رهبر کلیسا را اسراف $6.5 m Sydney آپارتمان

آن را بعید است خانه ای برای یک مرد خدا که گرفته می شود نذر و فقر ایشان اسقف اعظم Makarios از استرالیا.

اما یک لوکس سیدنی آپارتمان با نمایش خیره کننده از پل بندرگاه سیدنی, اپرا خانه سرایدار و یک استخر گرم سرپوشیده است که در محل اقامت جدید از رهبر کلیسای ارتدکس یونانی از استرالیا.

برای خرید باقی ماند کفن در رمز و راز با وجود زمزمه در یونانی ارتدوکس جامعه با فروشندگان در اصل کاهش را نشان می دهد قیمت فروش.

اما هزینه های واقعی را برانگیخته یک ردیف نامقدس درون تنگ گره یونانی ارتدکس ها و آیات جدید در نقش یک سناتور لیبرال در تامین امنیت استرالیا برای اقامت اسقف اعظم Makarios که تبدیل شده بود تا برای شغل جدید خود را با ویزای توریستی.

ادعا می کند که در اواخر اسقف اعظم تایید خرید ملک شده است به شدت تکذیب کرد توسط برادرزاده اسقف اعظم Stylianos وکیل Nikolaos Kalliouras در روزنامه یونانی Neos Kosmos.

“این می رود بدون گفت که اسقف اعظم Stylianos قضاوت از خود شخصی در مسیر زندگی هرگز استفاده از یک آپارتمان است که شبیه به یک خریداری شده توسط تثبیت اعتماد مقدس قلمرو مذهبی اسقف اعظم از استرالیا نه ماه پس از مرگ او به عنوان شخصی خود اقامت لوکس است که او حتی نمی توانست تصور کنید,” او گفت:.

How the apartment looks on the inside.
media_cameraچگونه آپارتمان به نظر می رسد در داخل.
Archbishop Makarios is the leader of the Greek Orthodox Church of Australia.
media_cameraاسقف اعظم Makarios رهبر کلیسای ارتدکس یونانی از استرالیا.

“تصمیم گیری برای خرید از اختلاف آپارتمان لوکس و گفت: به گرفته شده در مارس 2019 یعنی در زمانی که …اسقف اعظم Stylianos شد شمارش آخرین روز از زندگی خود را; با این حال آن نگران دیگر ارزان تر و کوچکتر و غیر لوکس آپارتمان.”

ملک سوابق تایید 3 اتاق خوابه آپارتمان برای خریداری $6.5 میلیون یونانی ارتدوکس قلمرو مذهبی اسقف اعظم از استرالیا تثبیت اعتماد در مدت کوتاهی قبل از کریسمس.

این تمبر به تنهایی هزینه نزدیک به 400.000 دلار هزینه واقعی آپارتمان در برخی از ایالت های استرالیا.

اقشار هزینه برای آپارتمان که ویژگی های یک دربان یک چشم آبیاری $5600 یک چهارم و یا بیش از $20,000-یک-سال.

کلیسای ارتدکس یونانی از استرالیا خریداری شده آپارتمان برای اعظم جدید در تاریخ 20 دسامبر 2019 پس از سلف خود صرف سال زندگی زاهدانه زندگی در یک اتاق کوچک در کلیسا Redfern ستاد.

طراحی شده توسط معمار مشهور Ercole Palazzetti اسقف اعظم آپارتمان بیرون می کشد و کل طبقه “غرق در نور طبیعی خورشید” با توجه به عامل املاک و مستغلات است که فروش املاک و گرفتن “دو جنبه نفس و نمادین نمایش Sydney Opera House, بندر, پل, Barangaroo دارلینگ هاربر و افق شهرستان.”

این برنامه شامل یک آشپزخانه لذیذ با گرانیت benchtops و گاگناو لوازم اسراف کارشناسی ارشد مجموعه گسترده ساخته شده است در کمد و حمام لوکس آن نیز شامل دو بیشتر دو اتاق خواب مجزا سنگ مرمر حمام, اتاق رختشویي, یک استخر گرم سرپوشیده و به طور کامل مجهز به سالن ورزشی و پارکینگ برای دو ماشین

افتخاری دبیر & متولی از یونانی ارتدوکس قلمرو مذهبی اسقف اعظم از استرالیا تثبیت اعتماد نیکلاس G Pappas هستم, گفت اخبار.com.au که آپارتمان خریداری شده توسط اعتماد به عنوان یک اقامتگاه رسمی برای ارتدکس یونانی اسقف اعظم استرالیا.

