شهرستان دفتر دادستان به بررسی فروش اینترنتی غیر قانونی از آتش بازی

لس آنجلس (CBSLA) — دادستان شهرستان مایک Feuer روز پنجشنبه گفت که دفتر او در حال کار برای پیدا کردن هر گونه خرید و فروش غیر قانونی آتش بازی در L. A. منطقه است.

“اگر شما و یا خانواده شما احساس تحت محاصره غیر قانونی آتش بازی در حال حاضر شما نه تنها” Feuer گفت. “به نظر می رسد مانند آنها در حال انفجار در هر محله از شهر ما. من آنها را بشنود هر شب. هیچ کس نمی داند که چرا این سال و همه سال این پدیده اتفاق می افتد نه تنها در سراسر شهر لس آنجلس اما در سراسر کشور.”

دفتر او تمیز کاری اینترنت برای هر فروش به آتش بازی های غیر قانونی به فروش و یا خرید در L. A., او گفت:. استفاده و یا فروش آنها می تواند در نتیجه استناد از پلیس لس آنجلس و یا اتهام بزه حمل جریمه تا 1000 $و به شش ماه زندان محکوم کرد.

Feuer همچنین خاطر نشان کرد Angelenos که آتش بازی می تواند اثرات منفی بر حیوانات خانگی جانبازان نظامی و دیگر جمعیت های آسیب پذیر.

“هر سال هزاران نفر و هزاران نفر از مردم در بیمارستان بستری هستند و به دلیل آتش بازی غیرقانونی و آنها در حال از دست دادن انگشتان و بازوها و پاها و چشم خود” دادستان شهرستان گفت. “بنابراین آن را بسیار جدی مسئله بهداشت عمومی و البته در این سال coronavirus ایجاد همه نوع از مسائل جدید به دلیل اضطراری اتاق شلوغ با افراد مبتلا به COVID-19 و بیماری های دیگر.”

او گفت دفتر او ارسال خواهد شد بس-و-دست برداشتن از سفارشات به هر کسی فروش آتش بازی L. A.

“جانبازان مبتلا به استرس پس از سانحه (اختلال) بسیار منفی تحت تاثیر تصادفی تنظیم کردن از آتش بازی” Feuer گفت. “در سال های گذشته افراد مبتلا به PTSD می تواند پیش بینی چهارم جولای آنها می تواند برای آن آماده است.”

کودکان با نیازهای ویژه نیز می تواند تحت تاثیر انفجار تصادفی, او گفت:.

آنت Ramirez, Los Angeles, حیوانات, خدمات,’ زمینه مدیر عملیات گفت: آتش بازی می توانید ترساندن سگ به نقطه جایی که آنها فرار خود را در خانه و یا حیاط.

“حتی اگر حیوان خانگی خود را به نظر نمی رسد مانند آن را ناراحت آتش بازی, آنها هنوز هم می تواند صدمه” رامیرز گفت:, و اضافه کرد که خوردن آتش بازی می تواند کشنده باشد به آنها.

“اگر حیوان خانگی خود را به خارج از منزل, لطفا سعی کنید به نگه داشتن دروازه خود را بسته و چک کنید تا مطمئن شوید که آنها در دستور کار مناسب,” او گفت:.

او همچنین خاطر نشان کرد هر کس به مطمئن شوید که برای به روز رسانی خود را حیوان خانگی ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر آتش بازی به احتمال زیاد به مجموعه ای خاموش به عنوان روز استقلال اتمام برسد.

به گزارش غیرقانونی آتش بازی مردم می توانند به complaint.lacity.org/complaints/fireworks و یا تماس با پلیس لس آنجلس در 1-877-275-5273.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de