ملکی پانل به بررسی LASD سیاست در صحنه جرم تصادف عکس

لس آنجلس (CBSLA) — غیر نظامی نظارت پنل لس آنجلس کلانتر موافقت کرده است به بررسی این سازمان سیاست در گرفتن عکس در جرم و جنایت و تصادف صحنه های پس از جنجال های اخیر بیش از معاونان اشتراک گذاری عکس ها از خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن کوبه برایانت و هشت نفر دیگر.

کلانتر الکس بیانوبا خواسته پانل به بررسی سیاست های, با توجه به یک گزارش از لس آنجلس تایمز.

“ما از قبول دعوت … و نگاه به جلو به کار با کلانتر در این” Patti Giggans این کلانتر غیر نظامی نظارت کمیسیون مرجعیت و گفت: این روزنامه روز شنبه.

بیانوبا گفت: هفته گذشته که هشت نمایندگان درگیر شدند, در نظر گرفتن و به اشتراک گذاشتن عکس به جای مانده از کوبه برایانت و دیگر قربانیان در محل Jan. 26 کالاباساس سقوط است و او دستور داد کسانی که عکس ها را به آنها نابود شوند.

نمایندگان درگیر در صورت امکان اقدام انضباطی پس از این بخش نتیجه تحقیقات خود را.

مرتبط با: ونسا برایانت فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر هلیکوپتر شرکت در کوبه تصادف

“آن را مانند یک صحنه برخورد با خانواده ها و دست اول در از دست تپه ایستگاه… اطمینان بخش است که که ما در حال انجام همه چیز ممکن است و پس از آن برای پیدا کردن روز بعد که این اتفاق افتاد; آن را فقط یک حس خیانت” بییانوئبا قبلا گفته. “تمام عکس های که ما می دانیم که در اختیار این افراد حذف شد.”

بیانوبا گفت که ملی ایمنی حمل و نقل و لس آنجلس پزشکی قانونی افسر تنها سازمان که قرار بود به گرفتن عکس در محل سقوط.

TMZ گزارش داد که نمایندگان که در پاسخ به سانحه در زمان عکس که شامل قربانیان باقی مانده است و گفت: یکی از آنها یک کارآموز معاون که در تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن یک دختر بچه در یک بار چند روز پس از تصادف با نشان دادن عکس. با توجه به TMZ یک متصدی بار شنید که گفتگو و ثبت آنلاین شکایت با کلانتر.

در بیانیه صادر شده توسط وزارت بیانوبا گفت که او “عمیقا آشفته در فکر نمایندگان می تواند به اتهام شرکت در چنین حساس عمل می کنند.”

با توجه به یک گزارش از بار امنیت عمومی منابع با آگاهی از این حوادث گفت: در این روز پس از سقوط این گروه بی سر و صدا مرتب نمایندگان برای حذف عکس از صحنه برای جلوگیری از مواجهه با اقدام انضباطی.

سقوط هلیکوپتر به یک کالاباساس تپه در اوایل سال جاری در مه سنگین کشتن بازنشسته Laker افسانه او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر را در راه خود را به جوانان بسکتبال بازی. دیگر قربانیان کریستینا Mauser; Payton و سارا چستر; جان کری و الهام Altobelli; و خلبان Ara Zobayan.

(کپی رایت© 2019 فردا Broadcasting, Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر