اکو پارک (CBSLA) – شهرستان خدمه انجام شد یکی دیگر از پاکسازی پنج شنبه در اکو پارک دریاچه مشابهی تلاش در ماه گذشته که موجب اعتراض از کمپ های بی خانمان که متهم به مقامات انجام یک رفت و برگشت.

لس آنجلس مسئولان شهرستان صحبت با بی خانمان در کمپ پاکسازی تلاش در اکو پارک دریاچه در فوریه. 12, سال 2020 است. (CBS2)

L. A. عضو شورای شهر میچ O’Farrell گفت: پاکسازی توسط لس آنجلس گروه تفریح و پارک خدمه بود به طور منظم تعمیر و نگهداری بعد بود که قبلا برنامه ریزی شده با اعلامیه های قرار داده شده در سراسر پارک.

تمام اعضای کمپ مورد نیاز خواهد بود برای حرکت وسایل شخصی خود را خارج از منطقه در حالی که نگهداری آن در حال انجام O’Farrell گفت: در انتشار اخبار.

همراه با پاکسازی خدمه L. A. بی خانمان سازمان خدمات کارکنان خواهد بود در دست به ارائه کمک رسانی به اعضای کمپ. لا بهداشت و محیط زیست کارگران نیز وجود دارد به “اطمینان از امن عبور در پیاده رو در محله های اطراف پارک” O’Farrell نوشت.

در Jan. 24 یک برنامه ریزی پاکسازی تبدیل به یک رویارویی بین پارک رنجرز و اعضای کمپ که معتقد بودند این شهرستان شد و تلاش برای حذف آنها را از منطقه خارج شود.

برگزاری علائم و گفت: مسکن یک حق انسانی” چندین نفر زانو به پایین در مقابل پارک رنجرز شعار “خدمات نمی نوردد! خدمات نمی نوردد!”

هیچ دستگیری ساخته شد.

“تمام پارک های شهر نگهداری می شود باید تمیز و امن و قابل دسترس برای مردم در تمام سنین و سطح درآمد” گفت: Councilmember O’Farrell گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه. “افرادی که در حال تجربه بی خانمانی در اکو پارک دریاچه را ادامه خواهد داد به ارائه خدمات در حالی که ما در تامین امنیت موقت داخل پناهگاه و در نهایت مسکن دائمی.”

پیدا کردن یک راه حل برای L. A. بی خانمان بحران به خود گرفته فوریت جدید به بیش از هزاران Angelenos مجبور می شوند بر روی خیابان ها به دلیل در بخشی به کمبود مسکن و خونتان اجاره. در سال 2019 تعداد افراد بی خانمان در شهرستان بود فقط تحت 59,000 12 درصد افزایش از سال قبل.

ماه گذشته L. A. شهرستان هیئت ناظران تایید نصب و راه اندازی 30 تریلر در جنوب L. A. ارائه مسکن موقت برای خانواده های بی خانمان.

در مارس 2018 شهردار اریک Garcetti معرفی “پل خانه” برنامه یک برنامه برای قرار دادن حدود دو دوجین موقت پناهگاه بی خانمان. پناهگاه طراحی شده به مردم یک محل امن برای ماندن تا زمانی که آنها می توانند پیدا کردن مسکن دائمی. هر برنامه ریزی شده است که در محل باقی می ماند برای یک دوره سه سال است. برای اولین بار در این سری باز در مرکز شهر L. A. هفتم چنین پناهگاه گاردنر خیابان زنان پل مسکن مرکز افتتاح شده در هالیوود است. آن درگیر re-purposing سابق هالیوود کتابخانه به یک سرپناه است که می تواند خانه تا 30 زنان در یک زمان.

در ماه سپتامبر لس آنجلس شهر, پارک کمیسیون به اتفاق آرا مورد تایید قرار دادن یک پل مسکن سرپناه در انتهای جنوبی پارک گریفیث در لس فلیز که همچنین خانه تا 100 نفر است.

در ضمن یک پیشنهاد در سال گذشته از L. A. عضو شورای شهر جو Buscaino را محدود جایی که بی خانمان می تواند در شب خواب. این امر محدود کردن مردم از خواب در 500 فوت از مدارس و پارک ها و مراکز مهد کودک بی خانمان, پناهگاه, مسیرهای دوچرخه سواری تونل یا پل در مسیرهای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im