MEMPHIS, Tenn. — Memphis Grizzlies نسبتا سرب خود را برای فینال حذفی نقطه در غرب در یک شب هنگامی که پورتلند Damian Lillard مجروح کشاله ران خود را.

کلارک براندون همسان خود را بالا حرفه ای با 27 امتیاز Ja Morant بود 20 امتیاز و نه کمک به گریزلیز رفت و به همه ستاره با 111-104 پیروزی بر تریل بلیزرز در شب چهارشنبه.

                                                                                                                                                                                                                       

کلارک به ثمر رساند به طور مداوم در حاشیه در lobs کردن pick-and-roll. او متصل در 12 14 عکس بخشی از ممفیس outscoring پورتلند 76-34 در رنگ ‘” دسته بندی که در آن گریزلیز سرب لیگ.

‘œThe پاسداران فقط انجام یک کار واقعا خوب در پیدا کردن من. آنها ساخته شده کار من واقعا آسان,’� گفت کلارک که وارد بازی تیراندازی 61.4% تاپ میان rookies و چهارم در لیگ به طور کلی. ‘œAll من واقعا تا به حال به انجام اجرا شد به لبه سخت و پرش به بالا و گرفتن یک تنبلی و سنگینی حرکت کردن غوطه دادن. من واقعا خدا را شکر برای کسانی که نگهبانان.’�

د’Anthony ملتن و جوناس Valanciunas به ثمر رساند و 12 امتیاز در هر Valanciunas همچنین گرفتن 18 ریباند.

CJ McCollum منجر تریل بلیزرز با 23 امتیاز و Lillard 20 اضافه شده در سختی تیراندازی شب به عنوان او رفت و 7 19 از میدان قبل از خروج با 3:22 چپ. Lillard در زمان بد در مقابل Jaren جکسون جونیور و بلافاصله راه می رفت کف کردن و سر به پورتلند را در اتاق قفل است.

Lillard گفت: پس از بازی او دچار یک راست کشاله ران فشار و افزود: این آسیب جلوگیری می کند او را از گرفتن دادگاه در All-Star Game.

‘œI فکر نمی کنم من بازی در بازی. من می دانم که من نه بازی’� Lillard گفت: بعد از اضافه کردن: ‘œIt ساخته شده هیچ حس به خارج وجود دارد برای چند دقیقه گذشته (برابر ممفیس) و خطر ابتلا به تلاش برای از طریق آن بازی و همه چیز را بدتر کند.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIt تقریبا اتفاق افتاده است با زمان بندی کامل (در آینده این همه ستاره) پس ما را ببینید.’�

تریل بلیزرز خود را از دست داده دوم مستقیم و وارد شکستن چهار بازی پشت گریزلیز برای نقطه نهایی در کنفرانس غرب حذفی مسابقه.

‘œIt را cliché اما ما باید به نگرانی در مورد یک بازی در یک زمان,’� پورتلند مربی تری Stotts گفت: غلبه بر کسری بودجه برای postseason.

ممفیس ساخته شده سرب در نیمه دوم به دو رقم در نهایت کشش آن به 14. پورتلند بازی های شب دوم از یک بازگشت به عقب بعد از از دست دادن در نیواورلئان در دوشنبه هرگز نمی تواند پیشی ممفیس.

‘œA ناامید کننده دو بازی سفر’� Stotts گفت. ‘œI نمی دانم اگر خستگی و آمد به آن را با شش بازی در هفت شب. آن را دشوار کشش.’�

برای گریزلیز به معنای پیروزی در دو بازی بیش از .500 و داشتن دو از یک بافر برای کشش اجرا شود.

‘œIt به معنای زیادی به خصوص رفتن به شکستن’� Morant گفت: از این پیروزی. ‘œPlaying در برابر تیم ما در حال مبارزه برای هشتم نقطه آن را یک پیروزی بزرگ برای ما به خصوص در خانه ما دادگاه.’�

                                                                                                                                                                                                                       

اما Lillard گفت پرتلند را با استفاده از استراحت برای بازیابی و آماده شدن برای نهایی 25 بازی.

‘œIt را به مراتب بیش از,’� تریل بلیزرز نگهبان گفت:. ‘œBelieve که. … فکر نمی کنم که فقط در آن است ، �

نکته-INS

Trail Blazers: ماریو Hezonja و نصیر کوچک بودند (چپ مچ پا رگ به رگ شدن). که در علاوه بر این به ژاک کالینز (سمت چپ شانه دررفتگی) رادنی هود (چپ آشیل پارگی تاندون) و Yll Nurkic (شکستگی پای چپ). … Lillard به ثمر رساند تا حداقل 20 امتیاز در 21 مستقیم بازی. … Stotts به چالش کشیده یک goaltending تماس در برابر حسن وایتساید با 5:24 چپ و تماس با لغو شد, برش ممفیس ” منجر به 100-90. … Whiteside کردم دوم خود را با ویژگی های ناپاک در واپسین ثانیه و خارج شد.

گریزلیز: Gorgui Dieng وارد در اواخر سه ماهه اول اولین حضور خود را با گریزلیز پس از اینکه به دست آورد و در یک مهلت تجارت معامله است. او دوم سنگال بومی به بازی برای حق رای به پیوستن به Makhtar N’Diaye (1998-99). … Valanciunas ثبت 26th, دو-دو فصل است. آن دوم خود را مستقیم بازی با 18 ریباند. … 76 رنگ نقاط همسان یک فصل بالا ثبت شده برابر دنور در Jan. 28.

حذفی تصویر

با پیروزی گریزلیز را تمدید حاشیه آنها بیش از پورتلند برای هشتم نقطه در غرب است. بازی مهم بود پیروزی ممفیس. این تیم تنها سه بار در این فصل و دو بعدی در پورتلند: 12 مارس و آوریل 5. پس گریزلیز’ پیروزی به آنها بازی در tiebreaker.

بعدی

Trail Blazers: میزبان New Orleans Pelicans در فوریه. 21.

گریزلیز: سفر به ساکرامنتو در فوریه. 20 برابر پادشاهان.

بیشتر AP NBA: https://apnews.com/NBA و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su