شهر پاسادنا منتشر داش بدن کم فیلم هایی از مرگبار افسر درگیر تیراندازی

پاسادنا (CBSLA) — جدید بدن و dash cam فیلم منتشر شده از مرگبار افسر-درگیر تیراندازی در پاسادنا است که رخ داده است در ماه مه.

لوید Nelson, 45, کهنه کار و سابق L. A. شهرستان افسر پلیس است.

لوید Nelson, 45 کشته شد توسط ماموران بعد از پیشرو آنها را در یک حرکت آهسته پیگیری در مارس 8, که به پایان رسید در آلن خیابان و Corson خیابان در پاسادنا.

نلسون بود که یک جانباز و یک افسر سابق پلیس برای L. A. شهرستان است. در علاوه بر این به اسلحه مورد استفاده برای شلیک ماموران محققان می گویند آنها دو لود نیمه اتوماتیک اسلحه در داخل ماشین خود را.

پلیس گفت این تمام شده در 3:10 بعد از ظهر هنگامی که ماموران در تلاش برای جلوگیری از نلسون که به گفته آنها اقدام شد به طرز مشکوکی برای نقض ترافیک.

زمانی که نلسون حاضر به توقف ماموران به دنبال او برای حدود 20 دقیقه در منطقه در سطح خیابان.

“این سرعت پایین به طوری که در آن زمان من تا به حال هیچ ایده که در آن حتی یک پیگیری” دوک یک پاسادنا resident گفت. “من فقط دیده می شود همه این پلیس است. احتمالا 10 یا 15 ماشین پلیس.”

محققان گفت: ماموران فسخ پیگیری در یک نقطه بود و هلی کوپتر خود را دنبال کنید اما در نهایت آنها تصمیم به reinitiate آن است.

نلسون کشته شد در صحنه و یک افسر کشته شد در پا.

“ما شاهد وجود نگرانی های ایمنی راننده رفتن را از طریق تقاطع ها و بنابراین ما نگران بودند برای” پاسادنا رئیس پلیس جان پرز گفت. “پس در آن نقطه ما یک گودال مانور برای متوقف کردن راننده از رانندگی است.”

زمانی که ماشین در نهایت به توقف پلیس گفت: نلسون اخراج در افسران که پس از بازگشت به آتش کشیدند. نلسون کشته شد در صحنه و یک افسر کشته شد در پا.

“ما اسلحه های متعدد بهبود در صحنه است که به نظر می رسد که متعلق به راننده خودرو” پرز گفت.

پلیس راه اندازی یک محیط اطراف صحنه جرم به عنوان محققان جمع آوری شواهد برای تعیین چگونه بسیاری از اسرائیلی در ارز.

“این ترسناک کاملا” دوک گفت. “شما می دانید مردم بی گناه صدمه می توانید دریافت کنید. وجود دارد بدون شک در مورد آن است.”

پرز گفت که افسر بود که به ضرب گلوله بود و جدی اما با ثبات وضعیت شد و تحت عمل جراحی.

محققان گفت: آنها هنوز در تلاش برای تعیین چرا نلسون زد و به همین دلیل او در افسران.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net