Cirque Du Soleil مدیر فنی با استفاده از ریاضی ‘هر روز به چند مرحله اعمال

به پرتاب. نخ ریسی. چرخاندن. فرود. این همه در یک روز کاری برای هنرمندان و خدمه Cirque Du Soleil.

“این یک کسب و کار خطرناک.” می گوید: اندرو Barrus فنی مدیر سیرک را “ولتا” نشان می دهد که فقط تکمیل هفت هفته اجرا در ورزشگاه طفره زن.

Barrus می گوید او با استفاده از مقدار زیادی از ریاضی و تکنولوژی و مهندسی در کار خود را.

“من نظارت بر تمام ویژگی های عناصر که به ما نشان می دهد. این شامل تجهیزات و اتوماسیون نجاری و تمام صدا ها و همه و همه در روشنایی نشان می دهد,” او گفت: CBS2 را کهربا لی.

حتی با اجرای هشت هفته وجود دارد تمرینات روزانه.

“که همه باید انجام شود دقیقا حق,” او گفت:. “ما مقدار زیادی از پرواز در این نمایش است. این خاص نشان می دهد بسیاری از اتوماسیون.”

وجود دارد هیچ جایی برای خطا به خصوص برای یک عمل به نام فرشته نگهبان در شهرستان. مجری و قرمز کابل است که باعث افزایش و کاهش یک فانوس باید به نقطه در.

در آغاز سیرک مورد استفاده مردم به نام riggers به بالا بردن و پایین کابل. اما این روزها “ما متوجه است که آن را بیشتر برای ما مهم است به طور دقیق در هر زمان تنها با قوام پس از اتوماسیون به بازی آمد,” Barrus می گوید.

“این جایی است که همه سنگین و فن آوری است که در زیر حقه” او می گوید. “این بخشی از حق در اینجا [اشاره به یک بانک از صفحه نمایش کامپیوتر] واقعا مغز کل عملیات.”

کامپیوتر کنترل نه تنها چراغ های موسیقی و تصویری — بلکه درام به نام آسانسور که بالا بردن و پایین تمام کسانی که انتقادی کابل.

هنگامی که دو آگهی نیاز به پاسخگویی در هوا “یک وینچ که در سمت تحت حقه وجود دارد یکی دیگر از وینچ که در طرف دیگر. آنها دقیقا در همان محل در هر شهرستان است که ما به” او می گوید. “و سپس حرکت آنها در پشت سر هم با هر یک از دیگر.”

اتوماسیون نیز در محل کار, چرخش رمپ BMX دوچرخه سواران برای رسیدن به نزدیک به غیر ممکن است. زاویه و محل به سمت راست بر روی علامت.

“بسیاری وجود دارد, بسیاری از سواران در همان زمان. آنها در حال انجام کلاهبرداری است که مجنون و آنها فرود کسانی که کلاهبرداری است.”

در طول چادر بیش از 150 نفر کار بالا و پایین برای هر عمل در رفتن بدون دردسر.

اگر چه همه بخار رشته — علوم و تکنولوژی, مهندسی, هنر و ریاضیات — آمدن به بازی سه که ایستادگی کردن برای Barrus هستند, ریاضی, تکنولوژی و مهندسی.

“همه چیز را که ما انجام می دهیم این است که به شدت مهندسی شده,” او توضیح داد.

Barrus گفت: او می دانست که در اوایل او می خواست یک حرفه ای در سرگرمی. به مطمئن شوید که او می خواهم که کار او مورد مطالعه تئاتر اتوماسیون.

“چیزهای که من در کار من تماشایی است.”

برای هر کسی که با رویاهای دور در حال اجرا با Circque نشان می دهد Barrus می گوید وجود دارد دو راه: استاد عضلات و یا کارشناسی ارشد ریاضی.

“من اینجا هستم تا به شما بگویم من با استفاده از [ریاضی] هر روز” او تاکید کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>