بسته-درب اسب مسابقه همچنان در سانتا آنیتا

آرکادیا (CBSLA) – هر اصلی ورزش در کشور لغو شده است اما اسب مسابقه ادامه داد: در سانتا آنیتا پارک در Arcadia بیش از آخر هفته البته با طرفداران مجاز در مسیر با توجه به شیوع کروناویروس.

فایل — سوارکار اسب دوانی شدن تایلر Gaffalione روی دنده دوانی وارد مسیر قبل از پرورش دهندگان جام اطفال چمن مسابقه در سانتا آنیتا پارک on Nov. 1, 2019 در Arcadia, کالیفرنیا. (گتی ایماژ)

در مارس 12, سانتا آنیتا پارک اعلام کرد این امر می تواند بسته به. این مسابقه همچنان ادامه دارد و پس.

روز جمعه در سانتا آنیتا پارک گزارش داد که آن را تا به حال تصمیم به ادامه مسابقه فصل بدون طرفداران پس از مشاوره با هر دو کالیفرنیا مسابقه اسب هیئت مدیره (CHRB) و گلدن گیت زمینه های مسیر مسابقه در منطقه خلیج است.

سانتا آنیتا پارک صاحب Stronach گفت آن اهدا خواهد شد همه سود در طول این زمان به موسسات خیریه حمایت از COVID-19 دانست.

“Racehorses زندگی می کنند, تنفس حیوانات که نیاز به نظارت مستمر و مراقبت از تغذیه به ورزش به مراقبت های دامپزشکی,” سانتا آنیتا پارک توییتی. “اسب نمی تواند زنده بماند و بدون تماس انسان و مراقبت است. Racehorses هستند مشروط ورزشکاران و ایستاده در یک غرفه بدون ورزش روزانه است مضر به سلامت خود ایمنی و رفاه.”

اختلاف است در سانتا آنیتا به عنوان ده ها تن از اسب فوت کرده اند در حالی که مسابقه یا آموزش در پارک. از دسامبر سال 2018 در مجموع 46 اسب فوت کرده اند در حالی که مسابقه یا آموزش در سانتا آنیتا. از کسانی که نه مرگ و میر رخ داده است در طول زمان زمستان مسابقه آغاز شد که در ماه دسامبر.

دولت تحقیقات منتشر شده در اوایل این ماه هیچ مدرکی وجود ندارد که غیر قانونی دارو یا روش های کمک به مرگ 23 اسب که درگذشت در پارک بین Dec. 30, 2018, و 31 مارس 2019.

در ماه ژوئن گذشته در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom لایحه را امضا دادن CHRB قدرت به توقف مسابقه در سانتا آنیتا اگر آن را انتخاب.

مسابقات در سانتا آنیتا شد به طور موقت به حالت تعلیق در فوریه 2019 – زیر 19 اسب مرگ — و دوباره که مارس – زیر 21 اسب مرگ — به طوری که کارشناسان می تواند انجام تست در این پارک سه آهنگ – اصلی آموزش و چمن آهنگ — سعی کنید و با دقت اشاره کردن این مسئله است.

سانتا آنیتا فرو رفته در جنجال دوباره در ماه سپتامبر هنگامی که در نیویورک تایمز منتشر شده یک گزارش ادعا که 2018 سه گانه برنده تاج توجیه شکست خورده بود تست مواد مخدر پس از سانتا آنیتا دربی و CHRB نگه نتیجه آزمون ، برجسته مربی باب Baffert به شدت رد کرده است که توجیه عمدا با توجه به عملکرد داروهای افزایش عوض کرد و گفت که که اسکوپولامين در بر داشت در توجیه این سیستم پس از اسب برنده سانتا آنیتا دربی در مارس 2018 شد و با توجه به Jimson Weed در خوراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im