حقوق مدنی آیکون لوئیس به دروغ در آرامش در گرجستان کنگره

آتلانتا — John Lewis خواهد دروغ در آرامش در گرجستان کنگره خود را در شهر آتلانتا در یکی از آخرین خدمات یادبود برای دیر دموکرات کنگره قبل از او به خاک سپرده شده است.

اعضای عمومی قادر خواهد بود برای ادای احترام خود را به لوییس روز چهارشنبه در وزارت امور خارجه کنگره برجک پس از مراسم به افتخار او. خصوصی دفن خدمات در آتلانتا است که برنامه ریزی شده برای روز شنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

لوئیس درگذشت 17 جولای در سن 80. متولد به sharecroppers در طول Jim Crow تفکیک او مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان در طول جنبش حقوق مدنی صحبت جلوتر از مارتین لوتر کینگ ‘œI یک رویا” � سخنرانی در مارس 1963 در واشنگتن و مدال اهدا شد آزادی توسط این کشور اولین رئیس جمهور سیاه پوست در سال 2011.

او صرف بیش از سه دهه در کنگره و منطقه خود شامل بسیاری از آتلانتا. روز چهارشنبه سرویس بخشی از یک سری از اذکار برای لوئیس آغاز شد که بیش از آخر هفته.

در روز یکشنبه خود پرچم-بخور تابوت انجام شد در سراسر ادموند Pettus پل در سلما که در آن یک بار ‘œFreedom سوار’� بود و در میان حقوق مدنی تظاهرکنندگان مورد ضرب و شتم سربازان دولت در سال 1965.

یک مراسم یادبود در ایالات متحده آمریکا کنگره آمریکا در واشنگتن روز دوشنبه جلب رهبران کنگره از هر دو طرف. لوئیس اولین سیاه مجلس به دروغ در دولت در کنگره برجک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر