی رابینسون که تاسیس فورشیرد من بیش از سه دهه پیش بودند در Ophelia الکتریکی جعبه صابون در روز دوشنبه شب به عنوان بخشی از برادران خود را از پر تور صوتی. این گردش شامل نه شهرستانها پیش از سی امین سالگرد فورشیرد من تور جشن گروه در اولین Shake Your Money Maker, که بازدید صخره های سرخ در این تابستان.

در اوایل ساعت-و-یک-نیمه-طولانی مجموعه, کریس رابینسون گفت: جالبترین بخش این سفر بود که با داشتن ساعت های طولانی در اتوبوس زمانی که آنها می تواند دوباره فورشیرد من’ rock-and-roll کارنامه. “که یک کلمه فانتزی برای همه گه ما نوشته شده است در مورد افراد جوان در مورد آن نمی دانم,” او گفت:.

با شنیدن این آهنگ ها اساسا چگونه آنها تصور در صمیمی محدوده Ophelia احساس مانند حلق آویز کردن با برادران در یک زیرزمین است. از طریق بسیاری از نشان می دهد جمعیت حدود 400 بود نسبتا محترمانه به رابینسون برادران نگه داشتن پچ پچ به حداقل برساند در حالی که آنها فرار را از طریق ده آهنگ از فورشیرد من’ سه آلبوم: 1990 Shake Your Money Maker, 1992 به جنوب هماهنگی و موسیقی همراه و 1994 را Amorica.

اما در حدود سه چهارم از طریق این مجموعه فقط به عنوان غنی رابینسون اخراج کردن “دو بار به عنوان سخت” در گیتار آکوستیک, کریس ایستاد و گفت: “هی شما لعنتی خسته شدم چرا که من می توانم شنیدن بسیاری از صحبت کردن است. من که جدی است. شما هم می توانید صحبت کنید از طریق تمام لعنتی چیزی و یا شما می توانید بیرون بروید و لعنتی صحبت کنید. آن را به من و غنی است. آن دو نفر از ما. پس اگر من می شنوید شما را از بیش از وجود دارد, هر کس می تواند شما را بشنود و بی ادبانه است. و آن را یک لعنتی, نشان می دهد, بنابراین اگر شما می توانید شاید آن را دریافت کنید با هم برای یکی دیگر از دختران 25 دقیقه یا هر چیز دیگری. چگونه است که ؟ در حال حاضر شما عصبانی من و مرا قطع برادر من برای تماشا به خاطر.”

این تنها باری بود که در طول نشان می دهد که در آن کریس خود را نشان داد سوزش — اما احساسات خود را درک است. اگر شما این شانس را به دیدن دو برادر است که تا به حال سهم خود را از اختلافات بیش از سه دهه گذشته در حال پخش صوتی نسخه از آهنگ ها — که برخی از آنها شده اند بافته شده به تاریخ راک اند رول — شما باید آرام باشد. این یک جامد شرط می بندم که یک تور صوتی مانند این تنها با دو برادر احتمالا نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد پس از خیس خوردن آن را.

کریس صدای صدا شگفت انگیز در طول شب به خصوص در “او به فرشتگان” و غنی را در نواختن گیتار بود, بیان, به ویژه هنگامی که او حفر شده در طول یک انفرادی در “عاقلانه زمان است.” این احساس مانند یک VH1 قصه قسمت به عنوان کریس صحبت در مورد چگونه “نفرین الماس” بود که چگونه زمانی که او برای اولین بار نقل مکان کرد و به هالیوود هیلز او واقعا با وسواس داستان امید, الماس, بزرگترین الماس در جهان است و چه چیز نیست که براق همیشه زیبا.

“بسیاری از آهنگ ها در مورد رویاهای گفت:” کریس. نه “آه ژوزفین. “این آهنگ در مورد زمانی که خواب است.” و “Horsehead” او توضیح داده بود در مورد “چگونه به طور معمول یک فرد می نویسد: آهنگ مورد به طور معمول انجام نمی دهد مواد مخدر در حالی که او انجام تن مواد مخدر.” “درمان” بود و در مورد زیر سعادت خود را بدون توجه به آنچه در آن است و “خار در من غرور” متولد شد از خواب.

