شهر خواب: یک نگاه در خالی خیابان های نیویورک در میان ویروس

متروک میدان تایمز هنوز روشن با هیچ کس در خیابان. معمولا شلوغ ترمینال مرکزی خالی به جز یک مسافر تنهاست. تنها تعداد کمی از مردم گرفتن عکس های سلفی روی پل بروکلین به جای گروه ترکان و مغولان از مسافران و گردشگران است که معمولا سرمایه گذاری در سراسر یاد span.

تلاش برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را به طور کامل تغییر معمول نیویورکر راه زندگی, سنگ زنی ‘œcity که هرگز نمی خوابد’� به توقف در هفته گذشته پس از آن تبدیل به یکی از کشور فاصله برای سرعت گسترش ویروس.

                                                                                                                                                                                                                       

نزدیک به 2000 نفر در بیمارستان بستری شده است در این دولت با این ویروس و 114 نفر در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو روز یکشنبه گفت. بیش از 15000 تست مثبت ایالت از جمله 9,000 در شهر نیویورک است.

تعداد انگشت شماری از مردم هنوز رومینگ در اطراف خیابان تبدیل خواهد شد حتی کمتر شروع 8 p. m. روز شنبه زمانی که دولت جدید به منظور اثر طول می کشد که نیاز به همه غیر ضروری کارکنان به ماندن در خانه. غیر ضروری بوده و برخی از افراد با هر اندازه و یا به هر دلیل نیز لغو و یا به تعویق افتاد.

تاثیر بر معمولا شلوغ شهر قابل رویت بود در سراسر منهتن.

شارژ Bull, جاذبه های توریستی محبوب در نزدیکی بازار بورس به طور معمول احاطه شده توسط گردشگران ایستاده به تنهایی و بدون یکی در دید. هنگامی که بسته بندی ماشین های مترو تنها چند مسافر تقریبا همه با پوشیدن ماسک.

و یک ردیف از برادوی تئاتر هنوز روشن حتی اگر آنها توقیف تا اواسط ماه آوریل یک نشانه است که نشان می دهد بر روی بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de