شورای شهر تغییر قوانین اجازه می دهد تا جلسه اضطراری لغو

در مواجهه با گسترش روز افزون coronavirus دنور شورای شهرستان خواهد شد در نظر گرفتن قوانین جدید است که اجازه می دهد این شورا رئیس جمهور برای لغو کامل بدن نشست اضطراری.

“این یک چیز کوچک اما ما فقط در تلاش برای فکر می کنم از طریق تمام انواع حالات ممکن است” توضیح می دهد که Jolon کلارک, Denver, رئیس شورای شهر, که می افزاید که شورای قوانین هرگز فکر این نوع بیماری شیوع سناریو.

در حالی که به ظاهر جزئی از حرکت اجازه می دهد تا این شورا رئیس جمهور برای لغو جلسات در پیشبرد نشان می دهد که سطح بالایی از نگرانی در میان دنور مقامات منتخب در مورد وضعیت فعلی. “بر خلاف دیگر قانونی شاخه های دولت ما با در طول سال. ما لازم نیست که یک زنگ تفریح. از آنجا که سیستم ما ساخته شده است, بیشتر در اطراف ما در حال یک قطعه مهم از دولت ادامه فعالیت می گوید:” کلارک.

برای مثال در حالی که شهر قرارداد منتقل می کند بدون تصویب شورای حدود یک ماه و نیم پس از قرارداد لایحه ثبت شده است. احکام از سوی دیگر نمی تواند عبور بدون تصویب شورا و پس از لغو متعدد جلسات هفتگی می تواند به طور قابل توجهی به تاخیر دولتی عملیات.

در حال حاضر رئیس شورای اتحاد قدرت به انصراف از شورای جلسات کمیته که کلارک در حال حاضر انجام می شود برای این هفته و همچنین لغو نظر عمومی جلسه قبل از کامل روز شنبه در جلسه یکی دیگر از اقدامات انجام شده توسط کلارک. علاوه بر این شورای تعویق انداختن دو جلسات عمومی برای امروز برنامه ریزی شده.

اما در حال حاضر تنها راه برای دنور شورای شهر به لغو آن به طور منظم دوشنبه جلسه برای رای دادن بر روی آن. این اتفاق گاهی اوقات در دهه گذشته زمانی که اعضای شورا رسمیت شناخته شده است که کمتر از هفت تکرار خواهد بود در حال حاضر تعداد لازم برای ایجاد حد نصاب.

تغییر حکومت در این شورا در نظر دارد امشب اجازه می دهد که رئیس شورای به لغو دوشنبه جلسات در پیشبرد در مورد اکثریت اعضای شورای قرارداد coronavirus یا باید به خود شده است. به این ترتیب شورای دبیر و اعضای بیمار قرنطینه یا نمی خواهد که به در آمده به سادگی اذعان کرد که نه به اندازه کافی به اعضای در حال حاضر و پس از آن موکول کردن.

اعضای یک رای نهایی در این طرح در هفته آینده.

همانطور که در حال حاضر کلرادو است 131 تایید coronavirus یا COVID-19 موارد 24 از آنها در دنور.

اما حتی اگر شورا را در نظر قرار دادن یک ارائه در محل است که اجازه می دهد کلارک به لغو جلسات این شورا رئیس جمهور هنوز هم انتظار جمعه جلسات ادامه داشته باشد.

“ما در حال رفتن به آن را هفته به هفته و روز به روز” کلارک می گوید.

و جلسات قطعا باید اتفاق می افتد در فرد به جای تقریبا.

“در حال حاضر قوانین ما اجازه نمی دهد اعضای شورا برای شرکت در جلسات بدون اینکه در حال حاضر می گوید:” استیسی Simonet و ارتباطات و مدیر برای دنور شورای شهر.

دیگر شوراهای شهر در کلرادو در حال اتخاذ قوانین اضطراری اجازه می دهد که جلسات مجازی که حقوقی تحت قوانین ایالتی با توجه به کلرادو آزادی اطلاعات و ائتلاف است. اما در حال حاضر دنور است فقط قصد معرفی یک پیشنهاد به اجازه می دهد لغو نشست در پیشبرد.

“ما احتمالا نمی خواهد آمد تا با یک راه حل در زمان خاص این بحران” Simonet می گوید از جلسات مجازی. “من فکر می کنم که آنها ممکن است آمده تا با برخی از مقررات که ممکن است اجازه می دهد تا اعضای شورا به تماس حتی ما یک اسکلت حد نصاب.”

در حالی که شورای برخورد با این بی سابقه ای در مسائل کامل دوشنبه دنور شورای شهر جلسات باز باقی خواهد ماند ،

“بخشی از ما باز جلسات قوانین است که ما نمی توانیم محدود کردن مردم از آمدن به این اتاق می گوید:” کلارک. او توصیه می کند که افرادی که نمی برخی از دلیل خاص برای حضور در جلسه دادرسی را تماشا کنید در تلویزیون و یا آنلاین.

دنور در حال حاضر تحت یک وضعیت اضطراری منظور از شهردار مایکل, Hancock, که همچنین محدود حوادث به بیش از پنجاه نفر و همچنین دستور کافه ها و رستوران ها به تعطیل نشسته و خدمات از طریق آوریل 11.آنها هنوز هم مجاز به ارائه درایو-از طریق تحویل و خدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im