در مورد نیمه راه از طریق مجموعه ای از کریس گفت: بخش مورد علاقه خود را نشان می دهد شده بود گفتن داستان در مورد ادی Harsch بود که فورشیرد من’ کیبورد از سال 1991 از طریق 2006. Harsch درگذشت در سال 2016 همان سال او به عضویت غنی را زاغی سلام گروه است. کریس گفت: Harsch بود “لعنتی شگفت انگیز و واقعا در خارج وجود دارد و شخص” و سپس به یاد می آورد زمانی که فورشیرد من بودند در تمپا در تور با Grateful Dead در سال 1995.

“و هنگامی که من معنی مرده سپاسگزار” کریس گفت:” من معنی جری گارسیا زمانی که او رومینگ زمین و گه. در زمان کتاب مقدس — عهد عتیق.”

آنها حلق آویز کردن و گوش دادن به R&B سوابق در خانه دونالد “اردک” دان افسانه ای نوازنده بیس که با بازی در یک تن از Stax ضبط شده از جمله اوتیس ردینگ را “سخت به رسیدگی” که فورشیرد من تحت پوشش در Shake Your Money Maker.

“به نحوی در روز قبل از تلفن های همراه و گه ما تماس که Allman Brothers بودند در استودیو سمت راست خیابان” کریس گفت. “آنها مانند” آمده است. آن را در حال حاضر دیر. ما شروع به پریدن کرد و در ون و ما رفت و بیش وجود دارد. مثل این بود آه سرد وجود دارد گرگ و وارن و آلن و هر کس وجود دارد. و همه را متراکم و بالا گرفتن و ما در حال متراکم و تن و همه را به انجام آنچه آنها انجام می دهند که همه چیز است.”

کریس گفت: این استودیو شروع به پر کردن با سیگار و دود علف های هرز که ناگهان چراغ رفت و زنگ رفت. افراد مشغول به کار در استودیو در حال اجرا در اطراف و گرگ Allman پرسید: چه خبر است ؟

“و دیدن و مانند آن, گاییدن, پلیس, پنهان کردن اسلحه” کریس همچنان ادامه دارد. “یکی دیگر از صبح در حال اجرا در سازمان آتش نشانی را در اینجا. این پلیس است. پلیس خارج است. این چینی آتش مته. هر کس در حال اجرا در اطراف و گه. من ایستاده و با اد و در نهایت گرگ می شود و او می رود ‘Goddammit آنچه در آن است ؟ آن است که پلیس یا آتش نشانی?’

“و اد Harsch است فقط کشیدن یک لوله مشترک و او می رود” من نمی دانم مرد انجام آنها نردبان و یا انجام آنها اسلحه؟'” کریس به یاد می آورد. “راه fucked-تا چیز بود و آن چیزی بود. ما فقط تنظیم لعنتی زنگ خاموش است. گرگ Allman ترسیده بود به مرگ. که داستان ما می توانیم بگویم در مورد اد و او شلوار و گه.”

Brothers of a Feather setlist.گسترش

برادران پر ست لیست خود را.

Zoe جزایر

در حالی که کریس انجام بسیاری از صحبت کردن در بین آهنگ ها در نزدیکی پایان از مجموعه او پرسید: اگر غنی می خواست به هر چیزی می گویند.

“من نیازی به بحث” غنی گفت. “کریس بزرگ در آن است.”

“من تا به حال در آن بزرگ است زیرا شما هرگز لعنتی می گویند هر چیزی” کریس گفت.

“او دو” غنی گفت.

“این یک استدلال برای ساخته شده است که من صحبت شانزده مردم” کریس گفت. “حداقل یک بیکر ده.”

آن را خوب است برای دیدن این بچه ها با هم در مرحله دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im