The strate on the apartment is more than $20,000 a year. Picture: Google
media_cameraاین استراتژی در آپارتمان بیش از 20 ، 000 دلار در سال است. عکس: گوگل

جنوب سیدنی Rabbitohs رئیس گفت: اعتماد دریافت نکرده اند هر گونه شکایت رسمی در مورد کسب آن است.

“اعتماد نمی اسقف اعظم, حفظ مالکیت از اموال به عنوان آن را با دیگر املاک و مستغلات و دارایی های کلیسا. اسقف اعظم خود را ندارد هر گونه املاک و مستغلات و یا دارایی های دیگر,” او گفت:.

“اعتماد نخواهد بود و هر گونه نظر بیشتر در مورد این موضوع است.”

اعتماد یک موسسه خیریه است که تضمین یونانی Greek Orthodox Church امنیت GST امتیازات حاشیه سود تخفیف مالیاتی و معافیت مالیات بر درآمد.

اسقف اعظم Makarios, پستانداران از یونانی ارتدوکس قلمرو مذهبی اسقف اعظم از استرالیا وارد این کشور در سال گذشته پس از مرگ مرحوم اسقف اعظم Stylianos Harkianakis در یک ویزای توریستی.

این یک شانس ملاقات با سناتور لیبرال اندرو برگ که او را دیدم اعتصاب دوستی با سابق حزب لیبرال مدیر و همجنسگرایان و مبارز.

در اسقف اعظم Makarios’ درخواست سناتور براگ سپس نوشت: یک عضو ارشد کابینه وزیر در Morrison دولت به دنبال کمک به حل و فصل ویزای خود را درام.

کسانی که مداخلات موفق شد با ارتدوکس یونانی رهبر تامین امنیت دائم استرالیا اقامت.

برای مشکلات خود سناتور اندرو براگ بود شگفت زده به کشف او غیر یونانی و غیر ارتدوکس فرد به دریافت بالاترین افتخار است که کلیسای ارتدکس یونانی در استرالیا می تواند ببخشد.

Senator Andrew Bragg when he was proclaimed a Grand Commander by Archbishop Makarios.
media_cameraسناتور اندرو برگ زمانی که او اعلام کرد یک فرمانده بزرگ توسط اسقف اعظم Makarios.
Senator Bragg became the first non-Greek and non-Orthodox person to receive the highest honour that the Greek Orthodox Church in Australia can bestow.
media_cameraسناتور برگ اول شد غیر یونانی و غیر ارتدوکس فرد به دریافت بالاترین افتخار است که کلیسای ارتدکس یونانی در استرالیا می تواند ببخشد.

سناتور برگ اعلام شد یک فرمانده بزرگ توسط اسقف اعظم Makarios و یک عضو از سفارش از مسیح محبت دریافت 24 عیار مدال طلا در یک سرویس خاص در کلیسای بشارت در Redfern در سیدنی در روز 20 ژانویه.

این مدال از جمله منظور از مسیح محبت جایزه به طور کامل اعلام شده توسط سناتور براگ به مجلس.

در طول مراسم اهدای جایزه اسقف اعظم Makarios ستایش سناتور براگ برای پیدا کردن “راه حل است.”

“از اولین لحظه که من با شما آشنا شدم احساس کردم که شما یک فرد که به راحتی برنده قلب از مردم,” او گفت:.

“شما باید توانایی یا نه باید بگم که هدیه ای برای ایجاد یک دنیای درونی برای مردم است. شما نه تنها گوش دادن به مشکلات مردم است اما شما نیز به نور شما سعی می کنید به آنها شادی, هدف شما برای پیدا کردن راه حل های شما تلاش برای انجام هر آنچه که بهترین است برای فرد.”

اما این جایزه برای ازدواج هم جنس خشم برخی از مؤمن یونانی کشیش ارتدوکس با پدر پیتر Heers شکایت: “چگونه می توانید یک اسقف ارتدوکس جایزه یکی از برجسته ترین رهبران جنبش به رسمیت شناختن همجنسگرایان ‘ازدواج’ با ‘منظور از مسیح محبت’?

آیا می دانید بیشتر در مورد این داستان ؟ تماس با ما [email protected]

در اصل منتشر شده به عنوان رهبر کلیسا را اسراف $6.5 m Sydney آپارتمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de