شهرستان به اشتباه کاهش قدرت سازگار با کسب و کار در طول خاموش کردن اجرای تلاش در همسایه بدنسازی

چتسورث (CBSLA) — شهر لس آنجلس ترک خوردگی در کسب و کار است که نه مطابق با خاموش کردن سفارشات. پنج کسب و کار تا به حال قدرت خود را خاموش در این هفته پس از فقط یک همچنان به فعالیت در داخل خانه.

بحران تناسب اندام در چتسورث یکی از بدشانسی آنهایی که به توان نهفته در قدرت قطع وادار کردن کارکنان و داوطلبان برای انتقال تجهیزات خارج — امید است که نگه داشتن آنها را در انطباق با اغلب تغییر دستورالعمل توسط دولت است.

“ما یک خانواده متعلق به کسب و کار در تلاش برای آن را از طریق 2020 مانند بسیاری دیگر و تمام شد درخواست برای اطلاعات و همکاری گفت:” بیلی McClendon این ورزشگاه را صاحب حق رای دادن.

McClendon می گوید او می خواهم تلاش شده است برای دریافت دستورالعمل از شهرستان از فرماندار اعلام هفته گذشته به داخل سالن ، او نمی توانید آنها را تا روز چهارشنبه و در روز پنج شنبه شهر خاموش قدرت خود را.

بیشتر: LA County گزارش 44 کروناویروس جدید, مرگ و میر, 1,949 موارد

“آنها فقط مجبور کردن افراد در خارج از باشگاه… ‘شما باید بروید و شما باید بروید و کاهش قدرت” او گفت:.

بحران تناسب اندام نه تنها کسب و کار در تاریکی باقی مانده است. قدرت در Arlet کافه نیز خاموش و آنها در انطباق

“ما باید هزاران دلار از گوشت و تولید در اینجا” گفت: Leslie کی که صاحب کافه با همسر خود. “از آنجا که ما در یک رستوران با یک ورودی جداگانه بوده ایم قادر به باز بماند تمام وقت است.”

آنها باید 250 وعده های غذایی است که نیاز به آماده برای وانت در روز دوشنبه. آنها تا به حال به خرید ژنراتور بلافاصله برای حفظ مواد غذایی خود را از خراب.

“هنگامی که اریک Garcetti بیرون می آید و می گوید ما میخوایم این کار استراتژیک و ما نه میخوام با استفاده از یک چکش رویکرد….’ به نظر می رسد مانند یک چکش به من” کی گفت. “پس کسی که به پیروی از دستورات خود.”

چهار کسب و کار علاوه بر بحران تا به حال قدرت خود را قطع زیرا آنها همه در همان سوئیچ.

McClendon عمل 29 بحران مکان تناسب اندام در جنوب کالیفرنیا با سه در شهرستان L. A. او می گوید: او در تلاش است برای حرکت از نیمی از آنها در خارج از, اما انجام این کار نیاز به بیش از چند روز اطلاع. بسته شدن و بازگشایی نبود یک گزینه برای او است.

“من فکر می کنم هر کسی که اجرا می شود و در عمل یک کسب و کار می داند که از آن آسان است به انجام,” او گفت:. “شما نمی توانید فقط خاموش حسابداری و مدیریت و حسابداری و مدیریت به نوبه خود بازگشت.”

لس آنجلس اعلام کرد که رعایت و اجرای طرح های مربوط به جریمه و ممکن است به تعلیق مجوز شروع در پایان ماه اوت. McClendon گفت که او خواسته های شهرستان را همان به جای ساخت چیزهایی که سخت تر برای این پنج کسب و کار تنها در تلاش برای باز بماند.

“من می خواهم که با خوشحالی امضا بلیط. من می خواهم که خوشبختانه گرفته خوب و من می خواسته اند دقیقا همان چیزی است که من در حال حاضر. لطفا فقط به من اطلاعات و یک زمان معقول و خط,” او گفت:.

یک نماینده با شهردار Garcetti دفتر گفت KCAL9/CBS2 که خاموش کردن قدرت برای کسب و کار است که در انطباق بود و نه قصد و وعده قدرت ترمیم به کسانی که کسب و کار در پایان روز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de