عضو شورای شهر می خواهد لس آنجلس به استناد مردم با پوشیدن ماسک در

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس عضو شورای شهر خواستار این شهرستان به صدور جریمه برای افرادی که حاضر به پوشیدن پوشش صورت در عمومی.

عضو شورای Paul Koretz معرفی یک حرکت روز چهارشنبه که در نتیجه 100 دلار جریمه در اولین نقض $250 برای دومین و 500 دلار برای سوم و پس از آن نقض شده است.

“من خوشحالم که شهردار افزوده است نیاز به امن تر L. A. اما از آن زمان گذشته به واقع اجرا ماسک-پوشیدن اگر مردم نمی خواهند محافظت از خود و خانواده و همسایگان خود به ویژه آسیب پذیرترین” Koretz گفت.

لس آنجلس وزارت بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 4,825 به تازگی تایید موارد از رمان coronavirus و بالا روزانه 91 به تازگی گزارش شده مرگ و میر آوردن countywide مجموع به 183,383 موارد و 4,516 مرگ و میر.

مربوط به: شهرستان لا Coronavirus مرگ و میر پیشی 4,500 به عنوان مورد تعداد رشد 4,800

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری خواستار امریکا به پوشیدن پوشش بیش از خود بینی و دهان برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus با استناد به تحقیقات نشان می دهد که اثربخشی آن است.

“اگر ما می خواهیم به موفقیت بازگشایی کسب و کار ما و بازگشت به زندگی عادی آن را هرگز اتفاق می افتد بدون واکسن (که می تواند ماه ها یا سال ها از در حال حاضر) و یا جهانی با پوشیدن ماسک” Koretz گفت.

عضو شورای گیاه Wesson همچنین معرفی یک حرکت اجازه می دهد تا کسب و کار در سراسر شهرستان از L. A. به نیاز مشتریان خود را به پوشیدن ماسک در داخل.

کالیفرنیا در حال حاضر آگهی کشور در coronavirus موارد با 475,000 ساکنان که آزمایش مثبت و 8,700 فوت کرده اند.

معلوم نیست دقیقا زمانی که حرکات شنیده خواهد شد.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر