کلیپرز صاحب استیو بالمر اقدام به خرید فروم در $400M نقدی معامله

کالیفرنیا (CBSLA) — در تلاش برای پایان دادن به یک جریان حقوقی نبرد لس آنجلس کلیپرز صاحب استیو بالمر نیز خریداری فروم در کالیفرنیا به عنوان بخشی از برنامه های خود را برای ساخت خود را آرنا در همان منطقه است.

فایل — مشخصات عمومی مخاطبان در ما بعد کالیفرنیا 2016 در فروم در مارس 7, 2016 در اینگلوود کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

بالمر سهشنبه درباره توافق برای خرید این فروم از باغ میدان مدیسون Co. برای 400 میلیون دلار به صورت نقدی.

“این بی سابقه است اما ما معتقدیم در آینده جمعی ما” گفت: بالمر. “ما متعهد به سرمایه گذاری ما در شهرستان آتاسکادرو که خواهد بود خوب برای جامعه کلیپرز و طرفداران ما.”

خرید ساخته شده از طریق یک نهاد جدید CAPSS LLC حل و فصل خواهد شد “دادخواهی اطراف طرح جدید NBA عرصه است.”

به عنوان بخشی از توافق همه MSG فعلی فروم کارکنان تمدید خواهد شد اشتغال ارائه می دهد توسط مالک جدید است.

“انجمن ادامه خواهد داد به کار به عنوان محل برگزاری موسیقی در حالی که برنامه ریزی برای ساخت و ساز از کلیپرز’ به صورت خصوصی تامین مالی, فن متمرکز NBA عرصه تیم ستاد و تحول پروژه جامعه حرکت رو به جلو” یک کلیپرز سخنگو در بیانیه ای گفت.

داشتن فروم و جدید کلیپرز عرصه تحت مالکیت همان انتظار می رود که اجازه می دهد تا برای هماهنگ برنامه نویسی بین دو سالن های, امید به بهبود تراکم ترافیک در اطراف بسکتبال بازی ها و کنسرت.

“ما می دانیم ترافیک چیزی است که بسیاری از ساکنان کالیفرنیا نگرانی در مورد. در حالی که ما به طول های بزرگ رفته برای ارائه یک بی سابقه ترافیک-مدیریت طرح جدید بسکتبال آرنا این خرید را فراهم می کند توانایی بسیار بیشتری برای هماهنگی و جلوگیری از برنامه ریزی حوادث در همان زمان و در هر دو سالن گفت:” کریس Meany یک اصل ویلسون Meany توسعه نظارت بر جدید بسکتبال آرنا پروژه.

کلیپرز’ عرصه جدید است که انتظار می رود به ایجاد یک برآورد 7,500 ساختمانی مشاغل و 1500 شغل دائمی یک بار این مجموعه باز است. کلیپرز نیز پیشنهاد 100 میلیون بسته از مزایای جامعه.

در ماه جولای سال 2017, MSG — همچنین صاحب New York Knicks — شکایت شهر کالیفرنیا برای دادن بالمر متهور برای ساخت خود را در عرصه حدود یک مایل و نیم جنوبی از فروم.

فروم — که بازسازی شد و در سال 2013 — محبوب محل برگزاری کنسرت. MSG ادعا که بالمر و عرصه های جدید را در رقابت مستقیم با این فروم برای کسانی که به کنسرت.

در آن طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر MSG معتقد است که در آوریل سال 2017, Inglewood, شهردار جیمز ته فریب MSG به دادن اجاره نامه خود را در نزدیکی یک پارکینگ با گفتن MSG آن را می توان برای یک کسب و کار جدید-پارک علم و فن آوری. به جای آن در ماه ژوئن آن سال در این شهرستان اعلام کرد و آن را به تصویب رسانده بالمر جدید پیشنهادی $1.2 میلیارد عرصه پروژه.

18000-صندلی عرصه خواهد لنگر 22 هکتار ورزشی و سرگرمی های پیچیده که شامل یک شرکت کلیپرز ساختمان ستاد, تیم, مرکز آموزش, پزشکی ورزشی, درمانگاه, جامعه, دادگاه, پارک, فضاهای, آموزشی, امکانات, رستوران ها و مغازه ها.

بالمر NBA عرصه خواهد بود به طور کامل با بودجه خصوصی با مالیات دهندگان دلار است.

مرتبط با: Inglewood برنده دادگاه نبرد با مسکن مقرون به صرفه طرفداران برای ساخت کلیپرز آرنا

نه برق و نه گاز خردل را تایید Arnovitz گزارش.

بالمر است که به دنبال به حرکت کلیپرز خارج از خانه فعلی خود را در مرکز استیپلز در هنگام اجاره نامه خود را منقضی می شود در سال 2024. کلیپرز به اشتراک گذاشته اند کالاهای اساسی با لیکرز و پادشاهان پس از افتتاح آن در سال 1999.

عرصه خواهد بود واقع در گوشه جنوب شرقی از قرن بلوار و دشت خیابان فقط از سراسر SoFi ورزشگاه — خانه جدید NFL را قوچ و شارژر که باز می شود در این تابستان. این عرصه خواهد بود بخشی از SoFi ورزشگاه خود هالیوود پارک سرگرمی پیچیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im